Kaip išjungti saugųjį režimą „Android“.

Stalinių kompiuterių operacinės sistemos turi saugųjį režimą, kurį galite paleisti. Jei jūsų kompiuteris veikia, geriausia jį paleisti saugiuoju režimu ir pašalinti triktis. „Android“ turi panašų saugųjį režimą. Galite įjungti saugųjį režimą, kad pašalintumėte problemų keliančios programos triktis. Skirtingai nuo darbalaukio operacinės sistemos saugaus režimo, saugusis režimas „Android“ neišjungia tokių dalykų kaip „WiFi“ ir kiti radijo jungikliai jūsų įrenginyje. Saugusis režimas išjungia keletą numatytųjų programų, pvz., sveikatos programą, ir visas trečiųjų šalių programas. Štai kaip galite įjungti įrenginį į saugųjį režimą ir kaip išjungti saugųjį režimą „Android“.

Įjunkite saugųjį režimą „Android“.

Saugos režimo įjungimo būdas kiekviename įrenginyje skiriasi. Daugumoje įrenginių, ypač veikiančiųakcijų „Android“.pvz., „Nexus 6P“, šis metodas veiks. Manome, kad jūsų telefonas jau įjungtas. Jei ne, įjunkite.

Laikykite nuspaudę maitinimo mygtuką, kol pasirodys parinktis „Išjungti“. Šios parinktys gali skirtis priklausomai nuo „Android“ versijos. Mums iš tikrųjų rūpi tik parinktis „Išjungti“. Bakstelėkite ir palaikykite. Ekrane pasirodys raginimas „Paleisti iš naujo į saugųjį režimą“. Bakstelėkite „Gerai“ ir palaukite, kol telefonas bus paleistas iš naujo.Jei neturite įrenginio su atsargine „Android“, saugaus režimo įjungimo procesas gali šiek tiek skirtis. Jei šis metodas neveikia, pabandykite tai.

Išjunkite įrenginį ir vėl jį įjunkite, bet neatleiskite maitinimo mygtuko. Palaukite, kol pamatysite įkrovos logotipą. Atleiskite maitinimo mygtuką ir laikykite nuspaudę garsumo mažinimo mygtuką. Laikykite nuspaustą, kol telefonas vėl įsijungs. Kai tai padarys, jis veiks saugiuoju režimu.

Kai įrenginys veikia saugiuoju režimu, apatiniame kairiajame ekrano kampe yra vandens ženklas „Saugus režimas“.

Išjunkite saugųjį režimą „Android“.

Išjungti saugųjį režimą „Android“ yra neįtikėtinai lengva. Tam nėra vartotojo sąsajos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išjungti telefoną ir vėl jį įjungti. Darant prielaidą, kad jūsų telefonas buvo saugiuoju režimu, kai jį išjungėte, jį įjungus telefonas bus paleistas įprastu režimu.

Tai viskas, ko reikia norint išjungti saugųjį režimą „Android“. Tai veikia neatsižvelgiant į tai, kokį įrenginį ar „Android“ versiją turite savo telefone. Kai išjungiate saugųjį režimą, apatiniame kairiajame ekrano kampe dingsta vandens ženklas „Saugus režimas“.

Gaukite kasdienius patarimus savo pašto dėžutėje. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.