Kaip: įdiegti „Flash 10.1“ „Android 2.1 Eclair“ įrenginiuose

Daugumos „Android“ naudotojų plačiai paplitęs mitas, kad tik „Android 2.2 Froyo“ ar naujesnės versijos gali apdoroti „Flash 10.1“, tačiau dabar, kai istorija vystosi, atrodo, kad iš tikrųjų galite įdiegti „Flash 10.1“ savo „Android 2.1 Eclair“ telefonuose. Na, ir tai taip pat nori sudėtingos procedūros. Taigi, jei turite „Android“ įrenginį, kuriame veikia „Eclair“ ir norite jame mėgautis „Flash 10.1“, turime visas diegimo instrukcijas. Tiesiog skaitykite po šuolio, kad sužinotumėte daugiau.

Tai tikrai turi būti puiki naujiena tiems iš mūsų, kurie dažnai naršo „Flash“ pagrindu sukurtas svetaines savo „Android“ telefonuose. Kaip minėjome anksčiau, „Flash 10.1“ įdiegimas „Eclair“ įrenginyje yra lengvas. Viskas, ko reikia, yra įkelti „Flash Player 10.1“ APK, modifikuoto, kad veiktų „Eclair“, ir viskas. Nors „Eclair“ veikimas gali būti ne toks sklandus, nes nėra JIT kompiliatoriaus ir kitų „Froyo“ įdiegtų optimizacijų, galiausiai galėsite naršyti „Flash“ palaikančiose svetainėse be jokių reikšmingų problemų, tik su nedideliu vėlavimu, palyginti su „Froyo“. bet net ir tai gali būti nepastebėta santykinai lengvose svetainėse.Užteks informacijos, sukurkime „Flash 10.1“ ir paleiskite ją „Android 2.1 Eclair“ telefone. Tiesiog vadovaukitės šiomis detalėmis ir jums bus gerai!

  1. Atsisiųskite flash_for_21.zip failą į savo kompiuterį iš toliau pateiktos nuorodos.
  2. Naudodami mėgstamą archyvavimo priemonę iš atsisiųsto ZIP failo išskleiskite .apk failą. Mes naudojame puikų nemokamą ir atviro kodo 7-Zip tikslui. IzArc yra dar vienas puikus nemokamas pasirinkimas.
  3. Prijunkite telefoną prie kompiuterio per USB ir nukopijuokite ištrauktą APK failą į jo SD kortelę.
  4. Telefone įgalinkite programos šalutinį įkėlimą, eidami į „Nustatymai“ > „Programos“ ir įgalinę „Nežinomi šaltiniai“.
  5. Telefone paleiskite bet kurią pasirinktą failų tvarkyklę ir suraskite vietą, kurioje nukopijavote APK failą. Jei dar neįdiegėte failų tvarkyklės, mūsų geriausių nemokamų „Android“ failų tvarkyklių sąraše rasite daug nemokamų parinkčių.
  6. Norėdami pradėti diegti, bakstelėkite APK failą.
  7. Patvirtinkite gautą raginimą ir palaukite, kol diegimas bus baigtas.
  8. Baigę diegti, tiesiog paleiskite telefoną iš naujo.
Tai štai – dabar jūsų „Android 2.1 Eclair“ įrenginyje veikia „Flash 10.1“. Šis metodas buvo išbandytas ir patvirtintas, kad jis veikia „Google Nexus One“, „Droid Eris“ ir „HTC EVO 4G“ su „Android 2.1 Eclair“, tačiau turėtų veikti daugumoje (jei ne visuose) kitų įrenginių, kuriuose veikia „Eclair“.

Atsisiųskite „Flash 10.1“, skirtą „Android 2.1 Eclair“.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“.

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“.