Kaip pašalinti skelbimus ir „bloatware“ iš „Amazon Fire 7“ planšetinio kompiuterio [No Root]

Planšetiniai kompiuteriai yra populiarus skaitymo įrenginys. Speciali „eReader“ koncepcija gali būti ne tokia populiari, kaip tarkime, turint „iPad“, bet žmonės vis tiek perka ir skaito juos naudodami. „Amazon's Fire“ planšetiniai kompiuteriai vis dar yra stiprūs šioje nišoje; jie yra prieinami, juose veikia „Android“ ir palaiko „Amazon“ el. knygų formatą. Aistringas knygų skaitytojas gali norėti šiek tiek daugiau, išskyrus galbūt paprastą būdą pašalinti skelbimus ir „bloatware“ iš „Amazon Fire 7“.

Įdiekite ADB įrankius

Norėdami pašalinti skelbimus ir pašalinti „bloatware“ iš „Amazon Fire 7“, turėsite įdiegti ADB įrankius. Nuo praėjusių metų ADB įrankius galite atsisiųsti neatsisiųsdami viso Android SDK.Atsisiųskite ADB ir Fastboot įrankius iš Google Linux , Darvinas , ir Windows . Išskleiskite aplanko turinį ten, kur patogu. Jūs vykdysite komandas iš šio aplanko, todėl neįkaskite jo per giliai.

Įgalinti ADB derinimą

Kad galėtumėte vykdyti ADB komandą, „Android Fire 7“ planšetiniame kompiuteryje turite įjungti ADB derinimą.

Atidarykite programą „Nustatymai“, bakstelėkite skyrių „Įrenginys“ ir įrenginio ekrane bakstelėkite kūrimo numerį arba šiuo atveju serijos numerį 7 kartus. Tai atrakins kūrėjo parinktis, esančias po juo. Čia įjunkite parinktį Įgalinti ADB derinimą.

Taip pat pamatysite USB derinimo parinktį. Įjunkite.

Pašalinkite „Bloatware“.

Prijunkite planšetinį kompiuterį prie kompiuterio. Atidarykite Įrenginių tvarkytuvę ir patikrinkite USB įrenginius, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai aptiktas. Tada atidarykite aplanką, į kurį ištraukėte ADB įrankius.

Laikykite nuspaudę klavišą „Shift“ ir kontekstiniame meniu pasirinkite parinktį „Čia atidaryti komandų eilutės langą“. Jei naudojate „Windows 10“, gali reikėti pridėti parinktį Atidaryti komandų eilutę čia atgal į „File Explorer“.

Atsidarys komandų eilutės langas. Vykdykite šią komandą, kad įsitikintumėte, jog jūsų įrenginys veikia gerai.

|_+_|

Bus pateiktas visų prijungtų įrenginių sąrašas. Jei taip nėra arba įrenginys rodomas neprisijungęs, patikrinkite, ar planšetiniame kompiuteryje gaunate kokį nors raginimą įjungti USB derinimą.

Kai įrenginys bus aptiktas, galite pradėti šalinti bloatware. Kiekviena iš šių komandų turėtų būti vykdoma po vieną. Kiekviena komanda pašalina skirtingą elementą iš „Amazon Fire 7“. Pašalinto elemento pavadinimas yra komandoje, pvz., adb shell pm uninstall –user 0 com.amazon.parentalcontrols pašalina tėvų kontrolę. Pažiūrėkite į dalį, esančią po com.amazon. komandos dalį, kad surastumėte, kurį elementą ji pašalins.

|_+_|

Ne visi pirmiau minėti elementai yra bloatware. Kai kurios programos iš tikrųjų gali būti naudingos, todėl prieš paleisdami visas šias komandas nuspręskite, ką norite pasilikti ir ko norite atsikratyti. Šį komandų sąrašą sudarė Reddit vartotojas dingers13.

Pašalinkite skelbimus iš „Amazon Fire 7“ užrakinimo ekrano

Jei jus domina tik skelbimų pašalinimas iš „Amazon Fire 7“, turite paleisti šią komandą ir nieko daugiau. Jis nurodytas ankstesniame skyriuje pateiktose komandose, tačiau iš pavadinimo neaišku, ką jis daro.

|_+_| Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.