Kaip prijungti 5.1 garsiakalbius prie kompiuterio

Jei šiais laikais norite mėgautis filmais ir žaidimais, turite turėti 6 kanalų garso sistemą, nes visi naujausi žaidimai ir DVD filmai yra optimizuoti ir suprogramuoti taip, kad suteiktų natūralų erdvinį garsą. Jei turite 5.1 garsiakalbius ir nežinote, kaip prijungti juos prie kompiuterio, parodysime keletą paprastų žingsnių, kaip tinkamai prijungti garsiakalbius prie kompiuterio.

Kas yra 5.1 garso sistema?

Skaičius 5.1 reiškia, kad turite šešis garsiakalbius, išdėstytus taip, kad du yra priekyje, du yra gale, vienas - priekiniame centre, kuris yra žinomas kaip balso kanalas ir vienas žemųjų dažnių garsiakalbis žemiesiems dažniams užtikrinti. Taigi jūs turite penkis garsiakalbius ir vieną žemųjų dažnių garsiakalbį, todėl 6 kanalų garso sistema yra 5.1.garsiakalbis

Skirtumas tarp skaitmeninės ir analoginės garso sistemos

Yra dviejų tipų 6 kanalų erdvinio garso garsiakalbiai: analoginiai ir skaitmeniniai. Analoginiai garsiakalbiai yra pigesni, palyginti su skaitmeniniais, juos galima įdiegti bet kuriame kompiuteryje, o skaitmeniniams garsiakalbiams reikia turėti SPDIF išvestis savo kompiuteryje. Jei jūsų kompiuteryje yra SPDIF išvestis, galbūt norėsite naudoti skaitmeninę sistemą. Čia aprašyti veiksmai bus tokie patys, tačiau užuot prijungę kompiuterį prie namų kino imtuvo, prijungsite jį prie skaitmeninės 6 kanalų garsiakalbių sistemos.

Žinokite savo garsiakalbių sistemą

Paprastai sistemose visi laidai iš garsiakalbių yra prijungti prie žemųjų dažnių garsiakalbio, kurį sudaro laidų rinkinys, kurį reikia prijungti, įskaitant: maitinimo laidą, skirtą prijungti sistemą prie kintamosios srovės lizdo, maitinimo jungtį žemųjų dažnių garsiakalbiui tiekti ir žemųjų dažnių garsiakalbio laidus. . Jūsų sistemoje turi būti bent trys laidų rinkiniai, skirti prijungti garsiakalbių sistemą prie kompiuterio. Šie kabeliai dažniausiai būna spalvoti, kad būtų lengviau montuoti.

Pradėkite prisijungti

Turėtumėte prijungti laidus, atitinkančius spalvas ant žemųjų dažnių garsiakalbio lizdų. Prijungus visus šiuos laidus, laikas prijungti likusius laidus, pvz., maitinimo, žemųjų dažnių garsiakalbį ir garsiakalbius. Tai labai paprasta, jei atkreipsite dėmesį į žemųjų dažnių garsiakalbio jungtį, tada galėsite sekti poliškumą, kuris yra parašytas ant jungčių. Galų gale visi jūsų laidai būtų prijungti puikiai.

ports.jpg

Aukščiau esančiame paveikslėlyje rodomi visi prievadai, prie kurių reikia prijungti laidus, naudojant visas spalvas.

Kompiuterio pažinimas

Visi kompiuteriai turi bent tris jungtis

 • Line-In.
 • Išrikiuoti.
 • Mažai.

Kompiuteriai su šešių kanalų garso sistemomis turi dar dvi jungtis, t.y

 • užpakalyje.
 • centro / žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis.

Turėsite įsitikinti, ar turite šias papildomas jungtis, patikrinę galinę kompiuterio pusę.

Jei jūsų kompiuteryje nėra šių dviejų papildomų išėjimų: galinės išvesties ir centrinio / žemųjų dažnių garsiakalbio išvesties, tai yra trūkumas, bet kuriuo atveju galėtumėte prijungti 5.1, bet jums reikės naudoti linijos įvesties ir mikrofono įvesties kištukus. alternatyva. Žinoma, naudojant šią konfigūraciją yra tikrai didelis trūkumas: negalite vienu metu naudoti mikrofono ar linijos įvesties ir 5.1 garsiakalbių sistemos. Dėl šios priežasties turėtumėte įsigyti pagrindinę plokštę su integruota 5.1 sistema.

Kompiuterių su 5.1 palaikančiomis pagrindinėmis plokštėmis konfigūracija

 • Priekinis kabelis: į liniją.
 • Galinis kabelis: į galą-išorę
 • Centrinis / žemųjų dažnių garsiakalbio kabelis: į centrą / žemųjų dažnių garsiakalbio išvestį.

Kompiuterių konfigūracija be 5.1 palaikomų pagrindinių plokščių

 • Priekinis laidas: į linijinį išėjimą.
 • Galinis kabelis: į liniją.
 • Centrinis / žemųjų dažnių garsiakalbio laidas: į mikrofono įvestį.

Programinės įrangos konfigūracija

Atlikus kiekvieną ryšį, laikas nustatyti garso konfigūraciją operacinėje sistemoje. Kadangi savo kompiuteryje turėjome „Realtec“ tvarkykles, dukart spustelėjus atsidarė skirtukas Garsiakalbio konfigūracija. Turėtumėte pasirinkti įvairias parinktis 6 kanalų režimas 5.1 garsiakalbių išėjimui ir patikrinkite Tik erdvinis komplektas jei jūsų kompiuteryje yra atskirti galiniai ir centriniai / žemųjų dažnių garsiakalbio išėjimai ir palikite, jei neturite.

realtekscreenshot

Dabar viskas atlikta, esate visiškai pasirengę mėgautis erdvinio garso patirtimi ir nepamirškite palikti komentarų, jei šis įrašas jums bus naudingas.

Gaukite kasdienius patarimus savo pašto dėžutėje. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą