Geriausios „Yify Torrent“ alternatyvos: kitos „Torrent“ svetainės ir „Kodi“ priedai

Yify torrentai , arba YTS, kaip dažnai vadinama, yra viena populiariausių filmų torrent svetainių. Tam yra keletas skirtingų priežasčių. Jame siūlomas didžiulis filmų asortimentas, įskaitant visus naujausius Holivudo filmus, reputaciją siūlantis aukštos kokybės turinį, taip pat siūlomas atsisiuntimo ir sėjimo greitis, kuris išmuša iš vandens daugumą konkuruojančių srautinių svetainių.

Rašymo metu Yify Torrents svetainė išlieka prieinama. Tačiau bet kurios torrent svetainės veikimo trukmė gali būti apribota ir jas galima panaikinti akimirksniu. Pats „Yify“ praeityje turėjo keletą problemų. 2015 m. pradinė „Yify Torrent“ svetainė buvo uždaryta, o jos kūrėjas suimtas. Šiandien naudojama svetainė iš tikrųjų yra labai geras tos originalios klonas. Netgi naujojoje svetainėje iškilo keletas techninių problemų, dėl kurių ji kartais buvo neprisijungusi. Iki šiol, nepaisant vartotojų panikos, ji visada grįždavo į internetą. Tačiau vartotojams, kurie nerimauja, kad jis vėl gali išnykti laikinai arba visam laikui, verta turėti atsarginį planą. aš Šiame straipsnyje mes jums papasakosime apie visas pagrindines „Yify Torrent“ alternatyvas, kad galėtumėte būti pasirengę, jei „Yify Torrents“ vėl atsijungs. .Gaukite #1 įvertintą VPN 60% NUOLAIDA 2 metų planui

Priminimas: Torrent visada naudokite VPN

Prieš pradėdami, labai svarbu, kad visi, planuojantys naudoti bet kokią „torrent“ paslaugą, įsitikintų, jog pirmiausia prisijungė prie VPN. Pastaraisiais metais „Torrenting“ svetainės patraukė autorių teisių trolių ir net teisininkų iš didelių Holivudo studijų ir televizijos tinklų dėmesį, nes buvo prieinamas autorių teisių saugomas turinys. Dėl to daugelis „Torrenting“ svetainių, įskaitant pirmąjį „Yify“ įsikūnijimą, buvo uždarytos.

Šios teisinės problemos taip pat paveikė vartotojus. Greita paieška internete netrūks „Torrent“ vartotojų, kurie gavo teisinius pranešimus, kurių interneto ryšį nutraukė jų interneto paslaugų teikėjas ir netgi buvo nubausti baudomis ir dėl tolimesnių baudžiamųjų veiksmų dėl torrentų. Kiekvienas, kuris naudojasi „Torrent“ svetaine, turi apsisaugoti nuo šių galimų pasekmių, o geriausias būdas tai padaryti yra naudoti VPN. VPN užšifruoja viską, ką darote internete, taip pat padeda užmaskuoti jūsų tapatybę. Dėl to beveik neįmanoma susieti torrento veiklos su savo interneto ryšiu, todėl esate saugūs prisijungę.

Geriausi „Torrenting“ VPN

Išsirinkti geriausią torrento VPN gali atrodyti sunkus pasirinkimas. Yra daug VPN ir beveik visi teigia, kad jie yra geriausi torrentams. Tačiau faktas yra tas, kad kai kurie yra daug geresni už kitus. Renkantis VPN, kuris apsaugotų jus perkant failus, rekomenduojame ieškoti tokio, kuris siūlo:

 • Stiprus šifravimas
 • Patikima privatumo politika, įskaitant jokių vartotojų žurnalų
 • Greitas ryšio greitis
 • Jokių pralaidumo apribojimų
 • Nužudymo jungiklio galimybė
 • Didelis serverių tinklas

Išbandėme rinką, kad pamatytume, kurie VPN gali pažymėti visus šiuos langelius ir taip pat teikti aukštos kokybės paslaugas keliose torrentinėse svetainėse. Štai mūsų sąrašas:

1. IPVanish

IPVanish yra vienas didžiausių ir geriausių VPN rinkoje, o kalbant apie torrentingumą, tiesiog nėra geresnio. Jų šifravimas yra toks pat geras, kaip ir L2TP, ir „OpenVPN“ protokoluose standartiškai naudojamas 256 bitų šifravimas. Kitos puikios saugos funkcijos apima nužudymo jungiklį, bendrinamus IP adresus ir galimybę periodiškai perjungti IP adresą.

„IPVanish“ nesaugo jokių vartotojo žurnalų ar ryšio žurnalų, taip pat neturi jokių apribojimų pralaidumui ar duomenų naudojimui. Torrentams labai svarbu, kad jie visa tai siūlo kartu su vienu iš sparčiausių ryšio greičių, taip pat su dideliu serverių tinklu visame pasaulyje, iš kurių galima rinktis.

SPECIALUS SKAITYTOJAS:„IPVanish“ siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, o tai reiškia, kad galite ją išbandyti savaitę visiškai nerizikuodami. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad Priklausomybę sukeliančių patarimų skaitytojai gali sutaupyti didžiulius 60% pagal „IPVanish“ metinį planą , sumažinant mėnesio kainą tik iki 4,87 USD per mėnesį.

2. ExpressVPN

„ExpressVPN“ yra didelio vardo VPN, garsėjantis greitu ryšio greičiu. Tačiau ne tik tai yra puikus pasirinkimas torrent svetainių vartotojams. Jų šifravimas yra puikus, netgi geresnis nei IPVanish, nes visas jų tinklo SSL yra apsaugotas 256 bitų šifravimu. Jie taip pat siūlo nužudymo jungiklį kaip standartą visiems vartotojams ir jokių pralaidumo apribojimų.

Privatumo požiūriu „ExpressVPN“ naudinga, nes ji yra Britų Mergelių salose, kuriose galioja vieni geriausių privatumo įstatymų pasaulyje ir nereikalaujama, kad įmonės saugotų internetinius duomenis. Taip pat įtraukite į vieną didžiausių bet kurio VPN serverių tinklų ir „ExpressVPN“ yra patrauklus pavyzdys „Torrent“ svetainės vartotojams.

Argumentai 'už'
 • SPECIALUS PASIŪLYMAS: 3 mėnesiai nemokamai (49% nuolaida – nuoroda žemiau)
 • 94 šalys, daugiau nei 3000 serverių
 • Saugus šifravimas ir VPN protokolai
 • Netvarko jokių asmens duomenų žurnalų
 • Puikus klientų aptarnavimas per pokalbį.
Minusai
 • Maksimalus 3 jungtys vienu metu
 • Energetinių vartotojų konfigūracijos parinktys.
Nepraleiskite:Mūsų išskirtinis skaitytojo pasiūlymas suteikia jums 3 mėnesius nemokamai pagal ExpressVPN metinį planą ir sutaupote 49%

3. „NordVPN“.

„NordVPN“ yra vienas iš seniausių VPN teikėjų, tačiau jis išlieka žaidimo viršuje ir yra puikus pasirinkimas torrent svetainių vartotojams. Jie siūlo 256 bitų šifravimą OpenVPN su 2 048 bitų Diffie-Hellman raktais kaip standartas. Tai tinka daugumai vartotojų, norinčių torrent, tačiau ne taip pažengę, kaip „ExpressVPN“. Jie prideda prie to daugybę papildomų saugos funkcijų, įskaitant žudymo jungiklį ir apsaugą nuo DNS nutekėjimo, bendrinamus IP adresus, pasirenkamus dvigubo šifravimo serverius (kurie siunčia srautą per du serverius, kad būtų papildoma apsauga) ir jų TOR per VPN parinktis (kuri siunčia srautą per VPN ir TOR tinklą). Atkreipkite dėmesį, kad abi šios paskutinės funkcijos gali sulėtinti kitaip puikų „NordVPN“ ryšio greitį.

Kalbant apie privatumą, „NordVPN“ siūlo nepriekaištingą pažadą neprisiregistruoti, o kaip „ExpressVPN“ yra naudinga, nes ji yra įsikūrusi jūroje, šiuo atveju Panamoje. „NordVPN“ iš viso turi 799 serverius 57 šalyse ir taip pat neturi jokių pralaidumo apribojimų. Atsižvelgiant į itin prieinamas „NordVPN“ kainas, jos yra dar vienas puikus pasirinkimas „Torrent“ svetainės vartotojams.

Argumentai 'už'
 • SPECIALUS PASIŪLYMAS: 2 metų planas (70 % nuolaida – nuoroda žemiau)
 • Nėra pralaidumo apribojimų
 • Leidžia vienu metu prijungti iki 6 įrenginių
 • Griežta nulio žurnalų politika tiek srautui, tiek metaduomenims
 • Klientų aptarnavimas (24/7 pokalbiai).
Minusai
 • Kai kurie serveriai gali būti lėti ir nepatikimi
 • Lėšų grąžinimas gali užtrukti 30 dienų.
NORDVPN NUOLAIDA:Užsiregistruokite dvejų metų planui ir gaukite 66% nuolaidą tik už 3,99 USD per mėnesį.

Kas yra Yify

Yify Torrents arba YTS, kaip ji taip pat žinoma, yra viena didžiausių filmų torrent svetainių internete. Jei norite atsisiųsti ką nors kita, o ne filmus, „Yify“ jums ne vieta. Tačiau filmams tai tiesiog geriausia torrent svetainė. Yify svetainėje galite rasti nuorodų į tūkstančių skirtingų filmų torrentus. Dauguma šių failų taip pat yra itin aukštos kokybės, o tai yra viena iš pagrindinių Yify populiarumo priežasčių.

„Yify“ savo gyvenimą pradėjo kaip kūrėjų grupė, publikuojanti filmus įvairiose torrentų svetainėse. Dėl šių įkėlimų sėkmės jie greitai atidarė savo svetainę ir akimirksniu džiaugėsi milijonais apsilankymų kiekvieną dieną. Ši sėkmė sulaukė daug valdžios dėmesio, o Naujojoje Zelandijoje pradėtas kovos su piratavimu ieškinys galiausiai buvo panaikintas, o vienam iš kūrėjų gresia asmeniniai teisiniai veiksmai.

Tačiau Yify dingo neilgai. Svetainę užėmė anoniminė kūrėjų grupė, kuri sukūrė puikų originalo kloną. Tai svetainė, kurią naudojame ir šiandien. Jie tęsė pirminės svetainės filosofiją, susitelkdami į aukštos kokybės turinį, ir, nenuostabu, jie mėgavosi tokiu pat populiarumo lygiu. Iki šiol naujiems „Yify“ kūrėjams pavyko išvengti valdžios pastangų juos uždaryti. Bet kiek laiko tai išliks, gali spėlioti.

Geriausios „Yify“ alternatyvos

Kaip žino dauguma „torrent“ svetainių naudotojų, visos geriausios „torrent“ svetainės anksčiau ar vėliau atkreips valdžios dėmesį. Kai taip nutinka, kai kurie yra daug tvirtesni, nei kiti lieka prisijungę. Iki šiol naujoji „Yify“ svetainė atlaikė bet kokius bandymus ją išjungti. Tačiau tai gali būti ne amžinai. Taigi, ką vartotojai turėtų daryti, jei taip atsitiktų? Laimei, „Yify“ naudotojams yra keletas alternatyvų, jei pagrindinė svetainės svetainė būtų neprisijungusi:

Įgaliotieji serveriai

Viena iš priežasčių, kodėl torrent svetainės dažniausiai tampa neprisijungusios, yra ta, kad jų URL blokuoja vyriausybė, teismo įsakymas arba iniciatyvus ir per daug entuziastingas IPT. Tai nereiškia, kad svetainė dingo iš interneto, tiesiog negalite jos pasiekti naudodami anksčiau naudotą URL. Šioje situacijoje yra dvi galimybės.

Pirmasis yra naudoti savo VPN, kad apeitų šį bloką ir pasiektumėte pradinį URL, kaip įprasta. Norėdami tai padaryti, tiesiog prijunkite savo VPN prie serverio, esančio kitoje šalyje, kurioje svetainė nėra užblokuota. Prisijungę prie šio serverio, dar kartą pabandykite naudoti pradinį URL ir turėtumėte pastebėti, kad jis veikia be problemų.

Kita galimybė yra naudoti tarpinio serverio svetainę. Visos „torrent“ svetainės puikiai žino, kad jų URL kartais blokuojami, todėl dauguma nustato klonus arba veidrodines svetaines kituose URL, kad vartotojai galėtų ir toliau naudotis savo paslaugomis. Šios tarpinio serverio svetainės laikui bėgant gali keistis, tačiau rašant yra keletas Yify įgaliotųjų URL ir klonų svetainių, kurias galite naudoti vietoj originalių:

Kitos torrent svetainės

Jei „Yify“ neprisijungs ir negalite pasiekti svetainės naudodami VPN arba tarpinio serverio URL, yra daugybė kitų patikimų „Torrenting“ svetainių, į kurias galite kreiptis. Šios svetainės ateina ir išeina, tačiau rašant šios svetainės siūlo patikimą „Yify Torrents“ alternatyvą:

Kickass torrentai

Kickass torrentai yra labai populiari torrent svetainė, kuri ištvėrė nemažą dalį problemų. Jis buvo uždarytas 2016 m., o jo savininkas Artemas Vaulinas buvo areštuotas. Tačiau pradinė komanda atgaivino svetainę nauju URL ir ji ir toliau pritraukia daug vartotojų dėl tvarkingai sutvarkytų kategorijų derinio, gyvybingos bendruomenės skilties ir didžiulio turinio.

RARBG

RARBG yra viena iš seniausių „Torrent“ svetainių, kurios dizainas vis dar išlaiko retro pojūtį. Tačiau jo ilgaamžiškumas liudija, koks jis geras. Šiomis dienomis turinys neatnaujinamas taip dažnai, tačiau vis dar galima rasti daug puikių dalykų. Tikrai lengva naršyti ir, nors kai kuriose šalyse svetainė yra užblokuota, ją vis tiek galima lengvai pasiekti naudojant VPN.

LimeTorrents

Jūs nerasite LimeTorrents per bet kokius paieškos variklius (naudokite nuorodas šiame puslapyje), tačiau tai puiki torrent svetainė, kurią verta patikrinti. Jame yra didžiulis turinio pasirinkimas ir keletas puikių funkcijų, įskaitant tikrinimo sistemą, patvirtinančią saugius torrentus, puikų dizainą ir išdėstymą bei daugybę gerai apgyvendintų specialistų kategorijų, tokių kaip užsienio filmai.

1337x

1337x yra dar viena populiarėjanti svetainė, kuri neatsiranda reguliariai ieškant, bet kurią verta išbandyti. Jis yra gražiai suprojektuotas ir tikrai intuityvus naudoti, be to, galima tyrinėti daugybę filmų ir TV laidų. 1337x siūlo daug specializuoto turinio, pvz., anime, taip pat daug naudingų duomenų, tokių kaip sėjamųjų skaičius ir informacija apie tai, kas įkelia. Tai reiškia, kad galite sekti savo mėgstamą vartotoją, jei rasite panašaus skonio ar greitų torrentų.

Torrentz2

Torrentz2 yra originalios Torrentz svetainės reinkarnacija, kuri prieš kurį laiką buvo uždaryta. Tačiau naujoji versija yra dar geresnė su daugybe naujo turinio ir nuolatinių atnaujinimų. Tai lengvai naudojama svetainė, kurioje yra daug naudingų sąrašų, kurie padės rasti geriausius ir populiariausius torrentus. Jo failų indeksavimo sistema yra viena iš galingiausių, be to, ji padeda užtikrinti, kad failai būtų saugūs ir juose būtų tai, ką jie sako.

Kodi priedai

Kitas puikus būdas transliuoti filmus ir TV laidas internetu yra „Kodi“. „Kodi“ yra populiarus ir visiškai legalus medijos leistuvas. Vartotojai gali pritaikyti „Kodi“ atsisiųsdami oficialius ir neoficialius priedus. Šie priedai suteikia vartotojams prieigą prie daugybės turinio, įskaitant užsakomus filmus ir TV laidas, taip pat tiesioginius IPTV kanalus, tiesioginį sportą, muziką ir daug daugiau.

Kaip ir „Torrenting“, neoficialūs „Kodi“ priedai gali leisti vartotojams pasiekti beveik viską, ką jie nori žiūrėti. Tačiau šie priedai kartais suteikia neteisėtą prieigą prie autorių teisių saugomo turinio. Dėl šios priežasties taip pat labai rekomenduojama naudoti VPN transliuojant „Kodi“. Visi aukščiau rekomenduojami VPN atliks savo darbą arba peržiūrėkite mūsų straipsnį apie geriausius „Kodi“ VPN.

Jei ieškote „Kodi“ priedo, kurį galėtumėte naudoti vietoj „Yify Torrents“, rekomenduojame:

Kvazaras

Yra keletas „Kodi“ priedų, kurie transliuoja turinį tiesiai iš „Torrenting“ svetainių. Originalus torrent srautinio perdavimo priedas yra Quasar . Atsisiuntę šį priedą, jis atrodo kaip bet kuris kitas. Jame siūlomas įvairus turinys, suskirstytas į kategorijas, pvz., filmai ir TV laidos. Kai pasirenkate, ką žiūrėti, jums pateikiamas skirtingų torrent srautų sąrašas su išsamia informacija apie tokius dalykus kaip skiriamoji geba ir failo dydis.

Kai pasirinksite failą, „Quasar“ pradės atsisiųsti torrent failą taip pat, kaip jums leidžia atsisiųsti tokios svetainės kaip „Yify“. Kai failas bus atsisiųstas, Quasar automatiškai jį paleis. „Quasar“ yra puikus pasirinkimas esamiems torrentų naudotojams, nes jame yra ne tik didžiulis turinio asortimentas, bet ir leidžia pridėti savo torrentų. Manoma, kad Quasar nebepalaikomas aktyviai, todėl jis neveiks amžinai, tačiau kol kas jis vis dar veikia ir siūlo puikų turinio pasirinkimą.

Elementas

Ilgalaikis torrent srautinio perdavimo priedas yra „Elementum“. Elementum yra Quasar šakutė, kuri, kaip ir originalas, leidžia srautiniu būdu transliuoti ir atsisiųsti daugybę TV laidų ir filmų. „Elementum“ įdiegti ir nustatyti yra šiek tiek sudėtingiau nei jūsų vidutinis „Kodi“ priedas. Tačiau verta stengtis, todėl sukūrėme nuoseklų vadovą, kuris padės jums padaryti viską kuo paprasčiau. „Elementum“ šiais laikais akivaizdžiai pranoksta „Quasar“ yra naujas turinys. Kadangi Quasar nebepalaikomas, naujos nuorodos nebepridedamos. Tačiau naudodami Elementum galite rasti visas naujausias TV laidų ir filmų nuorodas.

Kiti Kodi priedai

Yra daugybė kitų oficialių ir neoficialių „Kodi“ priedų, kurie suteikia prieigą prie filmų ir TV laidų iš kitų šaltinių nei „torrent“ svetainės. Keletas, kuriuos galbūt norėsite išbandyti, yra šie:

 • Magiškasis drakonas
 • Subzero
 • Laboratorijos
 • Visata HD
 • Jarvis VOD
 • Nesąžiningas
 • Gurzilas
 • Aragonas gyvai
 • Nesu tikras
 • Chronos

Daugiau informacijos apie daugybę kitų oficialių ir neoficialių „Kodi“ priedų rasite mūsų pagrindinio puslapio skirtuke „Kodi“.

Išvados

Jei ieškote filmų torrentų svetainės, „Yify“ šiuo metu yra viena geriausių. Tačiau nors šiuo metu ji yra prieinama internete, visos „torrent“ svetainės yra pažeidžiamos ir vartotojai turėtų turėti alternatyvų, jei „Yify“ būtų panaikinta. Šiame straipsnyje pabrėžėme daugybę tarpinių svetainių, alternatyvių „torrent“ svetainių ir „Kodi“ priedų, kurie galėtų padėti „Yify“ vartotojams susidoroti su savo svetainės praradimu. Taip pat paaiškinome, kodėl taip svarbu naudoti VPN su bet kokia torrent svetaine (arba „Kodi“ priedu), ir pabrėžėme, ką geriausia naudoti.

Ar esate „Yify Torrents“ gerbėjas? Ką naudojote kaip alternatyvą, kai svetainė buvo laikinai neprisijungusi? Ar yra gerų „Torrenting“ svetainių ar „Kodi“ priedų, kurių čia nepaminėjome? Visada laukiame visų mūsų skaitytojų minčių ir nuomonių, tad kodėl nepasidalijus jomis su mumis naudodami toliau pateiktą komentarų laukelį?

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.