Kaip nuolat įjungti „Num Lock“ [Windows]

Kai kurios klaviatūros turi tam skirtą skaičių klaviatūrą, o kitose yra skaičių klavišai virš abėcėlės klavišų. Mažesniuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose ar nešiojamuosiuose kompiuteriuose speciali numerių klaviatūra paprastai nenaudojama, kad jie būtų kompaktiški. Kai yra skaičių klaviatūra, kartu yra ir „Num Lock“ klavišas. Šis „Num Lock“ klavišas gali įjungti ir išjungti skaičių klaviatūrą. Kai skaičių klaviatūra išjungta, vieno iš skaičių klavišų bakstelėjimas nieko nedaro. Skaičius neįvedamas, o žymeklis paprastai peršoka į esamos teksto eilutės pradžią, jei paspausite skaičių klaviatūros klavišą. Jei dažnai netyčia išjungiate skaičių klaviatūrą, apsvarstykite galimybę naudoti „NumLocker“. Tai nemokama „Windows“ programa, leidžianti „Num Lock“ visada įjungti arba išjungti.

Laikykite „Num Lock“ visada įjungtą

Atsisiųskite ir įdiekite NumLocker . Jis veikia sistemos dėkle. Spustelėkite programos piktogramą ir meniu „Num Lock“ pasirinkite vieną iš papildomų parinkčių. Jei norite, kad „Num Lock“ visada liktų įjungta, pasirinkite parinktį „Visada įjungta“.Tai nustatys „Num Lock“ klavišo būseną į „Įjungta“ visam laikui. Net jei paliesite klavišą, jis neišsijungs ir neišjungs skaičių klaviatūros. „NumLocker“ taip pat gali nustatyti „Num Lock“ klavišo būseną į Išjungta. Jei norite, kad jis būtų išjungtas, galite naudoti šią programą.

Caps Lock ir Scroll Lock

„Caps Lock“ ir „Scroll Lock“ klavišai veikia kaip „Num Lock“ klavišas. Jie gali įjungti arba išjungti didžiąsias raides ir slinkimą. Jei netyčia juos įjungsite, kai to nenorite, galite naudoti „NumLocker“, kad užrakintumėte jų būseną. Kaip ir klavišo Num Lock, galite nustatyti šių mygtukų būseną į Įjungta arba Išjungta.

Jei jums reikia perjungti didžiųjų raidžių, skaičių fiksavimo ir slinkties klavišų būseną, ši programa nėra skirta jums, tai skirta visiems, kurie nori, kad šie trys klavišai liktų konkrečioje būsenoje ir neleistų netyčia perjungti / pakeisti. Jei nenorite apriboti šių klavišų iki konkrečios būsenos, bet norėtumėte žinoti, kada juos įjungėte arba išjungėte, galite įjungti jų garso įspėjimus.

Atidarykite Valdymo skydą ir eikite į Lengva prieiga> Lengvos prieigos centras ir spustelėkite „Padaryti klaviatūrą lengviau naudoti“.

Kitame ekrane įgalinkite parinktį „Įjungti perjungimo klavišus“. Kiekvieną kartą, kai bakstelėsite klavišus Num Lock, Caps Lock ir Scroll Lock, išgirsite garsą. Įjungimo ir išjungimo būsenų garsas skiriasi, todėl galite išmokti atskirti, į kurią būseną įjungėte raktą.

Galiausiai, kai kurios klaviatūros turi vaizdinį indikatorių, rodantį, kada šie klavišai įjungti. Jei jūsų klaviatūra neveikia, galite gauti kiekvienos iš jų indikatorių sistemos dėkle .

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą