Ar Bluestacks saugu (ir teisėta) naudoti?

„Android“ žaidimai tampa vis sudėtingesni ir tiek, kad šiandieniniai žaidimai mobiliesiems konkuruoja prieš 5 metus kompiuteriniais žaidimais.

Tačiau vis dar yra daug vartotojų, kurie nemėgsta žaidimų mobiliuosiuose įrenginiuose dėl to, kad nemėgsta žiūrėti į mažą ekraną, arba dėl to, kad mobilieji žaidimai sumažina jūsų akumuliatoriaus veikimo laiką.

Kad ir kokia būtų priežastis, tie iš jūsų, kuriems vis dar patinka pavadinimai, bet ne konsolė, visada gali naudoti „Android“ emuliatorių kaip kompromisą, pvz., Bluestacks .Ar Bluestacks saugus?

Deja, buvo tokių, kurie suabejojo ​​„Blustacks“ patikimumu, ir būtent tai mes aptarsime toliau pateiktame straipsnyje.

Kas yra Bluestacks?

Ar Bluestacks legalus?

Bluestacks yra vienas iš labiausiaipopuliarūs Android emuliatoriai pasaulyje, o labai nedaug konkurentų net priartėjo prie jos rinkos dalies.

Jis yra visiškai nemokamas, neužima per daug vietos, o jei nustatysite savo kompiuterį palaikyti virtualizaciją, jis paleis bet kurį „Android“ žaidimą taip, lyg tai būtų vietinis kompiuterinis žaidimas.

Nors oficialiai nepažymėta kaip žaidimų programa, dauguma vartotojų ją įdiegia tam, nes mažas 1 GB žaidimas vidutiniame kompiuteryje veiks neįtikėtinai greitai.

Taigi, jei žaidžiate daug išteklių reikalaujančius žaidimus, pvz Laukinis plyšys arba RAIDAS: šešėlių legendos , taip pat gali paleisti juos savo kompiuteryje ir nepagailėti savo telefono mirties nuosprendžio.

Ar saugu naudoti „Bluestacks“ (kompiuteriams ir „Mac“)?

Pirmiausia turime aptarti, kodėl tiek daug vartotojų nerimauja dėl savo kompiuterių saugumo, kai kalbama apie „Blustacks“ naudojimą.

Bluestacks suaktyvina klaidingus teigiamus rezultatus

Matyt, „Bluestacks“ turi įprotį suaktyvinti klaidingus teigiamus rezultatus antivirusinių nuskaitymų metu.

Tai reiškia, kad kai atliekate visą sistemos nuskaitymą naudodami antivirusinę programą, paprastai McAfee arba avast , tiek diegimo rinkinys, tiek fone veikiantis Bluestacks procesas bus aptikti kaip galimos grėsmės.

„Bluestacks“ prašo išjungti antivirusinę programą, kai ją įdiegiate

Kita priežastis, kodėl žmonės turi pasitikėjimo problemų diegdami „Bluestacks“, yra ta, kad pirmą kartą ją įdiegus prašoma išjungti antivirusinę apsaugą.

Tačiau tai tik siekiant išvengti anksčiau minėtos problemos, nes kai kurios antivirusinės programos gali neleisti jums jos visiškai įdiegti.

Pasinaudojome laisve išbandyti „Bluestacks“ savo kompiuteriuose ir neradome nieko kenkėjiško nei diegimo rinkinyje, nei „Bluestacks“ procese.

Mūsų nuomone, Bluestacks atsisiųsti, įdiegti ir naudoti yra saugu, tačiau atminkite, kad tai pasakytina tik apie tuos klientus, kuriuos atsisiunčiate iš oficiali Bluestacks svetainė .

„Bluestacks“ gali imti daug išteklių žemos klasės kompiuteriuose

Vienas dažnas kenkėjiškų programų užkrėtimo simptomas paprastai yradidelis procesoriaus naudojimas, o tai reiškia lėtą kompiuterį.

Kadangi „Bluestacks“ naudoja virtualizaciją, tai gali būti gana apmokestinama žemos klasės kompiuteriuose, todėl vartotojai, pamatę, kad „Bluestacks“ lėtina jų kompiuterį, natūraliai galvoja, kad dėl to kalta kenkėjiška programa.

Kita gerai žinoma teorija yra ta, kad „Bluestacks“ gali slapstytiskriptovaliutų kasybos programinė įranga, kuris paaiškintų didelį procesoriaus ir RAM naudojimą.

Tačiau mūsų antivirusinės programos neatskleidė nieko panašaus, todėl tai dar viena teorija, kurią laikome paneigta.

Tikroji priežastis, kodėl „Android“ emuliatoriai yra tokie apmokestinami, net ir aukščiausios klasės kompiuteriuose, yra ta, kad „Android“ ir kompiuterių operacinės sistemos, tokios kaip „Windows“ ar „MacOS“, turi labai skirtingą architektūrą.

Dėl šio skirtumo konvertuojant prarandama daug aparatinės įrangos išteklių.

Deja, jei jūsų kompiuteryje yra tokių problemų, kaip aprašyta aukščiau, nieko negalite padaryti, tik pašalinti „Bluestacks“ arba tiesiog naudoti alternatyvų „Android“ emuliatorių.

Ankstesnės „Bluestacks“ versijos skatino programas vertinti ir peržiūrėti

Dar viena priežastis, kodėl Bluestacks nebuvo taip gerai matoma, yra ta, kad praeityje ji turėjo labai keistą būdą išsilaikyti.

Tiksliau, reikėjo mokėti Bluestacks kūrėjams arba atsisiųsti programėles ir jas įvertinti.

Nors antrasis variantas gali skambėti pakankamai nekaltai, tų programų problema buvo ta, kad jose buvo daug reklaminių programų, todėl „Bluestacksen“ buvo siejama su kenkėjiška programa, taigi ir neigiamu įvaizdžiu.

Originalios Bluestacks versijos buvo be pašalinimo programos

Vienas didžiausių požymių, kad programoje gali būti kenkėjiškų programų, yra tai, kad ją sunku pašalinti.

Tai dar vienas dalykas, kurį turėjo ankstesnės „Bluestacks“ versijos, nes jos nepateikė jums pašalinimo programos.

Be to, „Bluestacks“ diegimo aplankas buvo tik skaitomas, todėl rankiniu būdu ištrinti failus taip pat nebuvo galima.

Laimei, šis tamsus Bluestacks istorijos etapas truko vos kelis mėnesius. „Bluestacks“ dabar turi visiškai veikiančią pašalinimo programą, o diegimo aplanką galima lengvai ištrinti rankiniu būdu.

Kai kurie vartotojai tai laiko piratavimu, pavyzdžiui, „Nintendo“ emuliatoriai

Ar Bluestacks yra teisėtas?

Vartotojai mėgsta nemokamas dovanas, tačiau žino, kad visada yra kažkas, todėl jiems kyla klausimas, ar „Blustacks“ yra legalus, ar ne.

Taip yra todėl, kad jie susieja „Android“ emuliatorius su „Nintendo“, „Gameboy“ arba „Gamecube“ emuliatoriais ir oficialiai žinoma, kad jie yraneteisėtas.

Tačiau vartotojai turi atsiminti, kad vienintelė priežastis, kodėl jie yra neteisėti, yranes juose yra fizinių žaidimų programinės įrangos kopijos, kuris iš esmės yra piratavimas.

„Bluestacks“ taip nėra, nes viskas, ką atsisiunčiate, yra pati programa, o jūsų paleisti žaidimai jau yra „Google Play“ parduotuvėje.

Dar daugiau, atsiminkite šiuos dalykus:

  • Android OS yra atvirojo kodo
  • „BlueStacks“ nepažeidžia jokios „Google Play“ politikos
  • Platformoje yra integruota „Google Play“ parduotuvė
  • „Google Play“ parduotuvė „BlueStack“ platformą traktuos kaip įprastą „Android“ įrenginį

Nepaisant to, „Bluestacks“ yra 100% legalus, todėl nesijaudinkite, jei jūsų kompiuteris kada nors bus patikrintas ir jį įdiegsite.

VERDIKTAS: ar Bluesctaks teisėtas?

Viskas laikoma, Bluestacks yra saugus ir teisėtas naudoti . Kad ir kokios problemos būtų kilusios praeityje, liko praeityje, o dabartiniai testai įrodė, kad jis yra labai patikimas.

Tiesą sakant, čia yra sąrašas, kodėl turėtumėte pasitikėti „Bluestacks“:

  • Diegimo rinkinyje nėra kenkėjiškų programų
  • Tai gali sulėtinti jūsų kompiuterį,bet dėl ​​nesusijusių priežasčių
  • Kad ir kokie antivirusiniai įspėjimai būtų suaktyvinti, yra klaidingai teigiami

Apibendrinant, atsisiųskite „Bluestacks“, nes tai saugu, teisėta ir geriausias būdas perkelti mėgstamas „Android“ programas į didelį ekraną.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“.

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“.