Kaip pridėti nuorodas į dokumentą „MS Word“.

Kai įklijuojate žiniatinklio nuorodą į MS Word dokumentą, ji automatiškai atpažįstama kaip hipersaitas . Galite pasirinkti įklijuoti nuorodą arba pridėti nuorodą prie žodžio ar frazės. Tai taip pat paprasta, kaip įterpti vaizdą. Taip pat galite pridėti nuorodų į dokumentą, kurios susies vartotoją iš vienos dokumento dalies su kita to paties dokumento dalimi. Tai naudinga, kai reikia kryžminės nuorodos į skirtingus skyrius kitose dalyse. Kuo didesnį dokumentą turite, tuo labiau reikalinga tokia funkcija.

Pridėkite nuorodas į dokumentą

Norėdami pridėti nuorodų į dokumentą, pirmiausia turite įsitikinti, kad naudojate skirtingus formatavimo elementus. Šie formatavimo elementai identifikuoja skirtingas dokumento dalis kaip antraštes arba teksto dalis. Programoje MS Word jūsų pridėtos nuorodos pridedamos prie antraščių arba žymių.

Atidarykite MS Word dokumentą. Pasirinkite antraštę, eikite į juostelės skirtuką Pagrindinis ir įrankių juostoje Stiliai pasirinkite antraštės lygį.Atlikite tai visoms antraštėms, ty skyriams, kuriuos turite savo dokumente. Tada pasirinkite tekstą, prie kurio norite pridėti nuorodą. Eikite į skirtuką Įterpti ir pasirinkite Nuoroda.

Lange Įterpti hipersaitą kairėje esančiame stulpelyje pasirinkite parinktį „Vieta šiame dokumente“. Taip bus sudarytas visų jūsų dokumento antraščių sąrašas. Pasirinkite antraštę ir tekstas, su kuriuo susiejote, nukreips jus tiesiai į tą skyrių.

Jei nenorite susieti su skyriumi, o vietoj to norite susieti žodį dokumente, turėsite naudoti žymes. Pirmiausia eikite į žodį, su kuriuo norite susieti. Pasirinkite jį ir skirtuke Įterpti pasirinkite Žymėti. Įveskite žymės pavadinimą ir spustelėkite pridėti.

Tada eikite į vietą, kurioje norite pridėti nuorodą. Pasirinkite tekstą, prie kurio norite pridėti nuorodą. Eikite į skirtuką Įterpti ir pasirinkite Nuoroda. Lange Įterpti hipersaitą pasirinkite Vieta šiame dokumente. Kai bus užpildytas dokumento antraščių sąrašas, prie jų bus pridėtas visų prie dokumento pridėtų žymių sąrašas. Pasirinkite žymą, su kuria norite susieti.

Naršymo nuorodos

Norėdami atidaryti nuorodą, turite laikyti nuspaudę klaviatūros klavišą Ctrl ir spustelėti nuorodą. Tai taikoma žiniatinklio nuorodoms ir dokumento nuorodoms. Taip siekiama išvengti atsitiktinių paspaudimų, kurie atidarys naršyklę arba peršoks į kitą dokumento puslapį.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.