Kaip pasidalinti „Facebook Messenger“ dienos istorija

„Facebook“ kopijuoja „Snapchat“ istorijas ir integruoja šią funkciją į kiekvieną turimą programą. Tai vyksta ir to niekas nesustabdo. Vos prieš kelias savaites „Whatsapp“ naujinimas atnešė į „Snapchat“ istoriją panašias būsenas į pranešimų siuntimo programą. Dabar „Facebook Messenger“ ruošiasi gauti panašią funkciją. Ši nauja funkcija vadinama „Messenger Day“. Tai vaizdų ir vaizdo įrašų skaidrių demonstracija, kurią galite bendrinti su draugais arba pasirinkti draugais. Skaidrių demonstracija išnyksta po 24 valandų. Galite matyti, kas peržiūrėjo jūsų „Mano dienos“ skaidrių demonstraciją, ir valdyti, kas gali ją matyti ir kas negali. Štai kaip bendrinti nuotraukas savo Messenger Day istorija.

„Messenger Day“ buvo įtraukta į naujausią programos naujinį. Nuo tada ši funkcija buvo paleista lėtai.Prisijunkite prie Messenger dienos

Atidarykite „Messenger“ programą „iPhone“ arba „Android“ telefone. Skirtuko Pagrindinis lapo viršuje pamatysite parinktį „Pridėti prie dienos“. Taip pat matysite kiekvieno draugo, paskelbusio savo dienos nuotrauką, miniatiūras. Bent jau pamatysite vieną iš „Facebook Messenger“, kad pristatytumėte naują funkciją.

Pridėkite nuotraukų prie „Messenger Day“.

Namų sklaidos kanalo viršuje palieskite „Pridėti prie dienos“, kad pridėtumėte nuotraukų prie „Messenger“ dienos. Arba galite bakstelėti fotoaparato mygtuką ir nufotografuoti, kad pridėtumėte prie savo „Messenger Day“ istorijos.

Galite fotografuoti arba įrašyti vaizdo įrašą iš savo fotoaparato arba pasirinkti vieną iš fotoaparato ritinio. Pasirinkę arba nufotografavę, galite piešti ant jos, pridėti teksto arba pridėti lipduką. Norėdami tęsti, bakstelėkite rodyklės mygtuką apačioje dešinėje.

Nuotraukos arba vaizdo įrašai pridedami po vieną. Kiekviena paskesnė jūsų nuotrauka gali būti įtraukta į jūsų „Messenger Day“ istoriją. Jis pridedamas prie jūsų dabartinių nuotraukų pabaigos. Jūsų draugai negauna pranešimo, kai atnaujinate savo istoriją.

Nufotografavę nuotrauką ar vaizdo įrašą, galite pasirinkti pridėti ją prie savo istorijos arba bendrinti su vienu ar keliais draugais.

Pasirinkite „Mano diena“, kad bendrintumėte nuotrauką ar vaizdo įrašą savo „Messenger“ istorijoje. Bakstelėkite krumpliaračio mygtuką šalia Mano diena, kad tinkintumėte, kas gali matyti jūsų istoriją. Galite leisti visiems draugams matyti jūsų istoriją ir išskirti kelis, arba galite pasirinkti tik kelis draugus, kad jūsų istorija būtų matoma.

Žiūrėti Messenger dienos istoriją

„Messenger“ dienos istorijos, kurias jūs ar jūsų draugai skelbiate, rodomos skirtuko „Pagrindinis“ viršuje. Palieskite istoriją, kad ją peržiūrėtumėte. Jis automatiškai peržiūrės nuotraukas. Galite pereiti prie kitos nuotraukos paliesdami dešinįjį ekrano kraštą. Galite grįžti į ankstesnę nuotrauką paliesdami kairįjį ekrano kraštą.

Kai pagrindinio skirtuko viršuje paliesite savo istoriją ir pamatysite, kurie draugai peržiūrėjo jūsų istoriją.

Jūsų draugai gali atsakyti į jūsų istoriją. „Messenger“ turi integruotus atsakymus ir galimybę siųsti pasirinktinį atsakymą. Atsakymų parinktys rodomos istorijos apačioje, kai ją peržiūrite.

Ištrinkite nuotraukas iš „Messenger Day Story“.

Galite ištrinti nuotraukas iš savo istorijos. Bakstelėkite perpildymo mygtuką nuotraukos apačioje, dešinėje. Atsiras meniu. Bakstelėkite trynimo mygtuką, kad ištrintumėte nuotrauką iš savo istorijos. Nuotraukos ištrinamos po vieną. Galite ištrinti visas savo istorijos nuotraukas, bet negalite ištrinti visos istorijos iš karto.

Pranešimas apie piktnaudžiavimą

Kaip ir bet kuo, susijusiu su socialine žiniasklaida, žmonės gali piktnaudžiauti šia nauja funkcija. Jei istorija ar nuotrauka netinkama, galite apie tai pranešti. Bakstelėkite perpildymo mygtuką istorijos viršuje, dešinėje. Atsiras meniu su ataskaitos parinktimi.

Šiuo metu nėra galimybės išjungti šios naujos funkcijos. Nesvarbu, ar jums patiko „Snapchat“, ar ne, kažką panašaus naudosite vienoje iš „Facebook“ programų.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip paleisti „Plex Media Server“ NAS Ankstesnis Straipsnis

Kaip paleisti „Plex Media Server“ NAS

Kaip susieti valdiklį su klaviatūros klavišais sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip susieti valdiklį su klaviatūros klavišais sistemoje „Windows 10“.