Kaip žaisti „The Elder Scrolls Online“ sistemoje „Linux“.

The Elder Scrolls Online yra MMORPG, kurią sukūrė Zenimax Online Studios ir išleido Bethesda Softworks. Žaidime vartotojai perima savo sukurto personažo valdymą ir leidžia nuotykiams bei ieškojimams Tamrielio žemyne.

„Elder Scrolls Online“ buvo išleista 2014 m., skirta „Windows“. Bethesda niekada negalvojo apie „Linux“ išleidimą, tačiau šiek tiek pakeitus žaidimą galima dirbti su „Linux“.

Kaip ESO dirbti su Linux„The Elder Scrolls Online“ (ESO) nėra vietinis prievadas. Jei norite mėgautis šiuo žaidimu, turite įdiegti „Linux“ „Steam“ versiją. Kad žaidimas veiktų, vadovaukitės toliau pateiktomis nuosekliomis instrukcijomis.

1 žingsnis: „Linux Steam“ kliento diegimas atliekamas per terminalą. Norėdami atidaryti terminalo langą, paspauskite Ctrl + Alt + T arba Ctrl + Shift + T klaviatūroje. Tada vykdykite komandinės eilutės diegimo instrukcijas, kad „Steam“ veiktų jūsų „Linux“ kompiuteryje.

Ubuntu

Jei naudojate Ubuntu, galėsite lengvai įdiegti naujausią Steam leidimą tiesiai per Ubuntu programinės įrangos šaltinius naudodami Apt komanda žemiau.

|_+_|

Debian

Jei naudojate „Debian Linux“, naujausią „Steam“ leidimą galite gauti naudodami OS programinės įrangos šaltinius. Tačiau turite įjungti nemokamą atpirkimo sandorį, o tai gana nuobodu. Geresnis būdas priversti „Steam“ dirbti „Debian“ yra atsisiųsti naujausią DEB paketą tiesiai iš interneto naudojant wget komanda žemiau. |_+_|

Atsisiuntę DEB paketą, naudokite dpkg komandą, kad įdiegtumėte „Steam“ savo „Debian Linux“ kompiuteryje.

|_+_|

Arch Linux

„Arch Linux“ programinės įrangos šaltiniuose yra „Steam“ klientas. Kad jis veiktų, naudokite Pacmanas komanda žemiau.

|_+_|

Fedora / OpenSUSE

Tiek OpenSUSE, tiek Fedora Linux gali įdiegti Steam per pirminius programinės įrangos šaltinius. Tačiau šie metodai paprastai yra varginantys ir nėra tokie patogūs vartotojui. Daug paprastesnis būdas įdiegti „Steam“ yra nustatyti „Flatpak“ leidimą.

Flatpak

„Steam“ yra „Flatpak“ ir galite jį įdiegti. Norėdami pradėti diegimo procesą, turite įjungti „Flatpak“ vykdymo laiką. Norėdami tai padaryti, įdiekite „flatpak“ paketą. Jei jums reikia pagalbos, vadovaukitės mūsų vadovu, kaip nustatyti „Flatpak“ sistemoje „Linux“.

Kai „Flatpak“ vykdymo laikas bus įdiegtas ir paleistas jūsų kompiuteryje, naudokite flatpak nuotolinio pridėjimo žemiau esančią komandą, kad nustatytumėte „Flathub“ programų parduotuvę. Kad „Steam“ „Flatpak“ leidimas veiktų, jums reikės „Flathub“.

|_+_|

Kompiuteryje įjungus „Flathub“ programų parduotuvę, „Steam“ „Flatpak“ leidimas gali prasidėti. Naudojant flatpak montavimas komandą, paimkite naujausią „Steam for Flatpak“ versiją.

|_+_|

2 žingsnis: Dabar, kai „Steam“ yra įdiegtas jūsų „Linux“ kompiuteryje, paleiskite programą ieškodami jos programos meniu. Tada prisijunkite naudodami savo vartotojo abonementą ir slaptažodį.

Prisijungę prie Steam suraskite Steam meniu ir spustelėkite jį pele. Steam meniu suraskite Steam Play ir spustelėkite jį.

3 veiksmas: Steam Play meniu savo Steam kliente turite įjungti Steam Play. „Steam Play“ leis jums žaisti „Elder Scrolls Online“ sistemoje „Linux“.

Palaikomų pavadinimų ieškokite Enable Steam Play ir pažymėkite šalia jo esantį laukelį. Tada pažymėkite laukelį šalia Įgalinti Steam Play visiems kitiems pavadinimams. Pasirinkite Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus.

4 veiksmas: Steam viršuje raskite mygtuką PARDUOTUVĖ ir spustelėkite jį pele. Tada ieškokite Elder Scrolls Online. Spustelėkite jį paieškos rezultatuose, kad patektumėte į žaidimo parduotuvės puslapį.

Norėdami įsigyti žaidimą, spustelėkite Pridėti į krepšelį.

5 veiksmas: Spustelėkite Biblioteka, kad pasiektumėte savo Steam žaidimų biblioteką. Iš ten ieškokite Elder Scrolls Online ir spustelėkite jį, kad pasiektumėte žaidimo bibliotekos puslapį.

ESO bibliotekos puslapyje spustelėkite mėlyną INSTALL mygtuką, kad atsisiųstumėte ir įdiegtumėte žaidimą į savo kompiuterį.

6 veiksmas: Spustelėkite žalią mygtuką PLAY, kad paleistumėte ESO MMO paleidimo priemonę. Kai paleidimo priemonė atidaryta, naudokite vartotojo sąsają, kad sukurtumėte ir prisijunkite prie savo Elder Scrolls Online paskyros.

7 veiksmas: Leiskite ESO MMO paleidimo priemonei atsisiųsti naujausius žaidimo naujinimus. Būk kantrus; tai gali užtrukti.

Baigę atnaujinti žaidimą, paleidimo priemonėje spustelėkite ŽAISTI ir mėgaukitės ESO!

„Elder Scrolls Online“ trikčių šalinimas

„Elder Scrolls Online“ veikia beveik pradinėje būsenoje, todėl žaidžiant „Linux“ neturėtų kilti problemų. Be to, turėtumėte patikrinti ESO ProtonDB puslapį, jei kyla problemų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite pašalinti ESO diegimo triktis Linux sistemoje, spustelėkite čia .

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip prijungti USB 2.0 spausdintuvą prie USB 3.0 prievado sistemoje Windows 10 Ankstesnis Straipsnis

Kaip prijungti USB 2.0 spausdintuvą prie USB 3.0 prievado sistemoje Windows 10

Kaip pataisyti nešiojamąjį kompiuterį, kuris neprisijungia prie „Android“ viešosios interneto prieigos taško Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti nešiojamąjį kompiuterį, kuris neprisijungia prie „Android“ viešosios interneto prieigos taško