Kaip gauti „Google“ atvirkštinę vaizdų paiešką „iPhone“ bet kurioje programoje

„Google“ vaizdų paieškos variklis palaiko keletą puikių paieškos modifikatorių, kurie gali patikslinti vaizdų paiešką pagal dydį ir formatą. Jame taip pat yra paieškos pagal vaizdą funkcija. Savo darbalaukyje galite įkelti nuotrauką arba pateikti nuorodą į ją, o „Google“ paprastai išsiaiškins, kas tai yra. Taip pat galima rasti vizualiai panašių vaizdų. Šią funkciją galima naudoti tik darbalaukyje, todėl ji yra ribota. Galite atlikti atvirkštinę vaizdų paiešką iš savo telefono, bet tik iš naršyklės. Ieškoti pagal vaizdo plėtinį yra 0,99 USD vertės „iOS“ plėtinio programa, kuri prideda „Google“ atvirkštinę vaizdų paiešką jūsų „iPhone“ iš bet kurios programos. Tam reikia „iOS 8“ ar naujesnės versijos ir veikia naudojant „iOS“ bendrinimo meniu. Kūrėjas dosniai pasidalino 5 reklamos kredito kodais, skirtais šiai programai, kad padovanotų mūsų skaitytojams. Perskaitykite visą įrašą, kad sužinotumėte, kaip galite jį gauti. Atnaujinimas: Dovana jau uždaryta.

Įdiekite paiešką pagal vaizdo plėtinį. Atidarykite bet kurią programą, kuri leidžia peržiūrėti nuotraukas, pvz., numatytąją nuotraukų programą arba „Twitter“ programą. Paieška pagal vaizdo plėtinį veiks su abiem.Įgalinkite paiešką pagal vaizdo plėtinį

Tai galite padaryti naudodami bet kurią programą, bet parodysime, kaip įgalinti šį programos plėtinį iš nuotraukų programos. Atidarykite programą „Photos“ ir bakstelėkite bet kurią nuotrauką. Bakstelėkite bendrinimo mygtuką apatiniame kairiajame kampe. Braukite iki apatinės mygtukų eilutės pabaigos ir bakstelėkite „daugiau“. Atsidarys plėtinių ekranas. Čia įjunkite „Ieškoti vaizdo“.

„Google“ atvirkštinė vaizdų paieška jūsų „iPhone“.

Dabar, kai įgalinote plėtinį, galite atlikti atvirkštinę vaizdų paiešką. Šį kartą dirbkime su „Twitter“. Bakstelėkite vaizdą tviteryje, kad jį atidarytumėte. Bakstelėkite ir palaikykite vaizdą, kol pasirodys bendrinimo meniu. Bakstelėkite Vaizdo paieška ir palaukite.

Ieškoti pagal vaizdo plėtinį įkels vaizdą ir atidarys „Safari“. „Safari“ atsidarys „Google“ vaizdų paieškai, kai bus įkelta nuotrauka, rezultatai ir viskas.

Pasirinkite Paieškos variklis ir naršyklė

Paieška pagal vaizdo plėtinį yra viena geriausiai apgalvotų programų, kurias matėme per kurį laiką. Tai labai gerai numato vartotojų poreikius. Programa turi ir plėtinį, ir programos sąsają. Jis palaiko tris vaizdų paieškos variklius ir suteikia vartotojams galimybę pasirinkti, kurią iš jų naudoti. Jei jums nepatinka „Google“ atvirkštinė vaizdų paieška, galite ją pakeisti „TinEye“.

Panašiai, jei nenorite naudoti „Safari“, galite naudoti „Chrome“ arba „Firefox“, kad peržiūrėtumėte paieškos rezultatus. Programa nepalieka ko norėti.

Norėdami gauti vieną iš penkių šios programos reklamos kredito kodų, palikite mums komentarą žemiau ir pasakykite, kodėl jums to reikia jūsų iPhone? Būkite kūrybingi. Mes mėgstame istorijas, faktines ar kitokias. Ši dovana veiks 48 valandas. Jis užsidarys 2017 m. balandžio 28 d. 20:00 GMT.

Atsisiųskite paieškos pagal vaizdo plėtinį iš „App Store“.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose Ankstesnis Straipsnis

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“. Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“.