Kaip rasti paslėptas programas „Android“.

Nors „Android“ telefonai yra gana populiarūs ir naudojami daugelio, vis dar yra dalykų, kurie glumina tiek naujokus, tiek patyrusius „Android“ savininkus. Ir ne, mes nekalbame apie root teisių įgijimą „Android“ įrenginyje arba operacinių sistemų perpakavimą, kad pašalintume „bloatware“.

Vienas iš svarbiausių klausimų, kurį galite rasti tam tikrose interneto vietose ir internetiniuose Android forumuose, yra tai, ar galite matyti paslėptas programas savo telefone ir kaip tiksliai galite tai padaryti.

Suprantame, kaip skubiai reikia įsisavinti senovinį paslėptų programų telefone aptikimo meną, todėl išmokysime atskleisti bet kokią paslėptą programinę įrangą, kuri gali būti įdiegta jūsų „Android“ įrenginyje, nesvarbu, ar ji veikia fone, ar neaktyvi. tiesiog sėdi be jokios priežasties.Kodėl „Android“ slepia programas?

Visų pirma, jūs turite suprasti, kad kiekvienas Android telefonas turi paslėptų programų rinkinį. Priežastis, kodėl nematote visų programų, yra ta pati priežastis, kodėl neturite root teisių „Android“ telefone, pirmiausia: apsaugoti įrenginį nuo netinkamo naudojimo.

Daugelis programų, kurios yra paslėptos pagal numatytuosius nustatymus, tiesiog veikia fone ir bet kokiu būdu su jomis sąveikauja, juo labiau jas išjungus arba visiškai ištrynus, visas jūsų įrenginys gali paversti labai brangiu popieriumi. Tai reiškia, kad galite jį užblokuoti arba padaryti jį netinkamu naudoti, neįjungę naujos OS.

Tačiau verta paminėti, kad be šių programų, kurios yra gyvybiškai svarbios jūsų telefono ir operacinės sistemos veikimui, taip pat galite rasti kenkėjiškų programų, tokių kaip klavišų kaupikliai ar nuotolinės prieigos Trojos arklys. (žiurkės).

Kitas dalykas, kurį verta žinoti, yra tai, kad iš esmės „Android“ telefonai yra gana panašūs vienas į kitą ir skiriasi nuo vieno gamintojo. Iš esmės svarbiausia yra „Android“ versija.

Todėl „Samsung“ telefonas, kuriame veikia „Android 10“, bus gana panašus į, tarkime, LG įrenginį, kuriame veikia ta pati OS. Kaip minėjome, galite rasti tam tikrų ypatumų, tačiau tai neturėtų būti kažkas neįprasto.

Kaip rasti paslėptas programas „Android“.

Nors kai kurios „Android“ versijos yra griežtesnės dėl to, kaip sąveikaujate su paslėptomis arba sistemos programomis, turėtumėte bent jau matyti, kas veikia jūsų įrenginyje, net jei galite padaryti mažai arba nieko.

Kai kurie „Android“ gamintojai leidžia atlikti tam tikrus veiksmus su sistemos programomis, pvz., priverstinai jas uždaryti arba išvalyti talpyklą trikčių šalinimo tikslais. Be to, išbandykite šiuos metodus, kad patikrintumėte, ar jūsų sistemoje neveikia paslėptų programų:

1. Naudodami nustatymų programą:

 1. Atidaryk Nustatymai programėlė
 2. Eikite į Programėlės arba Programos skyrius
 3. Spustelėkite trijų taškų mygtuką kažkur viršutiniame dešiniajame ekrano kampe
 4. Bakstelėkite Rodyti paslėptas programas mygtuką

Atkreipkite dėmesį, kad kartais Rodyti paslėptas programas mygtukas pasiekiamas kaip Rodyti sistemos procesus ar kažkas panašaus. Paspaudus šį mygtuką, turėtų būti išplėstas jūsų įrenginyje pasiekiamų programų sąrašas, kad galėtumėte matyti paslėptas programas arba sistemos procesus.

2. Programėlių stalčiaus naudojimas

 1. Atidarykite programų stalčių (pradiniame ekrane braukite aukštyn arba bakstelėkite programų stalčių mygtuką)
 2. Bakstelėkite trijų taškų mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe
 3. Pasirinkite Slėpti programas variantas

Jei negalite rasti Slėpti programas mygtuką, galbūt galėsite pamatyti a Pradinio ekrano nustatymai vietoj to variantas. Pabandykite eiti į pagrindinio ekrano konfigūracijos ekraną ir paspauskite Slėpti programas mygtuką, kai tik jis bus pasiekiamas.

Atsižvelgiant į įrenginį, dabar turėtumėte matyti vieną iš dviejų dalykų:

 1. Ekranas, kuriame galite tvarkyti paslėptas programas, padarydami paslėptas programas matomas arba įtraukdami į sąrašą naujų programų, kad jas būtų galima paslėpti
 2. Naujas skirtukas programų stalčiaus viršuje, kuriame yra daugybė programų, kurios anksčiau nebuvo matomos. Pagal šį scenarijų paslėptas programas galite pašalinti tiesiog nuvilkdami jas iš ten ir numesdami į numatytąjį programų stalčių arba spustelėdami mygtuką – šalia jų piktogramos, kad pašalintumėte jas iš telefono.

3. Pasirinktinės paleidimo priemonės naudojimas

Jau paaiškinome, kad „Android“ įrenginiai gali veikti skirtingai, ir dauguma jų siūlo savo asmeninę „Android“ operacinės sistemos versiją. Tačiau tai nereiškia, kad negalime suklysti ir rasti būdų, kaip apeiti apribojimus, jei tokių randame.

Puikus pavyzdys šiuo atveju yra programų stalčių tinkinimas. Numatytajame „Android“ programų stalčiuje gali nebūti Slėpti programas parinktis, apie kurią kalbėjome ankstesniame skyriuje. Tačiau „Android“ siūlo šią funkciją, todėl apgaudinėsime jūsų telefoną, kad leistų mums jį pasiekti.

Esant tokiai situacijai, galbūt norėsite įdiegti pasirinktinę paleidimo priemonę ir pabandyti per ją pasiekti paslėptas savo įrenginio programas. Štai keletas populiariausių „Android“ paleidimo priemonių, palaikančių Slėpti programas funkcija:

  Nova paleidimo priemonė „Microsoft“ paleidimo priemonė Mažasis paleidėjas Evie Launcher U paleidimo priemonė Vejos kėdė 2

Įdiegę naują paleidimo priemonę savo „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, būtinai atlikite pradinius konfigūracijos veiksmus ir pakeiskite numatytąją paleidimo priemonę naujai įdiegta, kad išvengtumėte suderinamumo problemų ir veiksmų klavišų konfliktų.

Atminkite, kad kiekviena paleidimo priemonė turi savo parinkčių rinkinį, todėl tai, kas veikia su viena paleidimo priemone, gali netikti su kitomis. Pavyzdžiui, „Nova Launcher“ galite paslėpti programas:

 1. Atidaryk Nova paleidimo priemonė nustatymų ekranas
 2. Bakstelėkite Programėlių ir valdiklių stalčiai mygtuką
 3. Slinkite žemyn iki Stalčių grupės skyrius
 4. Bakstelėkite Slėpti programas mygtuką
 5. Sąraše pasirinkite programas, kurias norite paslėpti

Žinodami tai, galite lengvai naršyti sąrašą ir patikrinti, ar kai kurios jūsų telefono programos jau buvo paslėptos. Atminkite, kad nors programos buvo paslėptos, jos nėra nepasiekiamos, nes galite lengvai jas pasiekti naudodami programų stalčiaus paieškos funkciją.

4. „Play“ parduotuvės naudojimas

Dėl akivaizdžių priežasčių tai taikoma tik „Android“ telefonams, kurie palaiko „Google Mobile Services“ ir turi „Play Store“ funkcijas. Jei nerimaujate, kad telefone įdiegėte netikrą programą, galbūt norėsite ją patikrinti „Play“ parduotuvėje.

Atkreipkite dėmesį, kad yra daug programų, kurios žada atlikti vieną dalyką, nors iš tikrųjų jos atlieka kitą tikslą. Pavyzdžiui, galite rasti a skaičiuotuvo programėlė kuris veikia kaip ir bet kuris „Android“ skaičiuotuvas, nebent įvedate PIN kodą ir paspausite '=' ženklas.

Tai padarius, bus parodyta sąsaja, kurioje galite tvarkyti paslėptus failus savo įrenginyje, o jei jūsų įrenginys yra įsišaknijęs, taip pat galite jį naudoti norėdami užšaldyti arba atšaukti programas.

Norėdami patikrinti, ar programa tikrai yra tokia, kokia ji atrodo, bakstelėkite ir palaikykite jos piktogramą, tada pasirinkite Programos informacija kai pasirodys kontekstinis meniu. Taip pateksite į programos puslapį „Play“ parduotuvėje, kur turėtų būti pateiktas visas programos aprašymas ir jos paskirtis.

5. Atlikite nuskaitymą

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: jei nerimaujate dėl jūsų įrenginiuose įdiegtų eskizinių programų, pvz., klavišų registratorių ar RAT, galbūt norėsite atlikti visą įrenginio nuskaitymą naudodami antivirusinę programą arba įtaisytąjį „Google Play“ skaitytuvą.

„Google Play“ dažnai nuskaito savo parduotuvę, ieškodama eskizinio turinio, ir pašalina visas programas, kurios prieštarauja jos taisyklėms ir nuostatoms. Mūsų laimei, tai apima klavišų kaupiklius arba bet kokias programas, kurios gali būti naudojamos šnipinėti kitus.

Jei bandėte tai padaryti ir jums vis dar kyla įtarimų dėl eskizinių programų savo įrenginyje, paskutinis dalykas, kurį galite padaryti, yra atkurti gamyklinius „Android“ telefono nustatymus, kurie pašalins visas programas, kurių įrenginyje nebuvo jis paliko gamyklą.

Tačiau verta paminėti, kad telefonuose, kuriuose yra įsišaknijimas, tam tikras programas galima padaryti nuolatines (netgi root), o tai reiškia, kad atlikus gamyklinius nustatymus jos vis tiek gali būti ten. Kad tai išspręstumėte, turėsite panaikinti telefono šaknį ir „Android“ įjungti naują OS vaizdą, kad pašalintumėte visus kenkėjiškų programų požymius.

IŠVADA apie Kaip rasti paslėptas šnipinėjimo programas „Android“.

Apskritai, jei norite rasti paslėptų programų „Android“ telefone, galite tai padaryti įvairiais būdais. Kadangi kiekvienas „Android“ gamintojas turi tam tikrų ypatumų, jums gali tekti ištirti telefono parinktis, kad galėtumėte rasti šią funkciją.

Netgi galima naudoti pasirinktines paleidimo priemones, kad atblokuotumėte kai kuriuos įrenginio apribojimus, susijusius su programų slėpimu arba paslėptų programų valdymu.

Tačiau, jei nerimaujate, kad kažkas netvarko jūsų telefono naudodamas paslėptas kenkėjiškas programas, galbūt norėsite atlikti nuskaitymą, atkurti gamyklinius nustatymus, pašalinti root teises (atšaukti įrenginio root teises) ir net paleisti naują programinę-aparatinę įrangą, jei jūs vis dar įtariate neteisėtą žaidimą.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.