Sukurkite asmeninį muzikos naujienų kanalą naudodami „Muzine“, skirtą „iPad“.

Muzika šiais laikais yra kur kas daugiau nei vien tik dainų klausymas. Dainininkai yra vienos didžiausių įžymybių, todėl yra daugybė šaltinių, kuriuose galite palaikyti ryšį su naujausiais muzikos pramonės įvykiais. Muzika yra viena iš tokių programėlių, kuri užtikrins, kad visada pirmas sužinotumėte, kai jūsų mėgstamiausia grupė ruošiasi išleisti naują singlą arba jūsų mėgstamiausias dainininkas pasirašo įrašų sutartį. Šiuos naujus elementus galite rasti visame žiniatinklyje, tačiau „Muzine“ viską sukaupia už jus ir žengia dar žingsnį toliau, leisdama viską suasmeninti ir pasirinkti jus dominančius atlikėjus, kad naujienų srautas programoje būtų atitinkamai išdėstytas. Programa netgi analizuos dainas, kurios jau yra jūsų iPad muzikos bibliotekoje, todėl ši iOS programa puikiai tinka muzikos mylėtojams.

Kai pirmą kartą paleidžiate „Muzine“, jus pasitinka svarbiausios dienos elementai. Šie straipsniai, kurie neseniai buvo įtraukti į Muzine duomenų bazę, yra susiję su aktualiais muzikos įvykiais. Kiekvienas straipsnis atidaromas naujame programos lange, taip pat galite pasirinkti jį skaityti žiniatinklyje. Straipsnių bendrinimo straipsniai apima „Facebook“, „Twitter“ ir el. Programa palaiko tiek kraštovaizdžio, tiek portreto režimus ir turi gana tvarkingą sąsają.

Geriausia programos savybė yra Mano naujienos , ir būtent šioje skiltyje galite sukurti asmeninį naujienų kanalą, pasirinkdami mėgstamus atlikėjus. Norėdami tai padaryti, paspauskite paieškos mygtuką viršutinėje juostoje ir suraskite norimą dainininką ar grupę. Visi atlikėjai turi savo profilius Muzine ir juose galite peržiūrėti juos Biografija , Ekskursija datos ir jų detalės muzika ir vaizdo įrašus . Taip pat galite peržiūrėti dainininkės nuotraukas, o profilio viršelis pasikeičia vos paspaudus nuotraukos piktogramą. Norėdami įtraukti ieškomą dainininką į Mano naujienas, tiesiog bakstelėkite Skaitykite Mano naujienose mygtuką, esantį po atlikėjo vardu jų profilyje. Dabar galėsite matyti straipsnius, susijusius su dainininkais, kuriuos įtraukėte į asmeninį naujienų kanalą. „Mano naujienos“ taip pat importuoja išsamią atlikėjo informaciją iš jūsų „iPad“ muzikos bibliotekos ir jie automatiškai įtraukiami į skyrių.

„Muzine“ yra nemokama programa, o jei mėgstate melomaną su „iPad“, išbandykite.

Parsisiųsti muziką

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose Ankstesnis Straipsnis

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“. Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“.