Kaip pašalinti „Google+“ iš „Google“ paskyros

Google+ yra antras pagal dydį socialinis tinklas pasaulyje pagal aktyvius vartotojus, tačiau daugelis žmonių juo nesinaudoja tiek, kiek praleidžia laiką naudodamiesi „Facebook“ ar „Twitter“. Nors. galite bet kada nustoti naudotis paslauga, atrodo, kad jūsų „Google+“ profilis automatiškai sukuriamas prisiregistravus prie naujos paskyros. Visi žinome, kad socialinis tinklas tėra žiniatinklio milžino bandymas užfiksuoti dar šiek tiek informacijos apie jus ir galbūt padėti sustiprinti reklamos verslą bei užsidirbti daugiau pinigų. Taigi čia yra vaistas: visada galite ištrinti savo „Google+“ profilį, nepaliesdami kitų „Google“ paslaugų ir programų. Šioje pamokoje parodysime, kaip tai padaryti.Pirmiausia prisijunkite prie „Google“ paskyros apsilankę svetainėje ir viršuje dešinėje spustelėkite profilio piktogramą. Bus atidarytas nedidelis langas su nuoroda į jūsų profilį ir atsijungimo, privatumo tvarkymo parinktis bei paskyros nustatymų puslapis. Norėdami tęsti, šiame iššokančiame lange tiesiog spustelėkite „Paskyra“.

Kitame puslapyje pateikiama daug skirtingų su „Google“ profiliu susijusių parinkčių ir nustatymų, kurie visi yra suskirstyti į skirtingus skirtukus. Tas, kurio ieškome šioje mokymo programoje, yra skiltyje „Duomenų įrankiai“, todėl tiesiog spustelėkite šią nuorodą, kaip parodyta toliau esančioje ekrano kopijoje.

Skirtuke „Duomenų įrankiai“ pateikiamos kitos paskyros valdymo parinktys, pavyzdžiui, galite atsisiųsti su paskyra susijusius duomenis arba pasiekti kitą susijusią informaciją. Raskite skiltį „Paskyros valdymas“ ir spustelėkite šalia jos esančią nuorodą „Ištrinti Google+ profilį ir funkcijas“.

Tai savo ruožtu atvers ištrynimo patvirtinimo puslapį. Jums bus suteikta galimybė pašalinti vadinamąjį „Google“ profilį. Tačiau prieš visam laikui pašalinant paskyrą iš „Google“ serverių, verta perskaityti puslapį, kuriame rasite informacijos apie tai, kokio tipo duomenys bus ištrinti, ir kitos informacijos. Pavyzdžiui, jei dažnai komentuojate „YouTube“ vaizdo įrašus, „Google+“ profilio ištrynimas gali turėti įtakos jūsų paskyrai, nes „YouTube“ dabar naudoja jūsų „Google+“ profilį, kad galėtumėte bendrauti ir skelbti komentarus. Taip pat tai gali turėti įtakos kitai panašiai paskyros informacijai, tačiau viskas, kas yra susijusi su jūsų „Gmail“ paskyra, išliks nepakitusi.

Peržiūrėję visą informaciją, galite slinkti žemyn, pažymėti varnelę prie „Būtina“ (ir pasirinktinai prie „Taip pat nebestebėti manęs iš visų, kuriuos stebiu kituose „Google“ produktuose“) ir spustelėkite „Pašalinti pasirinktas paslaugas“, kad pašalintumėte savo „Google+“. profilį.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.