Kaip pasiekti, kad „Chrome“ mobiliesiems skirtos žymės būtų rodomos „Chrome“ darbalaukyje

„Chrome“ galima naudoti tiek staliniams kompiuteriams, tiek mobiliosioms platformoms. „Android“ sistemoje tai paprastai yra numatytoji naršyklė, o „iOS“ naršyklę galite atsisiųsti iš „App Store“. „Chrome“ taip pat galima naudoti „Windows“ ir „MacOS“. Viena iš novatoriškų naršyklės funkcijų yra galimybė sinchronizuoti vartotojo duomenis, įskaitant istoriją, automatinio pildymo informaciją, žymes ir programas bei plėtinius įvairiose „Chrome“ sistemose įvairiose platformose. Ta pati funkcija pasiekiama „iOS“ ir „Android“ skirtoje „Chrome“ ir, jei įjungta, galite sinchronizuoti „Chrome“ mobiliąsias žymes su „Chrome“ įrenginiais darbalaukyje. Štai kaip.

1 žingsnis: Prisijunkite prie „Chrome“ darbalaukyje. Spustelėkite mėsainio piktogramą, eikite į „Nustatymai“ ir prisijunkite naudodami „Google“ arba „Google Apps“ paskyrą.2 žingsnis: „Chrome“ mobiliajame įrenginyje prisijunkite naudodami tą pačią „Google“ paskyrą arba „Google Apps“ paskyrą, kurią naudojote prisijungdami darbalaukyje. Įjunkite sinchronizavimą ir įsitikinkite, kad „Žymės“ nustatytos sinchronizuoti. Galite pasirinkti sinchronizuoti ką nors kita, o visa kita galite praleisti, jei manote, kad tai tik užgrius jūsų darbalaukio diegimą.

chrome-ios-sync-on „chrome-ios-sync-bookmarks“.

3 veiksmas: Grįžkite į darbalaukį. Priklausomai nuo to, kiek žymių turite, prireiks kelių sekundžių, kol jos pasirodys darbalaukyje. Atidarykite „Chrome“ žymių tvarkyklę (Ctrl+Shift+O) ir pamatysite naują aplanką „Mobiliosios žymės“. Visos žymės iš jūsų Android telefono ir (arba) iPhone bus surūšiuotos šiame aplanke. Šis aplankas nerodomas žymių juostoje, todėl jei norite pasiekti šias žymes, turėsite tai padaryti naudodami žymių tvarkyklę.

chrome-mobile-žymės

Žymes aplanke „Mobiliosios žymės“ galima perkelti į bet kurį kitą aplanką, tačiau paties mobiliųjų žymių aplanko negalima perkelti. Tai yra pačios „Chrome“ apribojimas, nes tam tikroje vietoje ji turi rasti aplanką „Mobile“ žymės, kad galėtų sinchronizuoti žymes.

Gaukite kasdienius patarimus savo pašto dėžutėje. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.