Kaip atspindėti Windows 10 į Firestick

Išnaudokite daugiau „Firestick“ galimybių, atspindėdami „Windows 10“ įrenginį. Jei nesate susipažinę su procesu, mes jį išskaidome žingsnis po žingsnio. Taip pat padedame jums naršyti dubliuojant naudojant VPN, taip pat sprendžiame kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius trikčių šalinimo klausimus, kad galėtumėte greitai pradėti veikti.

„Amazon“ „Fire TV“ ir „Fire Stick“ įrenginiai pasirodė esantys viena geriausių srautinio perdavimo aparatūros. Jie greiti, nebrangūs, lengvai nulaužiami ir be galo malonu juos naudoti kasdien. Jūs netgi galite žaisti žaidimus per „Fire TV“. , ir yra šimtai puikių pavadinimų, iš kurių galite rinktis!Nors dauguma žmonių nežino apie paslėptą funkciją, „Fire TV“ taip pat gali perduoti ir atspindėti turinį iš kitų įrenginių, įskaitant „iPhone“ ir „Windows“. Turėdami šiek tiek sąrankos laiko, iš esmės galite nukopijuoti „Windows 10“ ekraną tiesiai į televizorių – visa tai dėka „Fire Stick“!

Gaukite #1 įvertintą VPN 60% NUOLAIDA 2 metų planui

Nepamirškite apsaugoti savo privatumo naudojant „Fire Stick“.

Nesvarbu, ką veikiate internete, visada yra tikimybė, kad kažkas stebės jūsų veiklą. Kartais tai yra masinio stebėjimo programos, kartais kibernetiniai nusikaltėliai ar interneto paslaugų teikėjai. Bet kuriuo atveju, kai prijungiate įrenginį prie žiniatinklio, kyla pavojus jūsų privatumui. Tai galioja net „Fire TV“ ir „Firestick“ įrenginiams.

Geriausias būdas užtikrinti saugumą internete – užšifruoti visą srautą. VPN yra greičiausias ir lengviausias būdas tai padaryti. Naudojant gerą VPN, jūsų duomenys užšifruojami prieš jiems paliekant įrenginį, užrakinant privačią informaciją, kad niekas negalėtų stebėti jūsų veiklos ar sužinoti jūsų buvimo vietos. VPN leidžia lengvai apsisaugoti net naudojant „Fire TV“.

Nežinote, kaip pasirinkti tinkamą VPN? Peržiūrėkite mūsų rekomendaciją žemiau!

„NordVPN“ – lengvai geriausias „Firestick“ ir „Windows 10“ VPN

Apsilankykite nordvpn.com

„NordVPN“ yra bekompromisis saugumo srityje ir dabar pateikia savo neįtikėtiną funkcijų rinkinį „Amazon Fire TV“ lazdoje su savaime pasiekiama programa. Teisingai, daugiau jokių maršruto parinktuvo konfigūracijų ar nulaužto sprendimo – geriausias pasaulyje VPN dabar puikiai veikia Firestick.

Tai suteikia prieigą prie galingiausio VPN serverių tinklo pramonėje. Daugiau nei 5800 serverių 59 šalyse yra prieinami, kad būtų galima suklastoti užsienio virtualų IP ir taip paslėpti jūsų srautą nuo IPT, įsilaužėlių, reklamuotojų ir vyriausybinių agentūrų. Žinoma, smagesnis šios technologijos pritaikymas yra geografiškai blokuoto turinio atblokavimas. Net liūdnai pagarsėjusi „Netflix“ tarpinio serverio klaida yra bejėgė sustabdyti specialų „NordVPN“ „NordLynx“ šifravimą kartu su „SmartPlay“ išmaniąja DNS funkcija.

Be didžiulio serverių kiekio, „NordVPN“ tinkle taip pat yra daugybė specialių mazgų, kurie atveria duris saugiai naršyti „Tor“, greitus P2P atsisiuntimus, apsaugą nuo DDoS žaidimams ir dar daugiau. Ir taikydami nepriklausomo audito neprisijungimo politiką, galite būti tikri, kad „NordVPN“ nelaikys jūsų veiklos įrašų, kurie galėtų būti naudojami jūsų tapatybei nustatyti. Taip pat galima naudoti „Windows 10“, „Mac OS“, „Android“ ir daugelyje kitų įrenginių.

Skaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalga .

Argumentai 'už'
  • Atblokuoja JAV „Netflix“, „iPlayer“, „Amazon Prime“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas
  • 5400 ir daugiau serverių visame pasaulyje
  • IP/DNS nutekėjimų nerasta
  • Neišlaiko jokių jūsų naršymo metaduomenų
  • 24/7 pokalbių palaikymas.
Minusai
  • Programos kartais gali būti lėtai prisijungusios.
GERIAUSIAS SRAUTINIS VPN:„NordVPN“ suteikia galimybę saugiai pasiekti tiesioginį geoblokuoto turinio pasaulį „Firestick“, „Windows 10“ ar bet kuriame kitame įrenginyje.Gaukite didžiulę 68% nuolaidą 3 metų planui (3,71 USD per mėnesį), kurią užtikrina be rūpesčių 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Windows 10“ atspindėjimo į „Firestick“ reikalavimai

Oficialus „Amazon“ pareiškimas apie atspindėjimą ir perdavimą į „Fire TV“ yra tas, kad ši funkcija veikia tik su „Fire Phones“, „Fire“ planšetiniais kompiuteriais ir tam tikrais „Android“ įrenginiais, kuriuose veikia „Jelly Bean“ ar naujesnė versija. Tiesa ta, kad galite atspindėti turinį iš daugelio kitų platformų. Jums tereikia kelių įrankių ir šiek tiek laiko viską nustatyti.

Fire TV įrenginiai

Yra keletas „Fire TV“ ir „Firestick“ įrenginių kartų, įskaitant naują „Amazon“ išleistą HD aparatinę įrangą. Pranešama, kad atspindėjimas veikia daugelyje „Fire“ aparatinės įrangos versijų, nors kai kurie vartotojai retkarčiais praneša apie pirmosios ir antrosios kartos įrenginių problemas. Nesvarbu, ar naudojate „Fire TV“, ar „Fire TV Stick“, paprastai neturėtų kilti problemų, susijusių su „Windows 10“.

Windows 10 aparatinė įranga

„Windows 10“ veikia viskas – nuo ​​nešiojamųjų kompiuterių iki stalinių kompiuterių iki retkarčiais naudojamų planšetinių kompiuterių. „Microsoft“ padarė daug problemų, kad operacinė sistema veiktų vienodai, nesvarbu, kurioje aparatinėje įrangoje ji veikia. Geros naujienos yra tai, kad dėl to labai lengva atspindėti turinį „Fire TV“. Netgi galite vadovautis tomis pačiomis instrukcijomis, nesvarbu, kuriame įrenginyje įdiegta „Windows 10“.

Greitas namų Wi-Fi tinklas

Norint atspindėti iš vieno įrenginio į kitą, „Fire TV“ ir „Windows 10“ turi būti prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo. Tai paprasta saugos funkcija, integruota į procesą nuo pat pradžių, neleidžianti išorinėms šalims perimti jūsų ekrano valdymo. Tai riboja atspindėjimo funkciją ir tiesiog pateikia turinį televizoriuje, tačiau dėl to jis nėra mažiau įspūdingas.

Programos ir programinė įranga

Nėra jokių programų ar programinės įrangos reikalavimų, kad „Windows 10“ atspindėtų „Fire Stick“. Galite matyti programas „Windows 10“ arba „Fire TV“ parduotuvėse, tačiau žinokite, kad jos visiškai nereikalingos norint perduoti vieną įrenginį į kitą. Viskas, ko jums reikia, yra veikiančių įrenginių, kuriuose įdiegtos tinkamos operacinės sistemos, ir viskas.

Kaip atspindėti „Windows 10“ į „Fire Stick“.

Pradėkite eidami į „Firestick“ ir keletą sekundžių paspaudę nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pagrindinis“. Bus rodomas nedidelis meniu su miego režimo, nustatymų keitimo ar veidrodžio parinkčių. Spustelėkite veidrodžio parinktį centre ir „Fire TV“ pradės ieškoti įrenginio, prie kurio būtų galima prisijungti.

„Windows 10“ kompiuteryje apatiniame dešiniajame ekrano kampe raskite pranešimo piktogramą. Tai turėtų atrodyti kaip mažas teksto pranešimų laukelis ir gali būti tuščias kontūras arba ne, atsižvelgiant į pranešimų būseną. Spustelėkite pranešimų piktogramą, kad atidarytumėte „Windows 10“ veiksmų centrą, tada spustelėkite Prisijungti.

Darant prielaidą, kad jūsų „Firestick“ ir „Windows“ įrenginiai naudoja tą patį namų tinklą, „Connect“ ekrane turėtumėte matyti „Fire TV“. Sąraše spustelėkite „Fire“ įrenginį ir „Windows 10“ pradės atspindėjimo / perdavimo procesą.

Kai „Windows 10“ perduoda turinį į jūsų televizorių, galite pastebėti, kad ekranas yra mažas arba sunkiai matomas. Galite greitai tai išspręsti pakeisdami „Windows“ įrenginio skiriamąją gebą. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite darbalaukio aplinką ir pasirinkite Grafikos ypatybės.

Atsidariusiame meniu pasirinkite Ekranas. Dabar slinkite iki Rezoliucijos ir pasirinkite ne mažesnę kaip 1280 × 720. Ekranas gali mirgėti, o dubliavimas gali laikinai išjungti, bet kai tik sąranka bus atkurta, vėl bus perduota.

Veidrodinio vaizdo trikčių šalinimas

„Windows 10“ atspindėjimas „Fire Stick“ paprastai yra nesudėtingas procesas. Retkarčiais iškyla problemų, bet, laimei, jos beveik visada lengvai ir greitai išsprendžiamos.

Firestick nerastas

Jei „Fire TV“ sąsajoje įjungėte atspindėjimą, eikite į „Windows 10“ ir atidarykite ryšio dialogo langą, ekrano viršuje turėtumėte pamatyti „Fire“ įrenginį. Jei to nepadarysite, gali kilti problemų dėl atspindėjimo. Dažniausiai pasitaikanti klaida yra ta, kad veidrodis neįjungtas naudojant „Fire TV“. Pabandykite iš naujo paleisti savo Firestick ir dar kartą pasirinkę veidrodžio parinktį, tada pabandykite prisijungti iš „Windows 10“.

Taip pat gali būti, kad jūsų „Fire“ ir „Windows 10“ įrenginiai nėra tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Tokiu atveju aparatinė įranga tiesiog negali prisijungti, kad būtų pradėtas atspindėjimo procesas. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad „Stick TV“ ir „Windows 10“ kompiuteris naudoja tą patį „Wi-Fi“ ryšį.

Įvairios veidrodžio problemos

Tokios problemos kaip nepatikimas perdavimas, dingusios atspindėjimo parinktys ir vangus ryšys dažnai gali būti siejamos su „Windows 10“ sąranka. Tokiu atveju gali tekti atnaujinti tvarkykles, kad būtų užtikrintas tinkamas „Fire TV“ atspindėjimas.

Dauguma „Windows“ naudotojų gaus automatinius tvarkyklės programinės įrangos atnaujinimus. Jei kyla problemų dėl atspindėjimo, turėtumėte patikrinti, ar jie reguliariai pristatomi į jūsų įrenginį. Paspauskite klaviatūros „Windows“ mygtuką ir įveskite „Nustatymai“. Paieškos laukelyje įveskite tvarkyklę.

Spustelėkite toliau pateiktą parinktį Tikrinti, ar nėra naujinimų. Būsite nukreipti į atskirą nustatymų ekraną, kuriame „Windows“ automatiškai ieškos galimų atsisiųsti sistemos naujinimų. Jei jų prireiks, būsite nukreipti į diegimo procesą.

Kai naujinimai bus baigti, gali tekti iš naujo paleisti „Windows 10“ įrenginį. Po to peržiūrėkite aukščiau pateiktas dubliavimo instrukcijas ir galėsite prisijungti bei perduoti be problemų.

Negalima spustelėti prisijungimo piktogramų

Kai kuriuose „Windows 10“ įrenginiuose nėra integruoto „WiDi“ (belaidžio ekrano) palaikymo. Daugeliu atvejų tai taikoma tik tiems vartotojams, kurie įsigijo įrenginius, skirtus „Windows 7“ ir vėliau atnaujintus į „Windows 8“ arba „Windows 10“. Tokiu atveju atidarę pranešimų skydelį vis tiek matysite perdavimo ir prisijungimo prie kitų įrenginių parinktis, tačiau mygtukai bus pilki ir nepasiekiami.

Deja, šiuose įrenginiuose veidrodinis atspindėjimas, kaip aprašyta aukščiau, nebus įmanomas, net jei turite įdiegtą „Windows 10“. Vienintelis būdas apeiti šį apribojimą yra naudoti trečiųjų šalių sprendimus, kurie prideda WiDi palaikymą prie jūsų aparatinės įrangos.

Kaip atspindėti naudojant VPN

Patys VPN nesuteikia jokių atspindėjimo galimybių. Jie taip pat niekaip netrukdo liejimo procesui. Tai reiškia, kad galite lengvai apsaugoti savo duomenis tiek „Fire TV“, tiek „Windows 10“, neprarandant jokių funkcijų. Norėdami nustatyti reikalus ir pradėti, naudokite toliau pateiktą vadovą.

Pradėkite atidarydami žiniatinklio naršyklę savo kompiuteryje, tada prisijunkite prie savo VPN paskyros. Turėsite atsisiųsti programas, skirtas „Firestick“ ir „Windows 10“. Jei naudojate aukščiau pateiktą „IPVanish“, tai greitas ir paprastas procesas. Pirmiausia paimkite .exe failą, skirtą „Windows“, tada spustelėkite nuorodą į „Amazon Appstore“ ir nuotoliniu būdu išsiųskite „Fire TV“ VPN į savo įrenginį.

Dabar įdiekite VPN abiejuose savo įrenginiuose. Paleiskite programinę įrangą sistemoje „Windows“ ir prisijunkite naudodami savo VPN kredencialus. Daugelis programų automatiškai prisijungs prie serverio, kai tik paleisite, o tai turėtų suteikti jums greičiausią galimą ryšį. Nereikia keisti serverių, nebent jums reikia IP adreso konkrečioje šalyje. Taip pat pakartokite prisijungimo procesą naudodami VPN savo „Fire Stick“.

Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus, vadovaukitės ankstesniame skyriuje pateiktomis dubliavimo instrukcijomis. Tai leis jums pradėti atspindėti iš „Windows 10“ ir ekrano turinys bus rodomas televizoriuje per „Fire Stick“. VPN visiškai neturėtų trukdyti šiam ryšiui. Tiesą sakant, tai užtikrins, kad visi duomenys, paliekami iš bet kurio įrenginio, būtų visiškai apsaugoti šifravimo ir anonimiškumo funkcijomis, sukuriant saugią erdvę jūsų informacijai.

Alternatyvus būdas atspindėti „Windows 10“ į „Fire TV“.

Daugumai žmonių „Windows 10“ įrenginio perdavimas į „Fire TV“ bus paprastas, lengvas ir nesudėtingas procesas. Kiti susidurs su keliomis problemomis, kurių kai kurių tiesiog nepavyks įveikti tradicinėmis priemonėmis.

Miracast siųstuvas ir imtuvas

„Miracast“ įrenginiai yra paprastas ir palyginti nebrangus būdas atspindėti turinį televizoriuje. Jie veikia panašiai kaip „Fire Stick“ – leidžia prijungti aparatinę įrangą prie televizoriaus, tada pereiti į „Windows 10“ ir nusiųsti ekraną tiesiai ten.

„Miracast“ imtuvo nustatymas yra labai paprastas. Pasirinkę įrenginį, tereikia jį prijungti prie televizoriaus, kaip ir Fire TV. Taip pat reikės su Miracast suderinamo siųstuvo, pvz., ScreenBeam. Prijunkite jį prie „Windows 10“ įrenginio. Dabar galite nustatyti liejimo procesą, kaip aprašyta aukščiau, nereikia „Fire TV“.

Neigiama yra tai, kad „Miracast“ nepalaiko visų puikių srautinio perdavimo, žaidimų ir programų parinkčių, kaip „Fire TV“, taigi, nebent visiškai negalite naudoti veidrodžio, kad veiktų su „Fire Stick“, nereikia vargti perkant „Miracast“.

Naudokite „ScreenBeam“, kad atspindėtumėte „Fire TV“.

Jei jūsų „Windows“ aparatinė įranga nepalaiko „Miracast“ srautinio perdavimo, turėsite pasinaudoti trečiosios šalies sprendimu, kuris įgalintų šią funkciją. The ScreenBeam siųstuvas yra geras bazinio lygio pasirinkimas. Jis prijungiamas prie jūsų įrenginio USB lizdo ir leidžia lengvai perduoti iš „Windows 10“.

Kai turėsite „ScreenBeam“, prijunkite jį prie „Windows“ kompiuterio. Vykdykite aukščiau pateiktas instrukcijas, kad pradėtumėte „Fire TV“ ieškoti signalo, tada naudokite tas pačias instrukcijas, kad suaktyvintumėte „Windows 10“ prisijungimo funkciją. Jei viskas klostysis gerai, perduosite be problemų.

Išvada

„Amazon's Fire TV“ ir „Fire TV Stick“ yra daug funkcijų turintys įrenginiai, kurie jūsų namams suteikia daug pramogų. Jie ne tik gali transliuoti filmus ir TV laidas, bet ir yra patogus šaltinis kasdieniams žaidimams. Naudodami aukščiau paaiškintą dubliavimo triuką, netgi galite naudoti „Firestick“, kad televizoriuje naudotumėte „Windows 10“!

Ką planuojate daryti su naujai atrastais veidrodžio gebėjimais? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose!

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.