Kaip išjungti greitą „Snapchat“ priedą savo paskyroje

Pristatytas „Snapchat“. snapcodes kaip greitą būdą pridėti draugų „Snapchat“. Vėliau jis išplėtė snapcodes, kad jie veiktų ir svetainėse. Nuspėjama, kad šią konkrečią funkciją nukopijavo „Facebook Messenger“. „Snapcode“ iš esmės yra „Snapchat“ prekės ženklo QR kodai, kuriuos lengviau naudoti nei jūsų vartotojo vardą, kai reikia įtraukti jus į „Snapchat“. Kitas greitas būdas pridėti draugų „Snapchat“ yra greito pridėjimo metodas. Greitas pridėjimas „Snapchat“ yra tarsi „Facebook“, siūlantis pridėti savo draugų draugus. Tai reiškia, kad kitiems žmonėms atrodote kaip siūlomas draugas. Jei norite išjungti greitą pridėjimą „Snapchat“ ir neleisti kitiems žmonėms matyti jūsų kaip siūlomo draugo, galite tai padaryti.

Greitas „Snapchat“ papildymas

Atidarykite „Snapchat“ ir bakstelėkite vaizdą / miniatiūrą viršutiniame kairiajame kampe. Jis perjungia jūsų „Bitmoji“ pseudoportretą ir naujausią nuotrauką, kurią paskelbėte „Snapchat“ istorijoje. Profilio ekrane palieskite krumpliaračio mygtuką viršuje. Taip pateksite į nustatymus.Nustatymų ekrane slinkite žemyn iki skyriaus „Kas gali“ ir bakstelėkite „Žiūrėti mane greitajame priede“. Greitojo pridėjimo ekrane išjunkite parinktį Rodyti man greitojo pridėjimo parinktį.

Nuo šio momento jūsų draugų draugai nematys, kad jūsų paskyra bus rodoma kaip siūlomas draugas, kurį galite pridėti prie „Snapchat“. Tai nereiškia, kad viskas, ką paskelbiate „Snapchat“, bus skirta tik jūsų draugams. Šis nustatymas nepakeis nieko kito, ką skelbiate „Snapchat“, matomumo.

Apribojimai

Net jei savo paskyroje išjungėte greitąjį pridėjimą „Snapchat“, vis tiek matysite pasiūlymus, pateiktus skiltyje „greitasis pridėjimas“, kai ieškosite naujų draugų, kuriuos norite pridėti. Šis nustatymas, kurį išjungėte, valdo paskyros matomumą, bet neįgalina arba neišjungia šios funkcijos. Be to, jei bendrinote savo momentinį kodą su kuo nors arba jie kažkaip jį sulaiko, jie galės įtraukti jus į „Snapchat“ nuskaitydami momentinį kodą. Jokiu būdu negalima paslėpti arba išjungti įtraukimo naudojant momentinį kodą. Tai yra viena iš sėkmingiausių „Snapchat“ funkcijų, o dienos pabaigoje programa yra socialinės žiniasklaidos programa. Taip bus kuo lengviau pridėti daugiau draugų.

Jei norite, kad žmonės nepridėtų jūsų naudodami „snapcode“, turėsite būti budrūs, kur jį bendrinate. Pavyzdžiui, turite įsitikinti, kad niekur neskelbsite jo ekrano kopijų ir kad jūsų draugai, kurie gali matyti jūsų momentinį kodą, greičiausiai nesidalins juo su niekuo kitu.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą