Kaip greitai ir paprastai atnaujinti „Amazon Firestick“ arba „Fire TV“.

Nesvarbu, ar įtariate, kad „Amazon Firestick“ veikia vangiai, ar tiesiog norite turėti naujausias funkcijas, svarbu atnaujinti „Fire TV“. Parodysime, kaip tai padaryti, ir pasidalinsime keliais patarimais, kaip išnaudoti visas patogaus srautinio perdavimo įrenginio galimybes.

„Amazon Fire TV“ įrenginiai, įskaitant priedėlius ir „Fire TV Stick“, yra vienas iš paprasčiausių būdų transliuoti filmus į televizorių. Jie greiti, veiksmingi, nebrangūs ir stebėtinai lengvai naudojami. Visada naudinga tokią aparatinę įrangą kiek įmanoma atnaujinti. „Amazon“ dažnai išleidžia nedidelius saugos pataisymus ir našumo patobulinimus, kad jūsų srautinio perdavimo patirtis būtų dar geresnė. Peržiūrėkite toliau pateiktus vadovus, kad sužinotumėte, kaip atnaujinti „Amazon Fire TV“ įrenginį ir akimirksniu laikyti jį paruoštą naudoti.Gaukite #1 įvertintą VPN 60% NUOLAIDA 2 metų planui

Norėdami saugiai ir anonimiškai perduoti srautą, naudokite VPN

Privatumas internete yra didžiulis susirūpinimas šiuolaikiniame pasaulyje. Valstybinės agentūros šnipinėja mūsų veiklą, interneto paslaugų teikėjai fiksuoja srautą ir parduoda asmeninę informaciją, o įsilaužėliai tik laukia progos įšokti ir pavogti duomenis. Sunku užtikrinti saugumą, tačiau gera žinia ta, kad VPN rūpinasi visu sunkiu darbu, kad galėtumėte ramiai naršyti ir transliuoti.

Virtualūs privatūs tinklai (VPN) užšifruoja duomenis, paliekančius jūsų įrenginį, kad užtikrintų saugų tunelį tarp jūsų ir interneto. Viskas, ką darysite, bus užrakinta ir saugi, užkertant kelią tokiems dalykams kaip masinis stebėjimas ir IPT ribojimas. Turėdami VPN, galite transliuoti viską, kas jums patinka, per „Amazon Fire TV“, nesijaudindami, kad kažkas žiūrės per petį. VPN taip pat turi daug kitų privalumų, įskaitant:

 • Gaukite prieigą prie geografiškai apriboto turinio, kad galėtumėte žiūrėti filmus iš kitų šalių per „Netflix“, „YouTube“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir kt.
 • Sustabdykite IPT slopinimą ir masinį stebėjimą, nes saugote savo duomenis.
 • Saugokite savo mobiliuosius įrenginius keliaudami ir naudodami viešąjį „Wi-Fi“ ryšį.
 • Užblokuokite savo tikrąją vietą ir saugokite savo tapatybę.

„NordVPN“ – geriausias „Amazon Firestick“ VPN

Apsilankykite nordvpn.com

Per beveik dešimtmetį nepertraukiamo veikimo „NordVPN“ leido suprasti, ką VPN teikėjas gali padaryti ir būti. Jie sukūrė sudėtingiausią serverių tinklą pramonėje su 5800 mazgų 59 šalyse, siūlančiais dešimtis tūkstančių apgaulingų IP, kad padėtų jums apeiti geografinius blokus ir bet kur pasiekti mėgstamą srautinio perdavimo turinį.

„Fire TV“ naudotojams taip pat patrauklus yra „NordLynx“ šifravimas – nepalaužiamas protokolas, kuris sumažina šifravimo sąnaudas mažos delsos ryšiams. Tai taip pat slepia jūsų srautą nuo IPT stebėjimo ir mažinimo, o bendras poveikis yra srautai be buferio ir greitesnis, nuoseklesnis interneto ryšys.

„NordVPN“ nesileidžia į kompromisus dėl jūsų privatumo, įtvirtindama jūsų teisę likti anonimišku internete vienoje iš tvirčiausių pramonės neprisijungimo strategijų. Įdiekite šį išskirtinį VPN tiesiai į savo „Firestick“ naudodami „Amazon“ „Appstore“ – nereikia įkelti iš šono ar įsilaužti į jail.

Skaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalga .

Argumentai 'už'
 • Optimizuoti serveriai „Netflix“ atblokavimui
 • Platus serverių parkas, kuriame yra daugiau nei 5400 skirtingų serverių
 • Visuose ryšiuose naudojamas stiprus šifravimas
 • Ypač saugus dvigubas VPN duomenų šifravimui
 • Puikus palaikymas (24/7 pokalbiai).
Minusai
 • Nedaug
 • Lėšų grąžinimo apdorojimas gali užtrukti iki 30 dienų.
GERIAUSIAS FIRESTICK VPN:„NordVPN“ vienu spustelėjimu atrakina tikrąsias „Firestick“ srautinio perdavimo galimybes, apeidamas geografinius blokus ir įveikdamas ribojimą.Gaukite didžiulę 68% nuolaidą 3 metų planui (3,71 USD per mėnesį), kurią užtikrina be rūpesčių 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaip atnaujinti „Amazon Fire TV Stick“.

Naudojant tokią sudėtingą programinę įrangą kaip „Fire Stick“, reikia nuolat atnaujinti daugybę dalykų. „Amazon's Fire OS“ atlieka didžiąją dalį sunkaus darbo už jus – automatiškai atsisiunčia ir įdiegia naujinimus viskam – nuo ​​programų iki pačios operacinės sistemos. „Fire TV Stick“ pagal numatytuosius nustatymus įjungta dauguma šių parinkčių. Tačiau visada galite neautomatiniu būdu patikrinti, ar nėra naujų programinės įrangos versijų, arba net pakeisti naujinimo nustatymus, kad galėtumėte labiau suasmeninti patirtį.

Atnaujinkite „Fire TV“ įrenginį – vadovas

„Amazon“ leidžia gana lengvai rankiniu būdu atnaujinti „Fire Stick“. Tačiau ši parinktis yra paslėpta, todėl gali būti, kad vaikai negalėtų spustelėti parinkčių ir netyčia sujaukti jūsų konfigūraciją. Sužinoję, kur jis yra, vos keliais paspaudimais galite naršyti ir patikrinti, ar nėra naujų leidimų. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad rankiniu būdu atnaujintumėte „Fire Stick“ į naujausią OS versiją.

 1. Atidarykite „Fire TV“ sąsają ir eikite į pagrindinį meniu.
 2. Ekrano viršuje esančiuose meniu elementuose slinkite į dešinę ir pasirinkite Nustatymai. (Gali tekti paspausti aukštyn nuotolinio valdymo pultą, kad paryškintumėte meniu, kad galėtumėte naršyti.)
 3. Slinkite dešinėn ir pasirinkite Nustatymai
 4. Slinkite dešinėn per piktogramas ir pasirinkite Įrenginys
 5. Slinkite iki Apie ir pasirinkite jį.
 6. Eikite žemyn į Patikrinkite, ar nėra sistemos naujinimo
 7. Informacija dešinėje rodo, kada įdiegėte paskutinį naujinimą ir paskutinį kartą, kai jūs arba „Fire Stick“ tikrinote, ar nėra naujos versijos.
 8. Spustelėkite parinktį Tikrinti sistemos naujinimą. „Fire TV“ patikrins, ar nėra naujo leidimo.
 9. Jei yra naujas leidimas, būsite paraginti nedelsiant atsisiųsti ir įdiegti. Tiesiog sekite iššokančiuosius langus ir būsite atnaujintas akimirksniu.
 10. Jei nėra naujo leidimo, grįžkite į pagrindinį ekraną ir žiūrėkite filmą!

Atnaujinkite savo „Fire TV“ įrenginį – automatiškai

Nereikia rankiniu būdu tikrinti, ar yra naujinimų kiekvieną kartą, kai naudojate „Fire“ įrenginį. Didžiąją laiko dalį „Fire TV“ reguliariai ieškos naujų versijų be jūsų įsikišimo. Dar geriau, kad naujinimai bus automatiškai įdiegti, kol nenaudosite „Fire Stick“, kad patirtis būtų sklandi.

Nereikia keisti jokių nustatymų, kad galėtumėte pasinaudoti automatiniais naujinimais. „Fire TV“ tai daro pagal numatytuosius nustatymus, todėl jokiu būdu negalima jo išjungti rankiniu būdu neįkeliant šakninės programinės įrangos ir neatlikus sudėtingos konfigūracijos. Nebent jūsų „Fire Stick“ neprijungtas prie interneto, tikėtina, kad jau esate atnaujinę.

Jei norite dar kartą patikrinti, įsitikinkite, kad „Fire Stick“ gali pasiekti internetą, tada rankiniu būdu nustatykite jį iš naujo. Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad greitai paleistumėte programinę įrangą, kuri automatiškai ieškos naujinimų, kai tik bus baigta.

 1. Atidarykite „Fire TV“ sąsają ir eikite į pagrindinį meniu.
 2. Ekrano viršuje esančiuose meniu elementuose slinkite į dešinę ir pasirinkite Nustatymai.
 3. Slinkite dešinėn ir pasirinkite Įrenginys
 4. Pasirinkite Paleisti iš naujo ir patvirtinkite kitame lange.
 5. „Fire TV Stick“ bus paleistas iš naujo. Po to jis automatiškai ieškos naujinimų ir juos įdiegs.

Programų atnaujinimas „Amazon Fire TV Stick“ – vadovas

„Fire TV Stick“ yra gana nuobodus įrenginys be programų. Programinė įranga, kurią įdiegiate per pagrindinę „Fire“ sąsają, leidžia pasiekti turinį už „Amazon“ ekosistemos ribų, įskaitant „Netflix“ filmus, TV laidas per „Hulu“, „YouTube“ vaizdo įrašus ir daug daugiau. Rankiniai naujinimai reikalingi tik tuo atveju, jei neturite reguliarios prieigos prie interneto arba jei automatiniai programų naujinimai buvo išjungti. Toliau pateikti veiksmai parodys, kaip patikrinti atskiras programas ir prireikus jas atnaujinti.

 1. Atidarykite „Fire TV“ sąsają ir eikite į pagrindinį meniu.
 2. Slinkite žemyn iki eilutės, pažymėtos Jūsų programos ir žaidimai
 3. Jei programos, kurią norite atnaujinti, sąraše nėra, slinkite dešinėn ir pasirinkite Žiūrėti viską
 4. Pažymėkite programos vaizdą ir nuotolinio valdymo pulte paspauskite trijų eilučių meniu mygtuką. Apatiniame dešiniajame ekrano kampe pasirodys nedidelis meniu su keliomis parinktimis.
 5. Pažymėkite Daugiau informacijos ir spustelėkite nuotolinio valdymo pultą.
 6. Jei yra naujinimas, šalia Atidaryti bus rodoma nauja parinktis. Spustelėjus jį bus parodytas raginimas patvirtinti naujinimo atsisiuntimą ir įdiegimą.
 7. Jei naujinimas nepasiekiamas, specialių pranešimų nematysite. Nedvejodami žiūrėkite „Sostų žaidimą“!

Atnaujinkite programas „Amazon Fire TV Stick“ – automatiškai

Kaip ir operacinės sistemos naujinimus, galite nustatyti, kad „Fire Stick“ automatiškai nuskaitytų ir atnaujintų programas fone, išsaugodami jas naujausioje versijoje, nepajudindami nė piršto. Tai nustatyta įjungus iš dėžutės, todėl jums gali nereikėti nieko keisti. Toliau pateikti veiksmai padės jums atlikti šį procesą.

 1. Atidarykite „Fire TV“ sąsają ir eikite į pagrindinį meniu.
 2. Ekrano viršuje esančiuose meniu elementuose slinkite į dešinę ir pasirinkite Nustatymai.
 3. Slinkite dešinėn ir pasirinkite Programos, tada Appstore.
 4. Eikite į Automatiniai naujinimai ir įjunkite.

Kaip atnaujinti iš šono įkeltas programas „Amazon Fire TV“.

Programų įkėlimas į šoną yra geriausias būdas gauti nepalaikomą trečiųjų šalių turinį „Fire TV“. Tai stebėtinai lengva padaryti ir nėra jokio įsilaužimo ar įsišaknijimo. Daugelis žmonių netgi naudoja jį norėdami įdiegti „Kodi“ savo „Fire TV“. Iš šono įkeltos programos nebus atnaujintos pačios. Jei bus išleista nauja versija, turėsite ją įdiegti rankiniu būdu. Yra keli šalutinio įkėlimo programų atnaujinimo būdai, tačiau mes pirmenybę teikiame kompiuterio programai „adbLink“, nes ja naudotis greita ir paprasta.

 1. Įsitikinkite, kad jūsų įrenginys yra paruoštas, apsilankę „Fire TV Stick“ nustatymų puslapyje.
 2. Pasirinkite Įrenginys > Kūrėjo parinktys ir nustatykite Programos iš nežinomų šaltinių į ĮJUNGTA. Jei anksčiau įkėlėte programą iš šono, ji tikriausiai jau bus tinkamai nustatyta.
 3. Priimkite įspėjimo pranešimą apie išorinių programų diegimą.
 4. Eikite į Nustatymai> Apie – Tinklas ir užsirašykite savo „Fire TV Stick“ IP adresą.
 5. Aplankykite adbLink svetainę kompiuteryje ir atsisiųskite savo operacinei sistemai skirtą programą.
 6. Paleiskite ir įdiekite adbLink.
 7. Spustelėkite naują šalia įrenginių laukelio ir pridėkite „Fire TV Stick“.
 8. Įveskite „Fire TV Stick“ IP adresą į „adbLink“.
 9. Kompiuteryje atsisiųskite naują programos, kurią norite atnaujinti, versiją.
 10. AdbLink spustelėkite mygtuką Įdiegti APK.
 11. Naršykite ir pasirinkite .apk naujinimo failą iš „adbLink“ sąsajos.
 12. Spustelėkite Taip, kai pasirodys raginimas įdiegti APK.
 13. Naujinimas bus automatiškai įdiegtas naudojant senąją programos versiją. Priklausomai nuo programinės įrangos, jūsų paskyros ir tinkinimo duomenys paprastai išsaugomi.

Vartotojo patarimai, kaip atnaujinti „Amazon Fire TV“.

Ar praleidome jūsų mėgstamą triuką, kaip greitai atnaujinti „Fire TV“ įrenginius? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose, kad visi galėtume nustoti konfigūruoti „Fire Sticks“ ir grįžti prie filmų žiūrėjimo!

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.