Kaip pasidaryti akmens plytas „Minecraft“.

Minecraft yra atviras pasaulis, kuriame galite kurti ką tik norite. Daug kas yra vaizduotė, bet jūs turite daug įvairių blokų tipų, kad galėtumėte pastatyti pilį, vėjo malūną, fortą, namus, miestus ir tt. Blokai, o naudojant jų įvairovę, prideda detalumo ir verčia statyti atrodo tikroviškiau.

Akmens plytos „Minecraft“.

Akmuo yra vienas iš dažniausiai Minecraft aptinkamų blokų. Kai kasamas su kirtikliu, gaunamas trinkelių akmuo. Galite uostyti trinkelę, kad gautumėte akmenį, arba galite leisti lavai tekėti ant vandens ir sudaryti iš jos luitus, nors juos pastatyti yra nepaprastai sunku. Jei turite kirtiklį su „Silk Touch“ užkeikimu, galite juo tiesiogiai iškasti akmenį. Yra dar vienas blokas, sukurtas naudojant akmenį, vadinamas akmens plytomis.Akmens plytos „Minecraft“ yra žaidimo struktūrose ir jas galima sukurti. Jei norite iškasti akmens plytą, galite naudoti kirtiklį. Savaime suprantama, kad akmenines plytas pasidaryti patiems yra daug lengviau.

Padarykite akmens plytas „Minecraft“.

Norėdami pagaminti akmens plytas, kurių jums reikia;

 • Amatų stalas
 • Akmuo (4 akmens luitai išduoda 4 akmens plytas)

gauti akmenį;

 1. Surinkite trinkelių akmenis skaldydami akmenį, kurį rasite po žeme.
 2. Rinkite anglį, kai kasate trinkelę.
 3. Atidarykite krosnį.
 4. Įdėkite trinkelę į lydymo kamerą.
 5. Įdėkite anglį į kuro elementą (galite naudoti bet kurį pasirinktą kurą).
 6. Surinkite akmenį.

Akmens plytų gamybai;

 1. Atidarykite darbo stalą.
 2. Įdėkite 4 akmens blokus į 4 × 4 tinklelį.
 3. Surinkite akmens plytas.

Naudojimas

Pagrindo statybai galite naudoti akmens plytas. Jie yra stiprūs, bet turi vieną labai apgailėtiną trūkumą; jie gali užsikrėsti sidabrinėmis žuvimis. Akmens plytos ir akmuo turi tokį patį atsparumą sprogimui, todėl akmens plytos dažniausiai naudojamos estetikai. Jei statote pilį, tai puikus blokas, tačiau įsitikinkite, kad jūsų blokai nėra užkrėsti. Visada kurkite savo, o ne kaskite jas tvirtovėse, kuriose sidabrinės žuvelės linkusios slėptis ir užkrėsti blokus.

Išvada

Akmens plytos būna kelių skirtingų variantų; suskilinėjusios/įtrūkusios ir apsamanojusios arba apsamanojusios. Vėlgi, tai yra estetiniai akmens plytų kintamieji. Sidabrinės žuvelės dažniausiai slepiasi įtrūkusiose plytose ir su jais kovoti nėra lengva minia. Nebent gaminate patys, venkite ir įtrūkusių plytų. Akmens luitų, naudojamų akmeninėms plytoms gaminti, skaičius yra lygus gautų akmeninių plytų skaičiui, tačiau norint gauti akmenį lydant trinkelę, jūs žaidime naudojate papildomus išteklius.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“.

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“.