Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“.

„MS Office“ gali konkuruoti su atvirojo kodo produktyvumo rinkiniu, pvz., „LibreOffice“ arba „Apple“ programų rinkiniu „iWork“, tačiau ji vis tiek laimi. Tai vis dar yra populiariausias produktyvumo programų rinkinys, todėl jis niekur nedings. Galbūt jūs jo nenaudosite, bet daugelis kitų tai daro. Kalbant apie nemokamus sprendimus, „Google Suite“ yra gana geras, tačiau tai visiškai naršyklės sprendimas. Tai reiškia, kad jei jūsų darbalaukyje yra DOCX failas, pirmiausia turite jį įkelti į „Google“ diską ir tada atidaryti. Jei norite greičiau atidaryti MS Office failus „Google Suite“, turite įdiegti „Chrome“ plėtinį, vadinamą Dokumentų, skaičiuoklių ir skaidrių biuro redagavimas .

Atidarykite „MS Office“ failus „Google Suite“.

Įdiekite „Office“ redagavimas, skirtas dokumentų, skaičiuoklių ir skaidrių plėtiniams iš „Chrome“ internetinės parduotuvės. Tai oficialus „Google“ plėtinys, skirtas „Office“ failams atidaryti „Google Suite“ programose. Įsitikinkite, kad taip pat įdiegėte „Chrome“ skirtas „Google“ dokumentų, Skaičiuoklių ir Skaidrių programas. Įdiegę plėtinį ir programas pakeiskite numatytąją MS Office failų atidarymo programą į Chrome.

Norėdami pakeisti numatytąją programą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite DOCX failą ir pasirinkite Atidaryti naudojant iš kontekstinio meniu. Bus atidarytas programų, kurios gali atidaryti failą, sąrašas. Pasirinkite „Chrome“, jei ji yra sąraše. Jei jo nėra sąraše, slinkite iki galo ir pasirinkite parinktį, leidžiančią pasirinkti kitas kompiuteryje įdiegtas programas. Ieškokite ir pasirinkite failą Chrome.exe.Pasirinkę programą, įgalinkite parinktį „Visada naudoti šią programą šio tipo failams atidaryti“.

Dukart spustelėkite DOCX failą ir jis bus atidarytas „Chrome“. Plėtinys žinos, kad DOCX failas turėtų būti atidarytas „Google“ dokumentuose, o „Excel“ failas turėtų būti atidarytas „Google“ skaičiuoklėse.

Turėsite pakeisti numatytąją programėlę kiekvienam MS Office programos failo tipui. Jei turite dirbti su DOC ir DOCX failais, taip pat su XLS ir XLSX ir kt. programomis, turėsite pakeisti kiekvieno failo tipo numatytąją programą.

Jei jums atrodo per nuobodu pakeisti numatytąją programą tokiu būdu, galite pereiti per nustatymų programą. Eikite į programų nustatymų grupę. Eikite į skirtuką Numatytosios programos. Slinkite žemyn ir spustelėkite Pasirinkti numatytąsias programas pagal failo tipą. Gausite ilgą failų plėtinių, kurių numatytąją programą galite pakeisti, sąrašą.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.