Kaip automatiškai išjungti mobiliuosius duomenis „WiFi“ sistemoje „Android“.

Kai naudojate mobiliojo ryšio duomenis, o ne „WiFi“ tinklą, telefono baterija išsikrauna greičiau. Tai nėra konkretus „Android“ dalykas. Taip pat nutinka „iPhone“ ir bet kuriame kitame nešiojamajame įrenginyje, kuris gali prisijungti prie mobiliojo tinklo. Daugelis žmonių išjungia mobiliuosius duomenis tol, kol išeis į lauką ir žino, kad neprisijungs prie „WiFi“ tinklo. Jei mobiliojo ryšio duomenis paliksite įjungę, jei „Wi-Fi“ ryšys neveikia, akumuliatorius išsikrauna daug greičiau. „Android“ turi integruotą funkciją, leidžiančią automatiškai išjungti mobiliuosius duomenis „Wi-Fi“.

Ši funkcija yra tarsi paslėpta. Tai galima tik tada, kai įgalinote kūrėjo parinktis.

Įgalinti kūrėjo parinktis

Pirmiausia turite įjungti kūrėjo parinktis. Atidarykite programą „Nustatymai“ ir eikite į skyrių „Apie telefoną“. Kai kuriuose telefonuose gali būti skiltis Apie įrenginį. Šioje skiltyje turite rasti versijos numerį arba versijos informaciją.Bakstelėkite kūrimo numerį septynis kartus ir įjungsite kūrėjo parinktis.

Išjunkite mobiliuosius duomenis per „WiFi“.

Dabar, kai įgalinote kūrėjo parinktis, atidarykite nustatymų programą ir bakstelėkite Kūrėjo parinktys. Kūrėjo parinktys gali būti įtrauktos į kitą nustatymų rinkinį. Kai esate kūrėjo parinkčių ekrane, slinkite žemyn iki tinklo nustatymų grupės ir išjunkite parinktį „Mobilieji duomenys visada aktyvūs“.

Kai ši parinktis išjungta, jūsų įrenginio mobilieji duomenys bus išjungti, kai bus išjungta prijungtas prie WiFi tinklo . Kai jūsų įrenginys praranda ryšį su „WiFi“ tinklu, nesvarbu, ar tai dėl to, kad maršruto parinktuvas buvo išjungtas, tinklas neveikia arbapalikote „WiFi“ tinklo diapazoną, mobilieji duomenys bus vėl įjungti.

Kai išsikrauna telefono baterija ir negalite pasiekti įkrovimo taško, išjungę mobiliojo ryšio duomenis, jis tarnaus ilgiau. Skirtumas gali būti gana mažas. Jei norite pratęsti vieno įkrovimo naudojimą, taip pat galite įjungti senkančios baterijos režimą, tačiau mobiliojo ryšio duomenys nebus išjungti. Tai kažkas, ką turite išjungti rankiniu būdu.

„iOS“ turi kažką panašaus, vadinamą „WiFi Assist“, tačiau jei norite jį išjungti, jums nereikia įjungti jokių specialių nustatymų. Atminkite, kad tai „panašus“, o ne tikslus. „iOS“ funkcija yra ta, kad ji neleidžia įrenginiui naudoti jūsų korinio ryšio duomenų, kai silpnas „WiFi“ tinklo signalas. Tai neišjungia korinio ryšio duomenų. Tai gali neleisti be reikalo naudoti mobiliojo ryšio duomenų, bet nepadės akumuliatoriaus tarnavimo ilgiau.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose Ankstesnis Straipsnis

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“. Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“.