5 geriausios „Torrentz“ alternatyvos

Turėdami savo Mėgstamiausia torrentų svetainė uždaryti – kaip torrentz.eu – gali jaustis kaip žarnyno smūgis. Laimei, jūs nesate vienas; Šiame vadove surinkome geriausias „Torrentz“ alternatyvas, kurios vis dar yra prieinamos 2019 m. Tačiau prieš naudodami bet kurią „torrent“ svetainę peržiūrėkite mūsų rekomendacijas dėl geriausių VPN, skirtų saugiam torrentui.

Torrentz.eu buvo viena didžiausių ir populiariausių torrent meta paieškos sistemų, kurią naudojo žmonės visame pasaulyje norėdami rasti torrentų, kuriuos galėtų naudoti norėdamiatsisiųsti vaizdo įrašų failus ar kitą turinį. Deja, pernai torrentz.eu domenas buvo užblokuotas ir svetainė nebepasiekiama. Vis dar neaišku, kas tiksliai atsitiko svetainei, nes operatorius Flippy nepateikė išsamios informacijos, kodėl jie turėjo uždaryti svetainę.

Tyrinėdami naujas Torrentz.eu alternatyvas, saugokitės šių VPN:

 1. NordVPNGeriausia torrentams - „NordVPN“ siūlo geriausius pasaulyje P2P optimizuotus specialius serverius, leidžiančius visiškai anonimiškai ieškoti „Torrentz“ alternatyvos.
 2. Surfryklys- Praleiskite vyriausybės cenzūrą ir priežiūrą naudodami kruopščiai atnaujintą VPN pasiūlymą.
 3. IPVanish– Vienas iš labiausiai patikimų vardų tarp torrentų bendruomenės. Didelis greitis, stiprus šifravimas, jokio registravimo.

Apgailėtina realybė, kurią žino kiekvienas torrent vartotojas: kai kurios populiariausios svetainės greičiausiai bus uždarytos dėl teisinių ginčų dėl jų talpinamo turinio. Bet jei pasiilgote „Torrentz“ ir ieškote alternatyvaus torrent failų šaltinio, ten yra daugybė kitų puikių „torrent“ svetainių.

SUSIJĘS SKAITYMAS: „ExtraTorrent“ alternatyvos

Šiandien mes pasidalinsime su jumis kai kurių pirmaujančių torrent meta paieškos sistemų svetainių, kurias galite naudoti kaip geriausios „Torrentz“ alternatyvos 2017 m . Kiekvienos iš šių svetainių turinys ir funkcionalumas panašus į senąją „Torrentz“ svetainę, todėl turėtumėte greitai rasti ir naudoti norimus torrentus. Perskaitykite visą alternatyvių svetainių sąrašą.

Gaukite #1 įvertintą VPN 70 % NUOLAIDA 2 metų planui

Jei ketinate naudoti torrentus, jums reikia VPN

Tikriausiai žinote, kad torrentai gali būti teisiškai abejotini, o naudoti juos nesaugiu interneto ryšiu yra labai rizikinga. Nors torrentai gali būti ir yra naudojami teisiniais tikslais, pavyzdžiui, platinant atvirojo kodo programinę įrangą taupant brangią prieglobos vietą, dažnai torrentai taip pat naudojami nelegaliai parsisiųsti autorių teisių saugomą turinį.

Daugelis interneto paslaugų teikėjų tirs torrent srautąjei jie tai mato savo tinkle ir įtaria, kad atsisiunčiate nelegalaus turinio, jie gali įsigilinti į jūsų interneto naudojimą ir istoriją. Jei jie pamatys, kad naudojote torrentus, jums gali būti skirta didelė bauda ar net baudžiamasis persekiojimas.

Torrento problema yra ta, kad techniškai, kai esateFailų atsisiuntimas naudojant torrentus, taip pat priglobiate tą failą, kad kiti vartotojai galėtų jį atsisiųsti iš jūsų. Tai priklauso nuo to, kaip veikia torrentai, nes jie paskirsto prieglobos apkrovą keliems lygiaverčiams vartotojams (taigi ir pavadinimas peer to peer arbaP2P atsisiuntimas). Nors ši sistema yra technologiškai labai protinga, ji gali sukelti teisinių problemų vartotojams. Nors autorių teisių saugomo turinio atsisiuntimas yra neteisėtas ir gali būti baudžiamas bauda, ​​atsisiunčiamo autorių teisių saugomo turinio talpinimas yra daug rimtesnis nusikaltimas, nes tai reiškia, kad platinate turinį.

Jei norite saugiai torrentuoti, labai svarbu užšifruoti žiniatinklio srautą. Kai naudojate virtualaus privataus tinklo (arba VPN) paslaugą, visi internetu siunčiami duomenys yra užšifruojami prieš jiems paliekant jūsų sistemą su šifravimu, kurio iš esmės neįmanoma nulaužti. Tai reiškia, kad net jei jūsų IPT arbavyriausybinė agentūra peržiūri jūsų naudojimąsi internetu, jie negalės matyti, ką atsisiuntėte.

Mūsų rekomenduojami VPN

Mes pasirenkame VPN, kuriuos rekomenduotume torrentuoti, pirmiausia atsižvelgdami į jų saugumą: ar jie turigeras šifravimasir aneregistravimo politika? Taip pat atsižvelgiame į naudojimo paprastumo veiksnius, pvz., kiek serverių jie turi, koks jų greitisryšio greičiaiyra ir ar jie neturi viršutinių ribų ar apribojimų, kad galėtumėte laisvai torrentuoti.

Turint tai omenyje, yra trys VPN teikėjai, kuriuos rekomenduojame naudoti su torrentais:

1.NordVPN

„NordVPN“ – redaktorių pasirinkimas Apsilankykite nordvpn.com

NordVPNyra gerbiamas, patikimas VPN pavadinimas, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas privatumui, kuris rodomas naudojant 256 bitų AES apsaugos bazę visuose serveriuose (su kitais specialiaisiais ryšiais, įskaitant dvigubą VPN šifravimą ir P2P optimizuotus serverius). Kitos jų funkcijos apima neprisijungimo politiką, duomenų apribojimus, P2P atsisiuntimų, pavyzdžiui, torrentų, leidimą ir daugiau nei 5600 serverių 60 skirtingų šalių.

Skaitykite visą mūsų„NordVPN“ apžvalga.

Argumentai 'už'
 • Atblokuoja JAV „Netflix“, „iPlayer“, „Amazon Prime“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas
 • Dauguma VPN serverių su skirtingais IP adresais
 • Prijunkite iki 6 įrenginių vienu metu
 • Itin saugus dvigubas VPN duomenų šifravimui
 • 24/7 pokalbių palaikymas.
Minusai
 • Programos kartais gali būti lėtai prisijungusios.
GERIAUSIAS TORENTINGAS VPN: Didžiulis „NordVPN“ tinklas ir P2P optimizuoti serveriai daro „Torrentz“ alternatyvos paiešką daug saugesnę. Gaukite didžiulę 70% nuolaidą 3 metų planui (3,49 USD per mėnesį), kurią užtikrina be rūpesčių 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

du.Surfryklys

„Surfshark“ VPN Apsilankykite surfshark.com

Surfryklysgali būti naujiena VPN srityje, tačiau jie jau yra vieni geriausių torrentų tiekėjų. Priežastys yra įvairios, tačiau pagrindinis pasiūlymas yra labai tvirtas: labai efektyvūs tuneliavimo protokolai (OpenVPN, IKEv2/IPSec, WireGuard), apsaugoti 256-AES-GCM šifravimu. Net NSA pripažįsta, kad tai nesulaužomas derinys, nes jie patys jį naudoja vidiniuose serveriuose.

Kalbant apie serverius, „Surfshark“ jų turi daugiau nei 800 50 šalių ir jų skaičius auga. Tai reiškia, kad visada turite prieigą prie greito ryšio, todėl jums nereikės aukoti srauto greičio. Jei atsitiktų, kad gyvenate labai cenzūruotoje šalyje, pavyzdžiui, Kinijoje ar Egipte, „Surshark“ automatiškai įveiks apribojimus sumaišydama ir specialiu „NoBorders“ metodu.

Galiausiai, niekada nebijokite palikti savo veiklos pėdsakų; „Surfshark“ nuolat išvalo savo laikinuosius duomenų bankus iš bet kokių naudotojų metaduomenų ir garantuoja, kad procesas bus laikomas tvirtu neprisijungimo principu.

Argumentai 'už'
 • Atblokuokite „VoIP“ slegiančius režimus, tokius kaip „WhatsApp“, „Skype“, „Discord“ ir kt
 • Vienas iš pirmųjų VPN, įdiegusių tik RAM serverius
 • Neribotas vienalaikis ryšys – apsaugokite visą savo šeimą!
 • Palanki BVI jurisdikcija garantuoja, kad žurnalai nebus vedami
 • Gaukite pagalbos bet kuriuo paros metu el. paštu, telefonu arba tiesioginiu pokalbiu.
Minusai
 • Ryšio greitis nepadarys įspūdžio kitų aukštos klasės VPN vartotojų
 • Palyginti jaunas VPN vis dar turi įrodyti, kad yra patikimas ilgą laiką.

Skaitykite visą mūsųSurfshark apžvalga.

GERIAUSIAS BIUDŽETO VARIANTAS: Turėdamas tik RAM serverius, galingą šifravimą ir greitus serverius, „Surfshark“ puikiai tinka torrentams.. Gaukite 83% nuolaidą dvejų metų planui + 3 mėnesius NEMOKAMAI tik už 2,21 USD per mėnesį.

3.IPVanish

ipvanish Apsilankykite ipvanish.com

IPVanishdėl greito ryšio greičio, plataus 1 300 serverių asortimento daugiau nei 60 šalių, griežtos neprisijungimo politikos ir pralaidumo apribojimų trūkumo, yra pamėgti siuntėjų. Jie neturi jokių failų tipų apribojimų ir skatina „torrent“ vartotojus jaustis kaip namuose naudodami savo paslaugą. Jūsų srautas yra saugus naudojant beveik nepalaužiamą 256 bitų šifravimą.

Skaitykite visą mūsųIPVanish apžvalga.

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS: „Hostingdale“ skaitytojai čia gali sutaupyti didžiulius 60%.pagal IPVanish metinį planą, sumažinant mėnesio kainą tik iki 4,87 USD per mėnesį.

Alternatyvūs torrento šaltiniai

Surūšiavus VPN, pereikime prie svetainių, kuriose galite rasti torrentų. Šios 5 sekimo priemonės šiuo metu turi gerą veikimo laiką, patikimas nuorodas, gausų turinio asortimentą ir yra viešai prieinamos. (Taip pat galite peržiūrėti mūsų vadovą, skirtą geriausi privatūs torrent stebėjimo įrenginiai taip pat).

torrentz2.eu

Arčiausiai originalios Torrentz svetainės yra nauja tos pačios svetainės torrentz2.eu versija. Joje yra didžiulis torrentų pasirinkimas – šiuo metu svetainė indeksuoja 61 110 017 torrentų iš 256 249 764 puslapių 82 domenuose, todėl labai tikėtina, kad rasite tai, ko ieškote. Jame yra kategorijos, kurių tikitės, pavyzdžiui, filmai, TV laidos, muzika ir žaidimai, taip pat yra galimybė peržiūrėti naujus populiarius torrentus ir populiariausius savaitės torrentus. Populiariausių torrentų skyrius iš tikrųjų yra geras rekomendacijų šaltinis, nes jei yra TV laida, filmas ar albumas, apie kurį visi kalba, greičiausiai rasite jį čia.

Kita maloni šios svetainės savybė yra ta, kad, kaip ir „Torrentz“, ji reitinguoja torrent failus pagal kokybę. Patvirtinti torrentai yra tie, kuriuose yra tiksliai toks turinys, apie kurį jie teigia, o geri torrentai yra tie, kurie yra greiti ir patikimi bei turi tinkamos kokybės failą, į kurį jie nukreipia. Galite pamatyti visą sąrašą svetainių, kuriose Torrentz2 indeksuoja https://torrentz2.eu/help , įskaitant gerai žinomas svetaines, kurių tikitės, pavyzdžiui, isoHunt, 1337x, Seedpeer, MagnetDL ir daug daugiau.

Torrentz2 svetainę galite rasti adresu https://torrentz2.eu/

isohunt2.org

„isoHunt“ jau daugelį metų buvo pagrindinė internetinių torrentų paieška, nors ji turėjo atlikti keletą pataisymų, naujų versijų ir naujų domenų. Nepaisant teisinių problemų, visus metus jis išliko vienu geriausių torrentų šaltinių. Vienas dalykas, dėl kurio „isoHunt“ išsiskiria iš kitų torrentų svetainių, yra tai, kaip greitai atsiranda naujų torrentų – pavyzdžiui, jei ieškote naujos TV laidos serijos, „isoHunt“ torrent dažnai bus pasiekiamas beveik iškart po serijos pasirodymo. Jei jums patinka sekti pokalbius apie televizorių darbe, jums patiks šis stebėjimo įrankis!

„isoHunt“ galimos kategorijos apimaanime, programinė įranga, suaugusiesiems skirtos ir knygos, taip pat įprasti filmai, muzika, TV serialai ir žaidimai. Knygų kategorija puikiai tinka tiems, kurie mėgsta skaityti el. knygas, nes joje yra didelis naujausių leidimų pasirinkimas, kurį turi ne visos torrent svetainės. Pirmajame svetainės puslapyje rasite kiekvienos kategorijos populiariausių torrentų sąrašą kartu su informacija apie torrento amžių, failo dydį, siuntėjų skaičių ir įvertinimą iš 10. torrent kokybė.

isoHunt yra vienas iš seniausių ir geriausių, todėl visada verta išbandyti. Dabartinis jo URL yra https://isohunt2.org/

kickastorrents.to

Mes vis tiek pasiilgome KickassTorrents (KAT), labai mėgstama torrent failų svetainė, kuri buvo viena didžiausių pasaulyje, kol buvo uždaryta praėjusiais metais. Jai užsidarius, atsirado krūva pradinės svetainės klonų. Tačiau kai kurie iš jų buvo abejotini ir stumia kenkėjiškas programas savo nieko neįtariantiems vartotojams. Laimei, pirmieji KAT kūrėjai atgaivino bendruomenę, sukurdami naują svetainę su tokiomis pačiomis funkcijomis ir išvaizda, kaip ir originale.

Svetainė išsiskiria švariu, paprastu pirmuoju puslapiu, kuris netrukdo. Pirmajame puslapyje yra tik paieškos laukelis ir nuorodos į filmų, TV laidų, žaidimų, muzikos ir naujų priedų kategorijas. Bet jei pirmajame puslapyje norite matyti senojo stiliaus naujausių torrentų sąrašą, visada galite pereiti į alternatyvų rodyklės puslapį adresu https://katcr.co/new . Čia pamatysite torrentų sąrašą, taip pat informaciją apie jų kategoriją, amžių, failo dydį, sėjamųjų ir pabėgėlių skaičių bei nuorodas į komentarus, kad galėtumėte diskutuoti apie failus forume.

Forumas yra pagrindinė KAT išskirtinumo dalis, nes jame yra labai įsitraukusi ir aktyvi bendruomenė. Jei ieškote kur pabendrauti apie naujausius žaidimus ar laidas, taip pat gauti patarimų, kaip atsisiųsti ar tvarkyti failus, peržiūrėkite bendruomenės nuorodas KAT puslapyje.

Raskite svetainę adresu https://katcr.co/

idope.se

Torrent scenos naujokas yra „iDope“, išsiskiriantis savo saugumo principuneseka savo vartotojų IP adresų. Jei nerimaujate, kad jus seka gudrios torrent svetainės, įvertinsite šią „iDope“ privatumo funkciją. Kitas neįprastas bruožas yra tai, kad svetainėje nėra jokių iššokančiųjų langų, o kūrėjas pažadėjo, kad ateityje jie taip pat nedės iššokančiųjų langų. Atsižvelgiant į daugybę „torrent“ svetainių, kuriose vykdoma grobuoniška arba pavojinga reklama, tai yra tvirtas ir pasigėrėtinas įsipareigojimas.

„iDope“ svetainėje yra švari, paprasta sąsaja, kurioje nėra netvarkos. Pirmajame puslapyje galite ieškoti arba peržiūrėti naujausių ar populiariausių torrentų sąrašą. Taip pat yra dėžutė, kurioje yra trys šiuo metu populiarios torrentų kolekcijos – pavyzdžiui, šiuo metu IMDB yra 250 geriausių filmų sąrašas. Šios kolekcijos yra puikus būdas rasti ir atsisiųsti didelius kiekius turinio, nes jums tereikia atsisiųsti vieną torrent failą ir jis leis jums atsisiųsti šimtus vaizdo failų. Šiose kolekcijose paprastai yra labai geros kokybės failai, taip pat tvarkingai sutvarkyta failų struktūra.

Jei jums pabodo daugelis tradicinių torrent svetainių, kurios atrodo panašiai ir kurių turinys yra panašus, ir norite išbandyti ką nors naujo, „iDope“ tikrai verta patikrinti.

Raskite adresu https://idope.se/

torrentz.ec

Torrentz.ec yra originalios Torrentz svetainės klonas, turintis tokią pačią išvaizdą ir tas pačias funkcijas kaip torrentz2.eu svetainė. Jei būtų galima pasirinkti vieną iš dviejų svetainių, rekomenduojame naudoti torrentz2.eu svetainę, o ne torrentz.ec, nes ji yra geresnė. Tačiau gali kilti problemų prisijungiant prie torrentz2.eu, nes kai kuriose šalyse svetainė buvo įtraukta į juodąjį sąrašą dėl piratinio turinio reklamavimo. Jei gyvenate vienoje iš šių šalių ir negalite pasiekti torrentz2.eu, galite išbandyti torrentz.ec. Turėtumėte gauti visą tą patį turinį, bet kadangi svetainė yra mažesnė ir mažiau žinoma, daug mažesnė tikimybė, kad ji bus nukreipta teisėsaugos arbauždraudė IPT.

Svetainę galite rasti adresu https://torrentz.ec/

Išvada

Liūdna, kad „Torrentz“ nebepasiekiamas, bet, laimei, yra daugybė alternatyvių variantų, kurie patenkins visus jūsų „torrent“ poreikius. Svetainė, kurią paprastai rekomenduojame vartotojams, ieškantiems alternatyvos Torrentz, yra torrentz2.eu, nes ji yra arčiausiai originalo ir joje yra didžiulis turinio pasirinkimas. Tačiau, jei ieškote daugiau funkcijų, susijusių su įvairių kategorijų turimais torrentais ir funkcijomis, tokiomis kaip bendruomenės palaikymas per forumus, galbūt norėsite pasidomėti kai kuriomis mūsų pasiūlytomis alternatyviomis svetainėmis.

Kurioje iš šių „torrent“ svetainių, jūsų nuomone, geriausia rasti turinį ir kuri turi geriausias funkcijas? Ar yra kita alternatyvi svetainė Torrentz arbaalternatyvūs torrent klientaikurį myli, bet kurio čia nepaminėjome? Tada praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose, nes norėtume išgirsti iš jūsų!

Kaip gauti NEMOKAMĄ VPN 30 dienų

Jei, pavyzdžiui, keliaujant, VPN jums reikia trumpam, mūsų aukščiausios klasės VPN galite gauti nemokamai. „NordVPN“ apima 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Turėsite sumokėti už prenumeratą, tai faktas, bet tai leidžia visišką prieigą 30 dienų, o tada atšauksite, kad būtų grąžintos visos lėšos . Jų be klausimų atšaukimo politika atitinka savo pavadinimą.

Kaip paleisti „Plex Media Server“ NAS Ankstesnis Straipsnis

Kaip paleisti „Plex Media Server“ NAS

Kaip susieti valdiklį su klaviatūros klavišais sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip susieti valdiklį su klaviatūros klavišais sistemoje „Windows 10“.