Kaip priartinti vaizdą leidžiant vaizdo įrašą sistemoje „Windows 10“.

Vaizdo įrašai leidžiami originaliu formatų santykiu, jie leidžiami pradine orientacija, todėl norint pakeisti vaizdo įrašo išvaizdą jį leidžiant, reikia nedaug. Galite perjungti įprastą grotuvą, viso ekrano grotuvą arba nedidelį slankiojantį vaizdo vaizde grotuvą, bet viskas. Tačiau retais atvejais gali tekti priartinti, kai leidžiate vaizdo įrašą, ir pamatysite, kad nėra daug programų, leidžiančių tai padaryti. VLC yra išimtis, kaip visada.

VLC grotuvas turi interaktyvų mastelio keitimą, kuris iš esmės leidžia vartotojams priartinti tam tikrą vaizdo įrašo dalį, kol jis leidžiamas.

Leisdami vaizdo įrašą priartinkite

Atidarykite vaizdo įrašą VLC grotuve. Eikite į Įrankiai>Efektai ir filtrai arba bakstelėkite spartųjį klavišą Ctrl+E.Atsidariusiame lange eikite į Vaizdo įrašo efektai, tada pasirinkite skirtuką Geometrija. Įjunkite „Interaktyvaus mastelio“ funkciją, tada apačioje spustelėkite Išsaugoti. Kai įgalinsite šią funkciją, vaizdo įrašas pagrindiniame grotuvo lange pasikeis taip, kad viršutiniame kairiajame kampe bus mažesnė į miniatiūrą panaši jo versija.

Uždarykite efektų langą ir grįžkite į pagrindinį grotuvo langą. Užveskite pelės žymeklį ant mažos vaizdo įrašo miniatiūros kampe ir spustelėkite ten, kur norite priartinti. Pagrindinis grotuvas parodys tą vaizdo įrašo dalį, padidintą. Kalbant apie priartintą vaizdo įrašą, pamatysite mažą piktogramą. po miniatiūra. Tai išlenkta forma ir, jei spustelėsite viršuje, padidinsite mastelio keitimo lygį.

Mastelio keitimo valdikliai išliks šalia, taigi, kai baigsite vaizdo įrašą ir norėsite grįžti į įprastą žiūrėjimo režimą, turėsite išjungti interaktyvų mastelio keitimo funkciją.

Eikite į langą Efektai ir filtrai ir panaikinkite interaktyvaus mastelio keitimo žymėjimą. Įsitikinkite, kad išsaugojote pakeitimą ir maža miniatiūra viršutiniame kairiajame kampe išnyks.

Vaizdo įrašo priartinimas turi tuos pačius apribojimus, kaip ir priartinta nuotrauka. Negalite per daug priartinti ir vis tiek aiškiai suprantate, į ką žiūrite. „Vaizdas“ negali būti patobulintas siekiant aiškumo. Naudodami HD vaizdo įrašą tikriausiai galite priartinti daug daugiau nei SD arba mažos skyros vaizdo įrašą, tačiau visada bus riba. Be to, priartinus vaizdo įrašą pastebėsite, kad tokie dalykai kaip šviesa ir kampai yra daug svarbesni. Vėlgi, tai turės įtakos tam, ką galite suprasti, o ko – ne.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.