Kaip gauti kontaktinį vaizdą iš „iPhone“.

Pamesti svarbią nuotrauką niekada nėra lengva. Savaime suprantama, kad jei prarastumėte svarbią nuotrauką, padarytumėte beveik viską, kad ją atgautumėte. Svarbios nuotraukos yra tai, kad jas naudojame daugeliui dalykų. Pavyzdžiui, galite naudoti savo mėgstamą vestuvių nuotrauką kaip savo sutuoktinio kontaktinį vaizdą. Jei tą nuotrauką pamestumėte, norėtumėte ją atkurti, net jei jos kokybė yra šiek tiek žema. Jei pametėte nuotrauką iš fotoaparato ritinio, bet naudojote ją kaip kontakto vaizdą, galite ją atkurti. Norėdami gauti adresato vaizdą iš savo iPhone, turite sinchronizuoti savo kontaktus su iCloud ir tada nuskaityti vaizdą iš ten.

Sinchronizuoti kontaktus su „iCloud“.

Atidarykite „iPhone“ nustatymų programą ir viršuje bakstelėkite „Apple ID“. Apple ID ekrane palieskite iCloud ir prisijunkite (jei būsite paraginti). Skiltyje „Programos naudojant iCloud“ įgalinkite „iCloud for Contacts“. Palaukite kelias minutes, kad jis galėtų viską sinchronizuoti.Gaukite kontakto vaizdą

Eikite į savo kompiuterį. Nesvarbu, ar naudojate „Mac“, ar asmeninį kompiuterį. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų naršyklė. Apsilankykite „iCloud“ ir prisijunkite naudodami tą patį „Apple ID“, kurį naudojate „iPhone“. Spustelėkite „Contacts“ programą „iCloud“.

Ieškokite adresato, kurio atvaizdą norite nuskaityti. Kontakto vaizdo viršuje spustelėkite mygtuką Redaguoti.

Įjungę redagavimo režimą, užveskite pelės žymeklį ant kontakto vaizdo. Palaukite, kol atsidarys mažas langas su kontakto vaizdo redagavimo parinktimis. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite šį mažą langelį ir kontekstiniame meniu pasirinkite parinktį „Kopijuoti vaizdą“. Vaizdas dabar nukopijuotas į mainų sritį.

Atidarykite bet kurią programą, į kurią galite įklijuoti vaizdus. Tai gali būti programa „Paint“, „Photoshop“ arba bet kas kitas, kurį turite. Norėdami įklijuoti vaizdą iš mainų srities, naudokite sparčiuosius klavišus Ctrl+V. Išsaugokite jį ten, kur jo neprarasite.

Tikėtina, kad vaizdo kokybė bus prastesnė, tačiau vaizdas nebus apkarpytas. Beveik visada gausite visą naudotą vaizdą, net jei kontakto paveikslėlyje parodyta tik dalis jo.

Jūsų Mac kompiuteryje

Jei turite „Mac“, galite pakartoti pirmiau minėtą procesą adresų knygos programoje. Arba vaizdo kopijos galite ieškoti toliau pateiktoje vietoje. Jie neturi patogių pavadinimų, todėl norėdami rasti tinkamą, turėsite peržiūrėti visus aplanke „Vaizdai“ esančius vaizdus.

|_+_|

Jis gali būti arba ne tokio pat dydžio, kokį gaunate iš „iCloud“ žiniatinklio programos, bet verta pabandyti.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“.

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“.