Kaip sukurti tinkintą tinklelį Paint.net sistemoje Windows 10

Paint.net yra Paint versija, kurios Windows vartotojai niekada negavo. „Paint“ programa dabar nebenaudojama, o tai reiškia, kad ji niekada negaus naujų funkcijų. Paint.net tikrai yra tai, ką paliko „Windows“ vartotojai, ir pasisekė, kad programa yra gera ir vis dar aktyviai kuriama. Paint.net galite naudoti daugeliui pagrindinių vaizdų redagavimo poreikių, taip pat kurdami pagrindinius vaizdus. Jei reikia sukurti tinkintą tinklelį Paint.net, tai galite padaryti naudodami nedidelį papildinį.

Pasirinktinis tinklelis Paint.net

Norėdami sukurti pasirinktinį tinklelio vaizdą Paint.net, turite įdiegti papildinį, vadinamą Tinklelio kūrėjas . Galite atsisiųsti DLL čia .

Jei atidarėte Paint.net, uždarykite ją ir eikite į šią savo sistemos vietą. Norėdami čia įklijuoti failą, jums reikės administratoriaus teisių.|_+_|

Jei naudojate programą „Paint.net“, kurią galima rasti „Microsoft Store“, turite pereiti į šią vietą, kur Dokumentai yra jūsų dokumentų biblioteka.

|_+_|

Atidarykite Paint.net ir eikite į Effects> Render> Grid Checker Maker. Pasirinkite šią parinktį ir atsidarys naujas langas. Čia galite sukurti savo tinklelį. Papildinys gali sukurti tinklelį, tikrinimo šabloną ir punktyrinį raštą. Norėdami pasirinkti, ką norite sukurti, tinklelį, languotą ar punktyrinį raštą, atidarykite išskleidžiamąjį meniu Tinklelio tipas.

Norėdami sukurti proporcingą tinklelį, pasirinkite parinktį „Tas pats žingsnis H/V“. Jei jums reikia skaidraus tinklelio, pasirinkite parinktį „Tik skaidrus“.

Kai atliksite pakeitimus šiame lange, jie atsispindės drobėje. Prieš kurdami tinklelį, turėtumėte pakeisti drobės dydį. Nustatykite tokio dydžio tinklelį, kokio jums reikia. Jei reikia jį centruoti, atidarykite išskleidžiamąjį meniu Piešimo režimas ir pasirinkite Centruota ant linijų. Žaiskite su piešimo parinktimis, kol turėsite tinklelį, kuris tinka tam, ko jums reikia.

Tinklelis bus skaidrus, bet jūs turite išsaugoti galutinį vaizdą PNG formatu ir įsitikinti, kad po tinkleliu nėra užpildymo sluoksnio. Turėtumėte sukurti tinklelį tuščiame sluoksnyje, kad vėliau būtų lengva jį redaguoti. Norėdami tinkinti tinklelio linijų spalvą, pirmiausia turėtumėte ją pasirinkti iš spalvų rato / pavyzdžio ir tada atidaryti papildinį. Bus piešiama ta spalva, kuri nustatyta kaip pagrindinė / pagrindinė spalva.

Paint.net nėra visiškai programa, kuri gali konkuruoti su Photoshop ar Gimp, bet jei kada nors reikės sukurti tinklelį, tai nebus lengviau.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą