Kaip sukurti nuorodą, kad atidarytumėte komandų eilutę aplanke „Windows 10“.

Komandinę eilutę galite perkelti į bet kurį pasirinktą aplanką naudodami komandą cd. Tu taip pat gali atidarykite komandų eilutės langą tiesiai į aplanką, failų naršyklės vietos juostoje įvesdami cmd . Jei cd komanda atrodo varginanti ir nenorite atidaryti failų naršyklės, galite sukurti nuorodą, kad atidarytumėte komandų eilutę aplanke. Naudodami nuorodą, galite atidaryti komandų eilutę aplanke dukart spustelėdami.

Spartusis klavišas, skirtas atidaryti komandų eilutę aplanke

Komandinę eilutę galima paleisti su įprastomis vartotojo ir administratoriaus teisėmis. Galite sukurti bet kurio iš jų nuorodą, tačiau procesas šiek tiek skirsis.

Pirmiausia turite sukurti komandų eilutės nuorodą. Lengviausias būdas tai padaryti – meniu Pradėti programų sąraše rasti komandų eilutę arba jos ieškoti „Windows“ paieškoje. Nuvilkite paieškos rezultatą ir numeskite jį į darbalaukį (įsitikinkite, kad darbalaukio piktogramos matomos).Sukūrę komandų eilutės nuorodą, galite pakeisti aplanką, kuriame jis atidaromas. Čia mes skirsime komandų eilutės atidarymo procesą kaip įprastas vartotojas ir administratorius.

Atidaryti kaip paprastas vartotojas

Tai lengviausia nustatyti. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite komandų eilutės nuorodą ir kontekstiniame meniu pasirinkite Ypatybės. Lange Ypatybės eikite į skirtuką Spartusis klavišas. Lauke „Pradėti“ įveskite visą aplanko, kuriame norite jį atidaryti, kelią. Spustelėkite Taikyti ir uždarykite langą. Kai dukart spustelėsite nuorodą, aplanke bus atidaryta komandų eilutė.

Atidaryti kaip administratorius

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite komandų eilutės nuorodą ir kontekstiniame meniu pasirinkite Ypatybės. Lange Ypatybės eikite į skirtuką Spartusis klavišas. Šį kartą mes redaguosime lauką Tikslas.

Naudokite šią komandą, jeikatalogą, kuriame norite atidaryti komandų eilutęyra tame pačiame diske kaip ir jūsųWindows diskas.

Sintaksė

|_+_|

Pavyzdys

|_+_|

Jei aplankas yra kitame diske, naudokite toliau pateiktą komandą.

Sintaksė

|_+_|

Pavyzdys

|_+_|

Spustelėkite Taikyti. Dabar galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti nuorodą ir pasirinkti parinktį Vykdyti kaip administratoriui arba galite nustatyti, kad nuoroda visada veiktų kaip administratorius. Tai galite padaryti spustelėję mygtuką „Išplėstinė“ skirtuke Nuoroda ypatybių lange ir pasirinkę parinktį visada paleisti kaip administratorių.

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą