Kaip paleisti programą kaip administratorių paleidžiant „Windows 10“.

Paleisti programą paleidžiant sistemą lengva; galite įtraukti jį į „Windows 10“ aplanką „Startup“ arba, jei programa turi galimybę automatiškai paleisti paleidžiant, galite ją įjungti. Daugelis programų, kurioms reikia tokios parinkties, pvz., „Dropbox“, turi vieną integruotą.

Šios programos veikia su įprastomis vartotojo teisėmis ir tai tinka beveik visais atvejais. Jei atsitiktų, kad turite programą, kuriai reikia administratoriaus teisių, kad galėtų atlikti savo darbą, ir jums reikia, kad ji būtų paleista paleidžiant, paleisties aplankas čia jums nepavyks. Programa bus paleista su įprastomis vartotojo teisėmis, ir niekas negali pakeisti šio elgesio. Jei paleidžiant programą reikia paleisti kaip administratorių, turėsite pakeisti jos paleidimo būdą ir naudoti VB scenarijų.

VB scenarijaus kūrimas

Atidarykite naują Notepad failą ir įveskite jame toliau nurodytus dalykus. Prieš išsaugodami scenarijų, turėsite atlikti pakeitimus.|_+_|

Eilutę reikia pakeisti trečiąja. Pakeiskite kelią tikru keliu į programos, kurią norite paleisti kaip administratorius, EXE. Įsitikinkite, kad kelias parašytas dvigubomis kabutėmis.

Pavyzdys

|_+_|

Išsaugokite failą su VBS failo plėtiniu .

Nustatykite, kad programa būtų paleista kaip administratorius

Atidarykite „File Explorer“ ir eikite į programos, kurią norite paleisti kaip administratorių, EXE. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir kontekstiniame meniu pasirinkite Ypatybės. Eikite į skirtuką Suderinamumas.

Pastaba: jei nėra suderinamumo skirtuko, šis metodas neveiks.

Skirtuke Suderinamumas įgalinkite parinktį „Vykdyti šią programą kaip administratoriui“. Taikykite pakeitimą.

Perkelkite scenarijų į paleisties aplanką

Paskutinis veiksmas yra perkelti scenarijų į paleisties aplanką. Tai lengva padaryti; atidarykite paleidimo laukelį naudodami Win + R spartųjį klavišą ir įveskite toliau pateiktą informaciją. Bakstelėkite Enter ir perkelkite scenarijų į atidarytą aplanką.

|_+_|

Kai kitą kartą paleisite sistemą, šis scenarijus bus paleistas ir, savo ruožtu, paleis jūsų pasirinktą programą. Programa nustatyta veikti su administratoriaus teisėmis ir pamatysite UAC raginimą, patvirtinantį, kad norite paleisti programą su administratoriaus teisėmis.

Apribojimai

Šis metodas turi du apribojimus; pirmasis yra tai, kad programoms, kurios neleidžia jų paleisti kaip administratoriui, pvz., Notepad, šis metodas neveiks. Antra, ji gali neveikti visose programose. Išbandžiau tai su „Firefox“ ir galiausiai turėjau patvirtinti nesibaigiantį UAC raginimų skaičių. „Firefox“ niekada nebuvo paleistas, nes raginimai niekada nesiliovė, nebent spustelėjau „Ne“.

Norėdami patikrinti, ar šis metodas veiks programai, pirmiausia paleiskite VB scenarijų prieš perkeldami jį į paleisties aplanką.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atnaujinti išsaugotus slaptažodžius naršyklėje „Chrome“.

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip atidaryti „MS Office“ failus „Google Suite“ sistemoje „Windows 10“.