Kaip rasti pagrindinės plokštės modelį „Windows 10“.

Pagrindinė plokštė yra būtina kiekvieno kompiuterio dalis. Pagrindinės plokštės modelis lemia kitą aparatinę įrangą, kurią galite pridėti prie savo sistemos. Pavyzdžiui, jei norite padidinti savo sistemos RAM, pagrindinėje plokštėje turi būti tuščių lizdų ir ji turi palaikyti kortelę, kurią bandote pridėti. Šis konkretus komponentas yra toks svarbus, su juo susietos OĮG licencijos, o jo pakeitimas prilygsta naujo kompiuterio įsigijimui.

Raskite pagrindinės plokštės modelį

Jei jums reikia žinoti, ką gali jūsų pagrindinė plokštė, ir nenorite fiziškai atidaryti kompiuterio, kad galėtumėte pasižiūrėti, pagrindinės plokštės modelio numerį galite rasti „Windows 10“ viduje.

Komandinė eilutė

Atidarykite komandų eilutę su administratoriaus teisėmis ir paleiskite šią komandą;|_+_|

Išvestis pateiks gaminio pavadinimą, serijos numerį ir jūsų kompiuteryje įdiegtos pagrindinės plokštės versiją.

Sistemos informacija

Jei neturite savo sistemos administratoriaus prieigos, tą pačią informaciją galite patikrinti sistemos informacijos programoje. Pasirinkite Sistemos suvestinė ir ieškokite „BaseBoard“ įrašų. Nerasite pagrindinės plokštės serijos numerio, bet visa kita informacija yra.

CPU-Z

CPU-Z yra programa, kurią rekomenduojame daugeliui dalykų, pavyzdžiui, norint sužinoti, ar jūsų CPU yra „Skylake“ ar „kabylake“ procesorius. parsisiųsti , įdiekite ir paleiskite programą. Jame yra skirtukas MainBoard, kuris yra kitas pagrindinės plokštės pavadinimas, ir jis suteiks jums jos modelio numerį ir versiją. Deja, jis vis tiek nesuteiks pagrindinės plokštės serijos numerio, todėl jei to jums reikia, turėsite naudoti komandų eilutės metodą.

Pagrindinės plokštės serijos numerio reikia retai. Jei jums reikia pakeisti pagrindinę plokštę ir ieškote to paties modelio, informacija, kurią pateikia sistemos informacija ir CPU-Z, jums padės. Jei jums reikia ieškoti jo turimų lizdų, galite rasti „Google“ jo modelio numerį.

Jei norite pridėti arba pakeisti kompiuterio aparatūros komponentus, taip pat turėtumėte patikrinti, kokią aparatinę įrangą šiuo metu turite savo sistemoje. Pagrindinė plokštė nustatys, ką galite ir ko negalite pridėti prie savo sistemos, tačiau jūsų pridedama aparatinė įranga taip pat turi būti suderinama su kitais komponentais. Pavyzdžiui, negalite pakeisti savo GPU, bet neturite pakankamai RAM, kad galėtumėte jį palaikyti.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.