Kaip automatiškai pakeisti tamsaus / šviesaus režimo ekrano foną iOS

iOS yra tamsus ir šviesus režimai. Tamsusis režimas „iOS“ yra gana puikus, tačiau daugelis programų turi jį palaikyti. Naudodama „iOS“, „Apple“ elgėsi protingai ir ėmėsi idėjų iš to, ką vartotojai padarė naudodami šviesų / tamsų režimą, kuris prieš metus buvo įdiegtas „MacOS“.

„MacOS“,vartotojai sukūrė scenarijus arba naudojo programas, kad automatiškai pakeistų ekrano foną pagal jų temą. „IOS“ galite tai padaryti iš karto su apribojimais.„iOS“ tamsaus / šviesaus režimo ekrano užsklanda

Tai veiks ir iOS, ir iPadOS, kurie abu turi šviesų ir tamsų režimą.

  1. Atidaryk Nustatymų programa.
  2. Eiti į Tapetai
  3. Pasirinkite 'Stiltrai' variantas arba 'Gyvai' variantas. Joks kitas variantas netiks.
  4. Pasirinkite ekrano užsklandą naudodami šviesaus/tamsaus gaublio piktograma.
  5. Pasirinkite, kam norite nustatyti ekrano užsklandą; pradinis ekranas, užrakinimo ekranas arba abu.
  6. The ekrano užsklanda keisis atsižvelgiant į temą kuri yra naudojama.

Apribojimai

Yra vienas didžiulis apribojimas, kad galima naudoti tik tam tikrus „Apple“ tapetus. Kol kas vartotojai negali išsaugoti trečiųjų šalių tapetų, kurie pasikeis pagal taikomą temą.

Šiuo metu vartotojai turi šešis tiesioginius fono paveikslėlius ir dvidešimt vieną nejudantį vaizdą. Jie suteikia pagrįstą spalvų diapazoną nuo tamsiai pilkos/mėlynos iki ryškiai oranžinės/raudonos. Taip pat yra keletas nuotraukų, kurias galite pasirinkti.

Neaišku, ar „Apple“ leis vartotojams kurti savo vaizdus. „Apple“ tapetų filosofija iš esmės yra pakeisti tapetų atspalvį į šviesesnius arba tamsesnius tonus, tačiau naudotojams gali būti tinkami du visiškai skirtingi tapetai, skirti šviesiems ir tamsiems, jei tik ekrano užsklanda neakina naktį arba per daug pritemdykite viską per dieną.

Jei rasite tapetų, kurie teigia, kad jie gali keistis atsižvelgiant į „iOS“ temą, turėtumėte būti šiek tiek skeptiški. Tokiu atveju visada rinkitės parinktį „Pabandyti prieš perkant“.

Išvada

„Apple“ išlaikė kontrolę, kurie tapetai gali keistis automatiškai. Tai siaubingai apribojo funkciją. Vienintelis būdas tai apeiti – galbūt sugadinti įrenginį, tačiau ekrano užsklandos tikrai nevertos pažeisti įrenginio.

Ekrano užsklanda pasikeis, kai rankiniu būdu pakeisite įrenginio temą, taip pat pasikeis, jei nustatysite temą, kad ji keistųsi automatiškai, atsižvelgiant į paros laiką.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.