Kaip perduoti vaizdo įrašą iš „Facebook“ į „Chromecast“.

„YouTube“ yra vieta, kur rodomi vieni geriausių vaizdo įrašų, o „Facebook“ yra vieta, kur įkeliamos prastesnės kokybės pakrautos jų versijos. Be anekdotų ir autorių teisių pažeidimų, „Facebook“ turi daug vaizdo įrašų. Tai gali būti blyški, palyginti su „YouTube“, tačiau tai dar nereiškia, kad galite atmesti, kad tai vieta, kur galima žiūrėti vaizdo įrašus. Daug puslapių veikia tik bendrinant vaizdo įrašus, o kai kuriuos puslapius, tokius kaip „Mental Floss“, iš tikrųjų smagu žiūrėti. Jei namuose prijungėte „Chromecast“, netgi galite perduoti „Facebook“ vaizdo įrašą į savo „Chromecast“. Štai kaip.

Perdavimas iš „Facebook“ žiniatinklio

Turite naudoti naujausią „Chrome“ versiją. Nereikia įdiegti oficialaus „Chromecast“ plėtinio, tačiau „Chromecast“ įrenginys turi būti jau nustatytas ir paruoštas priimti srautą.Raskite vaizdo įrašą, kurį norėtumėte žiūrėti, ir paleiskite jį. Jei vaizdo įrašai automatiškai paleidžiami jūsų laiko juostoje, pažiūrėkite į apatinį dešinįjį grotuvo kampą ir tarp nustatymų ir viso ekrano mygtukų pamatysite perdavimo mygtuką. Bakstelėkite jį ir „Chrome“ paragins pasirinkti „Chromecast“ įrenginį. Pasirinkus įrenginį, vaizdo įrašas bus perduotas į jūsų televizorių / monitorių.

Facebook-chromecast

„Facebook“ programose, skirtose „iOS“ ir „Android“.

„Facebook“ programos palaiko ir „Chromecast“, ir „AirPlay“ (tik „iOS“). Ieškokite vaizdo įrašo, kurį norite žiūrėti, ir bakstelėkite jį. Negalite perduoti vaizdo įrašo iš savo laiko juostos rodinio. Jis turi persijungti į savo žiūrėjimo režimą. Šiame žiūrėjimo režime šalia viso ekrano mygtuko pamatysite perdavimo mygtuką. Bakstelėkite jį. „iOS“ gausite dvi perdavimo parinktis; „Chromecast“ ir „AirPlay“. „Android“ matysite tik „Chromecast“.

Bakstelėkite mygtuką „Chromecast“ ir pasirinkite įrenginį, kad pradėtumėte perduoti vaizdo įrašą.

facebook-cast-videp facebook-ios-cast

„Facebook“ kurį laiką eksperimentavo su „Chromecast“ palaikymu. Ji niekada nebuvo išleista, todėl ši funkcija buvo oficiali, o jos išmaniųjų telefonų programos visada tyliai atnaujinamos, naudojant pakeitimų žurnalą. Sunku pasakyti, kada parama buvo oficialiai pridėta, bet dabar ji yra ir veikia gerai.

Gaukite kasdienius patarimus savo pašto dėžutėje. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą