Kaip žiūrėti specialųjį „Pietų parkas: Post Covid“ programą nemokamai internete

Populiariausi transliuotojai, tokie kaip HBO Max, Netflix ir CBS, buvo pagrindiniai mūsų pramogų šaltiniai, ypač švenčių sezonu. Kai kurie jau daugelį metų stebėjo tokias laidas kaip „South Park“. „South Park“ yra animacinis komedijos televizijos serialas, pradėtas rodyti 1997 m. Neseniai „South Park“ paskelbė, kad „Post Covid Specials“ bus rodomas tik „Paramount Plus“ – srautinio perdavimo tinkle, pasiekiamame tik JAV, Kanadoje ir Lotynų Amerikoje.

The South Park po specialiųjų Covido pasiūlymų sezonas buvo paskelbtas 2021 m. lapkričio pabaigoje. Laida sulaukia viso pasaulio žiūrovų, todėl daugelis gali susirūpinti, kad ji bus pasiekiama tik „Paramount Plus“.

Taigi, kaip kiekvienas gerbėjas pasaulyje gali sekti savo mėgstamą laidą? Naudodami TV VPN. Šiame vadove paaiškinama, kur ir kaip žiūrėti South Park specialųjį filmą po Covid. Jis prasideda atsakant į klausimą, kur galiu žiūrėti Southpark?Neužtenka laiko pilnam skaitymui? Čia pateikiami pagrindiniai dalykai, susiję su geriausiu VPN, skirtu „South Park Specials“ žiūrėjimui:

  NordVPN – Turėdamas išskirtines saugos funkcijas ir ryšio greitį, „NordVPN“ užkariauja geriausią nešiojamojo kompiuterio VPN, nesvarbu, ar naudojate „Windows“, „MacOS“, „Linux“ ar „Android“.
 1. Surfryklys – Patogiausias šiame sąraše esantis VPN sprendimas, „Surfshark“ išlaiko jus privačius ir anonimiškus naršant internete dėl geresnių VPN protokolų, šifravimo ir slaptos technologijos.
 2. „ExpressVPN“. – Pabrėžiant saugumą ir atblokavimo funkcijas, „ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės pasirinkimas vartotojams, kurie dažnai keliauja ir turi vengti vyriausybės apribojimų, kad pasiektų mėgstamas svetaines, net ir Kinijoje.
 3. „CyberGhost“ VPN – Jis turi itin intuityvią sąsają ir kategorijas su paruoštais VPN serveriais, skirtais „Netflix“. Norint naudoti „CyberGhost VPN“, jums nereikia jokių specialių įgūdžių, todėl tai yra geriausias pasirinkimas visai šeimai.
 4. PureVPN - Jis gali pasigirti daugybe VPN serverių, palaiko torrentingumą ir nenustato jokių pralaidumo apribojimų, kai reikia atsisiųsti ar įkelti duomenis.
 5. Privatus VPN – Puikus pasirinkimas norint pasiekti geografiškai ribotą turinį, pvz., srautinio perdavimo paslaugas, socialinius tinklus ir momentinius pasiuntinius.

Pats išbandyti daugybę VPN paslaugų gali būti bauginantis ir brangus išbandymas, nes nemokamos paslaugos paprastai nuvilia dėl paramos stokos. Taigi norėjome imtis šio vaidmens ir išbandyti visus geriausius VPN, kad sužinotume, kurie iš tikrųjų nusipelno jūsų dėmesio.

GALUTINIS IŠPARDAVIMAS: 2 metų pasiūlymas su 70 % NUOLAIDA Gaukite #1 įvertintą VPN 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kur galiu žiūrėti Pietų parką?

Žinoma, pagrindinis kiekvieno South Park gerbėjo užduodamas klausimas yra „Kur galiu žiūrėti South Park Post Covid Special“? Geros naujienos yra tai, kad galėsite stebėti Standą ir jo „Southpark“ draugus, kai jie auga iš bet kurios pasaulio vietos ir naudodami bet kurį srautinio perdavimo įrenginį.

JAV lengva pasiekti „Paramount Plus“ paslaugas iš bet kurio srautinio perdavimo įrenginio, pvz., kompiuterio, „Smart TV“, išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių. Reikia pakartoti, kad oficialiai neplanuojama transliuoti šios laidos jokioje kitoje svetainėje, galbūt vėliau 2022 m. Taigi, net jei gerbėjai nuspręs palaukti vėliau, jie gali nežiūrėti laidos.

Nepaisant to, ar norint žiūrėti laidą reikia būti JAV? Atsakymas paprastas yra ne. Kiekvienas gali žiūrėti specialųjį laidą iš bet kurios pasaulio vietos. Naudodami VPN ryšius galite žiūrėti South Park Post Covid Special bet kur. Šiame straipsnyje bus parodyta, kaip galite žiūrėti šį South Park sezoną iš įvairių pasaulio vietų.

Žiūrėkite „South Park Post Covid Special“ JAV nemokamai

JAV gyventojams viskas yra šiek tiek paprasta. Galite užsiregistruoti „Paramount Plus“ srautinio perdavimo paslaugoms su tiesiogine prieiga nemokamai. Taip pat galite gauti vieno mėnesio nemokamą „Paramount Plus“ prieigą kaip JAV gyventojas. Tačiau vėliau turėsite tęsti pasirinktą mėnesinę prenumeratą.

Norėdami gauti nemokama vieno mėnesio prieiga , Prisiregistruokite prie „Paramount Plus“ tinklo naudodami prieigos kodą PEAKSALE. Kai gausite prieigą, galėsite mėgautis ne tik South Park šou, bet ir daugybe kitų įdomių pasirodymų, įskaitant „Star Trek Discovery“. Taigi, šiandien gaukite nemokamą „Paramount plus“ prieigą ir mėgaukitės geriausia.

Žiūrėkite „South Park Covid Special“ JK

Nors „Paramount Plus“ JK turėtų pasirodyti kažkada 2022 m., Britų „South Park“ gerbėjai norės mėgautis ankstyva prieiga prie šou. Taigi gera žinia yra ta, kad galite žiūrėti laidą net dabar bet kuriame savo srautinio perdavimo įrenginyje.

Taigi, kaip galite jį žiūrėti būdamas JK? Tai paprasta, naudokite VPN ryšį. Prieš prisiregistruodami gauti bet kokią „Paramount Plus“ prenumeratą, įsitikinkite, kad prisijungėte prie vieno iš pagrindinių VPN paslaugų teikėjų. Norėdami žiūrėti „Paramount Plus“ už JAV ribų, turite prisijungti prie JAV esančio serverio.

Žinoma, yra daugybė VPN paslaugų teikėjų, įskaitantNordVPN, laikomas vienu geriausių britams. „NordVPN“ siūlo prieinamas kainodaros parinktis, pradedant nuo 2,44 GBP per mėnesį. Sužinokite daugiau apie „NordVPN“ kainas ir paslaugas apsilankę jų tinklalapyje.

Žiūrėkite „South Park The Pandemic Special“ visame pasaulyje

Suinteresuotosios šalys iš kitų pasaulio šalių gali žiūrėti „South Park Post Covid Specials“ naudodami VPN ryšius. Tai reiškia, kad net jei keliaujate už JAV ribų, vis tiek galite pasivyti savo mėgstamą laidą. Tačiau turite pasiekti geriausius VPN paslaugų teikėjus.

Vienas geriausių VPN, kurį galima naudoti bet kurioje pasaulio vietoje, yra „ExpressVPN“. „ExpressVPN“ yra labai suderinamas su dauguma srautinio perdavimo įrenginių. Tiesą sakant, asmenys, kurie užsisako ilgesnę prenumeratą, gali mėgautis dar mažesnėmis išlaidomis. Remiantis tinklalapiu, jų vidutinės mėnesinės išlaidos yra tik apie 12,95 USD.

Vienas greitojo VPN naudojimo pranašumų yra tai, kad jis veikia su tokiais įrenginiais kaip Apple TV, Playstation, Roku, Android ir IOS palaikomi įrenginiai. Gaukite prieigą prie„ExpressVPN“.šiandien stebėdami jų svetainę ir prisiregistruodami naudodami bet kurį iš savo įrenginių.https://www.expressvpn.com/

Kaip galite užsiregistruoti „Paramount Plus“?

Čia yra trumpas nuoseklus vadovas, kaip prisiregistruoti gauti „Paramount Plus“ paslaugas bet kurioje pasaulio vietoje. Pirmasis žingsnis yra užtikrinti, kad gausite tinkamą VPN ir, kaip minėta aukščiau, „ExpressVPN“, „NordVPN“ irSurfshackyra geriausios VPN parinktys, atsižvelgiant į tai, kur šiuo metu esate.

 • Prisijunkite prie pasirinkto serverio
 • Pirkite dovanų kortelę internetu iš vieno iš galimų mažmenininkų, dažniausiai „Walmart“. Galite gauti 25 USD „Paramount Plus“ peržiūrą, bet su skelbimais.
 • Prisiregistruokite gauti „Paramount Plus“ paskyrą naudodami savo el. pašto adresą ir bet kurį galimą JAV pašto kodą. Tačiau kadangi dovanų kortelę įsigijote anksčiau, kitame puslapyje nepridėkite mokėjimo informacijos.
 • Apsilankykite pagrindiniame pliuso dovanų kortelės puslapyje ir pridėkite skaitmenų PIN kodą, atsiųstą jūsų paštu, kai gausite dovanos kvitą.
 • Dabar pasirinkite norimą prenumeratos planą ir prisiregistruokite

„Paramount Network“ turi dvi parinktis – ribotą reklamą arba be reklamos. Pigesnis variantas kartas nuo karto pateikia skelbimus. Apskritai galite mėgautis mėgstamomis programomis.

Transliuokite TV bet kur

Planuodami savo keliones už JAV ribų atostogoms ir už jos ribų nepamirškite apsvarstyti pramogų galimybių. Žinoma, kadangi dauguma žmonių turi mėgstamas laidas, pravartu žinoti, kad jas galite žiūrėti bet kur visame pasaulyje.

„South Park“ mėgėjams „Post Covid“ specialieji pasiūlymai galimi tik „Paramount Plus“ srautinio perdavimo svetainėse. Tačiau galite lengvai pasiekti laidas iš bet kurios pasaulio vietos, pasirinkę gerus VPN. „NordVPN“ būtų labai naudinga britams ir visiems, keliaujantiems į JK. Žmonėms, gyvenantiems kitose pasaulio vietose, VPN turėtų būti pasirinktas „ExpressVPN“.

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.