Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“.

„Amazon“ „Firestick“ siūlo neprilygstamą patogumą, tačiau geriausia jį suporuoti su „Kodi“, kad būtų užtikrinta maksimali srautinio perdavimo patirtis. Mes parodysime, kaip žingsnis po žingsnio įdiegti „Kodi“ „Fire TV“, ir rekomenduojame kelis VPN, kurie padės pasiekti geografiškai užblokuotą turinį ir paslėpti „Kodi“ srautą nuo IPT ribojimo.

„Amazon Fire TV Stick“ yra nebrangus ir nešiojamas būdas transliuoti vaizdo įrašus iš „Netflix“, „Hulu“, „HBO Now“, „BBC iPlayer“, „Amazon Instant Videos“ ir daugybės kitų šaltinių. Šis mažas įrenginys taip pat turi daug galimybių, tik laukia, kol bus atrakintas. Autorius „Kodi“ įdiegimas „Amazon Fire TV Stick“. , galite žiūrėti tiesioginę televiziją, peržiūrėti ir transliuoti savo failus bei žiūrėti vaizdo įrašus iš daugybės šaltinių – visa tai iš vieno įrenginio.GALUTINIS IŠPARDAVIMAS: 2 metų pasiūlymas su 70 % NUOLAIDA Gaukite #1 įvertintą VPN 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Prieš pradėdami – paslėpkite savo „Kodi“ srautą naudodami VPN

Nuo 2000-ųjų pradžios „Kodi“ išliko labai populiariu atvirojo kodo žiniasklaidos srautinio perdavimo įrankiu. Nors vartotojai ir žiūrovai tai dievina, kai kurios įmonės ir turinio kūrėjai nerimauja dėl „Kodi“ teikiamų galimybių. Geriausiu atveju dalis „Kodi“ funkcijų yra teisėtai pilkoje zonoje ir gali susilaukti tam tikrų interneto paslaugų teikėjų patikrinimo. Kad jūsų veikla būtų privati, visada geriausia naudoti virtualųjį privatų tinklą (VPN).srautas per Kodi.

VPN veikia kaip tunelis tarp jūsų kompiuterio ir interneto. Duomenys iš jūsų namų įrenginio turi būti perduodami per vietinį paslaugų teikėją, kol jie pasiekia tikslą, todėl IPT gali lengvai stebėti jūsų naršymo internete veiklą ir pažymėti „Kodi“ vartotojus tolesniam patikrinimui.Su aktyviu VPN, duomenys užšifruojami prieš paliekant kompiuterį, užmaskuojant identifikuojančią informaciją, pvz., vietą ir naudojamą programinę įrangą.

Užuot matę „Kodi“ srautų generuojamą srautą, IPT tiesiog mato užšifruotus duomenų rinkinius. Tai itin svarbi apsauga amžiuje, kai tinklo neutralumas nebegarantuojamas pagal įstatymą, o per daug uolūs interneto paslaugų teikėjai ima griebtis srauto, kad susigrąžintų centus. Bet vėlgi, VPN yra paprastas sprendimas, todėl turime vieną išskirtinę rekomendaciją šiam darbui:

NordVPN– Geriausiai tinka „Kodi“ ir „Firestick“.

Apsilankykite nordvpn.com

NordVPNilgą laiką buvo laikomas geriausiu VPN pramonės šunimi, o dabar jį galima įsigyti „Firestick“ per „Amazon Appstore“. Prisijunkite prie daugiau nei 5800 serverių 59 šalyse ir apgaudinėkite tiesioginį geoblokuoto turinio pasaulį. Tai veikia ir „Kodi“, paversdama galingą medijos centrą tikrai galingu srautinio perdavimo sprendimu.

Naudodami 256 bitų AES šifravimą per NordLynx, slepiantį jūsų veiklą, galite efektyviai išvengti IPT sekimo ir ribojimo. Tai ypač svarbu „Kodi“, nes interneto paslaugų teikėjai linkę į paslaugą žiūrėti blankiai, net kai ji naudojama teisėtai. Be to, „NordVPN“ nesandarūs serveriai ir griežta neprisijungimo politika užtikrina, kad net jūsų veiklos pėdsakas nepatektų į netinkamas rankas.

Ir, ko gero, svarbiausia, kad „NordVPN“ tinklas ir patentuotas šifravimas užtikrina tvirtą ryšio greitį ir įspūdingą veikimo laiką, todėl niekada neliksite laukti ant baisaus buferio rato, kad galėtumėte grįžti prie srautinio perdavimo.

Skaitykite visą mūsų„NordVPN“ apžvalga.

Argumentai 'už'
 • SPECIALUS PASIŪLYMAS: 2 metų planas (70 % nuolaida – nuoroda žemiau)
 • Stulbinantis serverių skaičius
 • Stiprios apsaugos savybės
 • Dviguba duomenų apsauga
 • 24/7 klientų aptarnavimas.
Minusai
 • Kai kurie serveriai gali turėti vidutinį d/l greitį
 • Programoje negalima nurodyti miesto ar provincijos.
GERIAUSIAS VPN FIRESTICK: „NordVPN“ reaguojanti „Firestick“ programa leidžia įveikti geografinius blokus ir paslėpti „Kodi“ srautą nuo jūsų įkyraus IPT. Gaukite didžiulę 68% nuolaidą 3 metų planui (3,71 USD per mėnesį), kurią užtikrina be rūpesčių 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaip įkelti programas iš šono

Operacinė sistema, kuri maitina „Fire TV Stick“, yra pagrįsta „Android“, tačiau „Fire OS“ leidžia pasiekti tik ribotą „Amazon Appstore“ programų pasirinkimą. Tai padeda išlaikyti „Fire TV“ patirtį kuo sklandžiau, tačiau gali kilti problemų, jei su „Fire TV Stick“ norite nuveikti daugiau nei tiesiog žiūrėti vaizdo įrašus keliais nustatytais kanalais.

„Kodi“ nepasiekiamas kaip vietinis „Fire TV“ atsisiuntimas. Trečiosios šalies programa yra nemokama, tačiau norėdami ją įdiegti, turėsite ją įkelti iš šono į savo įrenginį. Jums nereikės nerimauti dėl „Fire Stick“ įsišaknijimo ar sudėtingų įsilaužimo veiksmų. Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys ir kelios minutės laisvo laiko.

Programų įkėlimas į šoną yra greitas ir paprastas būdas įdiegti „Android“ programas „Fire TV Stick“. Taip galėsite pasiekti daugiau kanalų, daugiau funkcijų ir daugiau vaizdo transliacijos paslaugų. Atminkite, kad ne visos programos veiks su „Fire TV Stick“. Tai nėra visas „Android“ įrenginys, jame trūksta daugelio įvesties metodų ir neapdorotos apdorojimo galios, kurią turėtų planšetinis kompiuteris ar mobilusis telefonas. Net programos, kurios, kaip įrodyta, veikia naudojant „Fire TV Sticks“, nebūtinai veiks visiems.

Yra daugybė būdų, kaip perkelti programas į „Fire TV“ – nuo ​​kompiuterio programinės įrangos, leidžiančios valdyti .apks, iki programų, kurios atsisiunčia turinį tiesiai į „Fire TV“. Kai kurie metodai yra tokie pat paprastesni kaip ir kiti. Toliau apibūdinome kelis populiariausius šalutinio siuntimo būdus.

„Fire TV Stick“ paruošimas

Prieš ką nors įkeldami į savo „Fire TV Stick“, turite paruošti įrenginį. Laimei, šoniniam įkėlimui nereikia jokios programinės įrangos mirksėjimo ar kitų įsilaužimų, o tik paprastas atsargų nustatymas, kurį reikia perjungti. Tai veikia visose „Fire TV“ ir „Fire TV Sticks“ kartose, neatsižvelgiant į programinės aparatinės įrangos versiją, ir jums net nereikia išjungti įrenginio, kad įkeltumėte šoną.

Raskite „Fire TV Stick“ nustatymų puslapį, tada pasirinkite „Įrenginys“, tada „Kūrėjo parinktys“. Pagal numatytuosius nustatymus nustatymas, pavadintas Programos iš nežinomų šaltinių, turėtų būti IŠJUNGTA. Pasirinkite jį ir perjunkite į ON. Pamatysite įspėjamąjį pranešimą apie išorinių programų diegimą ir tai, kaip jos gali pakenkti jūsų įrenginiui. Nesijaudinkite, „Kodi“ nieko nesugadins, kaip ir dauguma teisėtų programų, kurias galite atsisiųsti ir paimti. Paspauskite „Gerai“ ir „Fire TV Stick“ bus paruoštas įkelti iš šono.

1 būdas: „Downloader“ programa

Pirmasis „Kodi“ įkėlimo į „Amazon Fire TV Stick“ būdas yra pats paprasčiausias. Viskas, ko reikia, yra nemokamas atsisiuntimas iš „Amazon Appstore“, nereikia kompiuterio ar komandinės eilutės konfigūracijos. Turėsite daug įvesti, kad rankiniu būdu įvestumėte URL į „Fire TV Stick“, tačiau visas procesas vis tiek turėtų užtrukti tik kelias minutes nuo pradžios iki pabaigos.

 1. Eikite į „Fire TV Stick“ nustatymų puslapį.
 2. Pasirinkite Įrenginys > Kūrėjo parinktys ir nustatykite Programos iš nežinomų šaltinių į ĮJUNGTA.
 3. Priimkite įspėjimo pranešimą apie išorinių programų diegimą.
 4. „Fire TV“ atidarykite „Amazon Appstore“.
 5. Ieškoti Downloader ir įdiekite programą.
 6. Kol tai įdiegiama, apsilankykite Kokia svetainė savo kompiuteryje.
 7. Spustelėkite „Android“ atsisiuntimų piktogramą.
 8. Atkreipkite dėmesį į naujausios „Android ARM“ versijos nuorodą.
 9. Įveskite šį URL į „Fire TV Stick“ laukelį Downloader.
 10. Kai atsisiuntimas bus baigtas, „Kodi“ bus įdiegtas automatiškai.

2 būdas: adbLink

Antrasis šoninio įkėlimo metodas naudoja nemokamos programinės įrangos dalį, vadinamą adbLink, ir tam reikalingas „Windows“, „Mac“ arba „Linux“ kompiuteris. Tai šiek tiek sudėtingesnis nei pirmasis metodas, bet ne toks nepatogus, nes nereikia įvesti URL naudojant „Fire TV Stick“ nuotolinio valdymo pultą. Atminkite, kad jūsų kompiuteris ir „Fire TV Stick“ turi būti tame pačiame vietiniame tinkle, kad šis metodas veiktų.

 1. Paruoškite savo įrenginį apsilankę „Fire TV Stick“ nustatymų puslapyje.
 2. Pasirinkite Įrenginys > Kūrėjo parinktys ir nustatykite Programos iš nežinomų šaltinių į ĮJUNGTA.
 3. Priimkite įspėjimo pranešimą apie išorinių programų diegimą.
 4. Eikite į Nustatymai> Apie – Tinklas ir užsirašykite savo „Fire TV Stick“ IP adresą.
 5. Aplankykite adbLink svetainę kompiuteryje ir atsisiųskite savo operacinei sistemai skirtą programą.
 6. Paleiskite ir įdiekite „adbLink“.
 7. Spustelėkite naują šalia įrenginių laukelio ir pridėkite „Fire TV Stick“.
 8. Įveskite „Fire TV Stick“ IP adresą į „adbLink“.
 9. Aplankykite Kokia svetainė savo kompiuteryje.
 10. Spustelėkite „Android“ atsisiuntimų piktogramą.
 11. Atsisiųskite naujausią „Android ARM“ versiją į savo kompiuterį.
 12. Naršykite ir pasirinkite .apk failą iš „adbLink“ sąsajos.
 13. Spustelėkite Sideload 3rd Party Application.
 14. Po kelių akimirkų „Kodi“ bus sėkmingai įdiegtas jūsų „Fire TV Stick“.

3 būdas: apps2fire

Jei šalia yra „Android“ telefonas ar planšetinis kompiuteris, iš tikrųjų galite jį naudoti norėdami įdiegti programas „Fire TV Stick“. Nemokama programa, vadinama apps2fire, leidžia nuotoliniu būdu pridėti programų prie „Fire“ įrenginio, įskaitant naujausią „Kodi“ versiją. Atminkite, kad jūsų „Android“ ir „Fire TV Stick“ turi būti tame pačiame vietiniame tinkle, kad šis metodas veiktų.

 1. Pradėkite eidami į „Fire TV Stick“ nustatymų puslapį.
 2. Pasirinkite Įrenginys > Kūrėjo parinktys ir nustatykite Programos iš nežinomų šaltinių į ĮJUNGTA.
 3. Priimkite įspėjimo pranešimą apie išorinių programų diegimą.
 4. Eikite į Nustatymai> Apie – Tinklas ir užsirašykite savo „Fire TV Stick“ IP adresą.
 5. Diegti Kodas „Android“ įrenginyje. Taip pat galite įdiegti iš Google Play .
 6. Diegti apps2fire tame pačiame Android įrenginyje.
 7. Atidarykite apps2fire ir įveskite savo Fire TV Stick IP adresą.
 8. Sąraše pasirinkite „Kodi“ ir nuotoliniu būdu įdiekite jį į „Fire“ įrenginį.

Įdiegę Kodi

Kai „Fire TV Stick“ turėsite „Kodi“, jūsų pramogų parinktys padidės eksponentiškai. „Kodi“ yra pati aplinka, kurioje yra vaizdo įrašų srautinio perdavimo, tiesioginės televizijos, failų bendrinimo ir dar daugiau priedų. Užuot naršę begalinius papildinių sąrašus ir tikėdamiesi kelių gerų atradimų, tiesiog įdiekite „Indigo“. Šis patogus papildinys prideda keletą naudingų kanalų, kurie beveik iš karto pagerins jūsų „Kodi“ patirtį.

Vykdykite toliau pateiktas instrukcijas, kad įdiegtumėte „Indigo“ priedą „Kodi“ savo „Fire TV Stick“:

 1. Pagrindiniame „Fire TV Stick“ meniu atidarykite „Kodi“.
 2. Viršuje spustelėkite krumpliaračio piktogramą ir eikite į failų tvarkyklę.
 3. Pasirinkite Pridėti šaltinį.
 4. Į teksto laukelį įveskite šį URL: https://fusion.tvaddons.ag
 5. Spustelėkite Gerai.
 6. Įveskite failo šaltinio pavadinimą, pvz., Fusion TV arba tiesiog TV.
 7. Grįžkite į pagrindinį Kodi ekraną ir pasirinkite Priedai.
 8. Spustelėkite atidaryto langelio piktogramą meniu viršuje.
 9. Pasirinkite Įdiegti iš ZIP failo.
 10. Priimkite įspėjimo pranešimą.
 11. Pasirinkite šaltinį, kurį įvardijote aukščiau.
 12. Atidarykite aplanką, vadinamą pradžia - čia
 13. Įdiekite „Indigo“ papildinį iš šio aplanko.
 14. Palaukite, kol pasirodys diegimo pranešimas.
 15. Grįžkite į priedų puslapį ir atidarykite „Indigo“.
 16. Pasirinkite konfigūracijos vedlį ir pasirinkite Įdiegti.
 17. Kai konfigūracija bus baigta, Kodi užsidarys.
 18. Iš naujo atidarykite „Kodi“ ir patikrinkite priedų skyrius.
 19. Rasite keletą naujų TV, dokumentinių filmų, animacinių filmų, muzikos ir kitų kanalų, paruoštų atidaryti ir transliuoti.

Daugiau naudingų „Kodi“ priedų

„Kodi“ aplinkai yra šimtai priedų, ir šis skaičius nuolat auga. Norėdami išnaudoti visas naujojo diegimo galimybes, reikia rasti priedų, kurie geriausiai atitinka jūsų asmeninius žiūrėjimo poreikius, todėl eksperimentavimas tikrai yra geriausias būdas pradėti, ypač todėl, kad galite įdiegti ir pašalinti priedus iš Kodi vos keliais paprastais bakstelėjimais. .

Žemiau yra keletas puikių pasirinkimų, kad sužinotumėte, ką „Kodi“ gali padaryti naudodami „Fire TV Stick“. Viską galima atsisiųsti tiesiai iš „Kodi“, nereikia kompiuterio ar šoninio įkėlimo.

1. Genesis

Vienas iš populiariausių Kodi priedų, paprastas ir paprastas. „Genesis“ turi didžiulę filmų, TV laidų ir tiesioginės televizijos duomenų bazę, kurią galima transliuoti nemokamai. Jis taip pat turi draugišką sąsają, kuri puikiai tinka naršyti „Fire TV“.

2. Feniksas

Kita nemokama srautinio perdavimo paslauga „Phoenix“ daugiausia dėmesio skiria patikimų filmų ir TV laidų šaltinių paieškai. Sąsaja nėra pati geriausia, tačiau pasirinkimas tai daugiau nei kompensuoja.

3. OpenSubtitles.org

Jei žiūrite daug užsienio filmų ir TV, šis priedas pakeis jūsų gyvenimą. OpenSubtitles.org leidžia ieškoti ir atsisiųsti subtitrų tam tikromis kalbomis, kad gautumėte didžiulę įvairovę turinį. Norėdami naudoti priedą, jums reikės nemokamos paskyros su OpenSubtitles.org, bet tai tikrai verta.

4. UKTV dabar

Tiesioginės TV laidos, filmai ir sporto renginiai iš JAV ir JK kanalų.

5. XBMC Unpause Jumpback

Automatiškai praleidžiama keliomis sekundėmis atgal, jei pristabdote vaizdo įrašą tam tikram laikui. Stebėtinai naudinga norint pašokti užkąsti ir prisiminti, kas vyko prieš paspaudus pauzę.

Pasirinktiniai „Kodi“ apvalkalai „Fire TV Stick“.

Dažnai nepastebimas šalutinis „Kodi“ naudojimo „Fire TV Stick“ pranašumas yra galimybė įdiegti ir valdyti pasirinktinius apvalkalus, kad būtų galima pakeisti programos išvaizdą. Atsargų išdėstymas yra paprastas ir funkcionalus, bet kadangi taip lengva pakeisti temą, kodėl gi nepažaidus su ja?

Kodi odos pasirinkimą galima rasti pagrindiniame meniu. Kai kurie iš jų reikalauja daug resursų „Fire TV Stick“, tačiau daugeliui vartotojų pasisekė su „Aeon Nox“, „Amber“ ir „Black Glass“. Jei norite naršyti daugiau skinų, eikite į Sistema > Išvaizda > Išvaizda > Gaukite daugiau...

Pasirinktiniai fonai yra vieta, kur Kodi gali atrodyti įspūdingai. Galite perkelti bet kurį vaizdą į „Fire TV Stick“ ir naudoti jį kaip numatytąjį ekrano užsklandą atlikdami vos kelis veiksmus. Tiesiog vykdykite toliau pateiktas instrukcijas ir būsite pasiruošę eiti. Pastaba: jei naudojote aukščiau nurodytą adbFire metodą, galite pereiti prie šeštojo veiksmo.

 1. Eikite į Nustatymai> Apie – Tinklas ir užsirašykite savo „Fire TV Stick“ IP adresą.
 2. Aplankykite adbLink svetainę kompiuteryje ir atsisiųskite savo operacinei sistemai skirtą programą.
 3. Paleiskite ir įdiekite „adbLink“.
 4. „AdbLink“ spustelėkite naują ir įtraukite „Fire TV Stick“ į sąrašą.
 5. Įveskite „Fire TV Stick“ IP adresą į „adbLink“.
 6. AdbLink parinktyje Push/Pull/Delete File pasirinkite vartotojo duomenis, tada paspauskite.
 7. Kompiuteryje pasirinkite paveikslėlį, kurį norite naudoti „Kodi“ fone.
 8. Perkelkite failą į „Fire TV Stick“.
 9. Palaukite, kol bus baigtas perkėlimas.
 10. „Fire TV Stick“ meniu eikite į Sistema > Išvaizda
 11. Pasirinkite Fonas, tada pažymėkite Įgalinti tinkintą foną.
 12. Spustelėkite Fono kelias.
 13. Įveskite šį kelią į ką tik įkeltą failą: root/sdcard/android/data/org.xbmc.kodi/files/kodi/userdata
 14. Eikite į „Kodi“ pagrindinį ekraną ir mėgaukitės tinkintu ekrano fonu.

Priešgaisrinių prietaisų palyginimas

„Amazon“ siūlo keletą pagrindinių „Fire“ linijos produktų, įskaitant „Fire TV Stick“ ir „Fire TV“ priedėlį. Yra keletas aparatinės įrangos skirtumų tarp šių įrenginių, pvz., „Fire TV“ prievadai, leidžiantys prisijungti prie laidinio interneto ir prijungti USB įrenginiai, tačiau programinės įrangos versijos yra beveik identiškos. Tai reiškia, kad aukščiau pateiktos „Kodi“ diegimo instrukcijos veiks vienodai gerai tiek „Fire TV“, tiek „Fire TV Stick“.

Vienintelis pastebimas skirtumas tarp dviejų „Fire“ įrenginių yra greitis. Šoninės programos diegimas „Fire TV Stick“ bus pastebimai lėtesnis nei priedėlyje, kaip ir tam tikros meniu parinktys ir filmų įkėlimo laikas. Tačiau suderinamumas yra beveik toks pat, taigi, jei galite naudoti programą vienoje vietoje, ji turėtų gerai veikti ir kitoje.

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.