Kaip naudoti „Omegle Video“ „iPhone“.

Omegle yra smagi pokalbių paslauga, leidžianti susitikti su atsitiktiniais nepažįstamais žmonėmis ir užmegzti linksmą pokalbį. Jei anksčiau jo nenaudojote, galbūt esate susipažinę su „Omegle“ iš daugybės juokingų vaizdo įrašų, kurie pasirodo internete. Natūralu, kad galite sutikti keletą keistų personažų, tačiau tai taip pat puiki galimybė susitikti su bendraminčiais.

Taigi, kaip iš to išnaudoti visas galimybes? Aptariame, kas yra „Omegle“, kur gauti programą ir kaip „iPhone“ naudoti „Omegle“ vaizdo įrašą, kad galėtumėte pradėti susitikinėti su žmonėmis iš viso pasaulio.Kas yra Omegle?

Omegle yra nemokama svetainė, kurioje nepažįstami žmonės gali kalbėtis vieni su kitais. Galite atsitiktinai susitikti su visiškai nepažįstamais žmonėmis ir bendrauti su jais tiek laiko, kiek norite. Daugelis žmonių ilgą laiką palaikė ryšius su tais, kuriuos sutiko Omegle.

Platforma buvo sukurta beveik prieš 12 metų ir tapo neįtikėtinai populiari pirmą kartą paleidus. Pokalbių svetainė retai prarasdavo populiarumą ir tebevyksta šiandien. Daugiau nei 1 milijonas žmonių ir toliau naudojasi platforma, o tai reiškia, kad yra daug žmonių, su kuriais galima susitikti ir susipažinti.

Kaip gauti „Omegle“ vaizdo įrašą „iPhone“.

Jums gali būti įdomu kaip naudoti „Omegle“ vaizdo įrašą „iPhone“. . Iš pradžių „Omegle“ pradėjo veikti kaip tik naršyklei skirta platforma, tačiau vėliau ji buvo išplėsta į „Android“ ir „iOS“. Tačiau, nors „Android“ „Omegle“ versiją galima atsisiųsti iš programų parduotuvės, oficialios „iOS“ programos nėra. Laimei, dosnių ir darbščių bendruomenės narių dėka galima atsisiųsti neoficialią programėlę. Tam reikia atlikti kelis papildomus veiksmus – bet verta!

Pirmiausia turėsite eiti į „Omegle“ svetainę naudodami „Safari“ savo „iPhone“. Kai pateksite į svetainę, ekrano apačioje turite paspausti bendrinimo mygtuką. Tai parodys įvairias parinktis. Jei slinksite dešinėn, rasite mygtuką Pridėti prie pagrindinio ekrano. Paspauskite šį mygtuką ir galėsite pereiti prie kito žingsnio.

Tada jis paprašys pridėti vardą. Galite pasirinkti pavadinti jį kaip norite arba palikti numatytuosius nustatymus. Atlikę šiuos paprastus veiksmus, programa turėtų būti paruošta telefone. Tada galėsite naudoti vaizdo įrašą kalbėdami su žmonėmis.

Tai neįtikėtinai paprastas procesas, o tai reiškia, kad per kelias minutes galite pabendrauti su nuostabiais žmonėmis. Puiku, jei jums nuobodu ir norite bendrauti. Be to, niekada nežinai, su kuo gali susitikti ar kokį poveikį jie gali turėti tavo gyvenimui.

Ar saugu naudoti Omegle?

Kokie yra Omegle pavojai. Kadangi atsakėme į klausimą, kaip naudoti „Omegle“ vaizdo įrašą „iPhone“, daugeliui žmonių kyla ir kitų neatidėliotinų klausimų apie platformą. Kai susitinkate su nepažįstamais žmonėmis, natūraliai kils klausimų dėl saugumo.

Daugelis šių problemų yra susijusios su tuo, ar saugu leisti savo paaugliams naudotis svetaine. Kaip ir bet kurioje socialinės žiniasklaidos platformoje, kurioje galite bendrinti savo asmeninę informaciją, plėšrūnams svetainėje lengviau susitarti dėl susitikimų su paaugliais. Nors platformoje teigiama, kad 13 metų ir vyresni gali naudotis platforma su globėjo leidimu, tai nereiškia, kad tai saugiausias pasirinkimas. Tačiau daugelį šių dalykų turi stebėti patys tėvai/globėjai. Omegle reguliuoja tam tikrus dalykus, bet negali visko kontroliuoti. Tai reiškia, kad tėvai turi užtikrinti, kad jų vaikai būtų saugūs.

Suaugusiesiems, besinaudojantiems svetaine, pavojus yra mažesnis. Akivaizdu, kad jus vis tiek kas nors gali apgauti, todėl visada geriausia būti atsargiems, kai susitarsite su kuo nors susitikti. Tačiau jūs daug labiau kontroliuojate šią situaciją nei paauglys ir žinos, kaip apsisaugoti, kai esate prisijungę.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose Ankstesnis Straipsnis

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“. Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“.