„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą

PC nuotolinio valdymo pultas yra programa, kuri jums tikrai patiks, jei turite „Windows Phone 7“ įrenginį ir šiek tiek tinginiaujate. Ši nuostabi nemokama (bet palaikoma) programa leidžia valdyti daugybę dalykų kompiuteryje tiesiai iš „Windows Phone“! Viskas, ko jums reikia, be programėlės, yra geras interneto ryšys kompiuteryje ir mobiliajame telefone. Taigi dabar, nesvarbu, ar norite valdyti skaidrių demonstraciją gulėdami ant sofos, ar tiesiog norite, kad galėtumėte sumažinti žiūrimo filmo garsumą neišeidami iš vakarienės, naudokite „PC Remote“! Programa skirta ne tik kai kurioms jūsų kompiuteryje prieinamoms funkcijoms valdyti, yra visas skyrius, skirtas trečiųjų šalių paslaugų, tokių kaip „Hulu“ ir „Netflix“, valdymui.Programą sudaro du komponentai. Kompiuteryje turi būti įdiegta ir veikia darbalaukio programa, o kompiuteriui valdyti naudojama programa WP7. Norėdami, kad kompiuterio serveris veiktų jūsų kompiuteryje, eikite į toliau pateiktą atsisiuntimo nuorodą ir paimkite programą (mažiau nei 2 MB).

Programos nustatymas yra daug paprastesnis. Tiesiog bakstelėkite mygtuką „+“ ekrano apačioje ir gautame ekrane įveskite savo kompiuterio IP adresą. Spustelėkite Pridėti ir galite pradėti.

Programos pagrindiniame ekrane pasirinkite, ką ketinate daryti, užduotys apima:

  • Klaviatūros ir pelės valdymas. Abi šios parinktys atveria gana detalius šių įrenginių vaizdus, ​​o su šiomis virtualiomis aparatūros dalimis galite padaryti bet ką, kas įmanoma naudojant realų daiktą.
  • Naršyti ir naudoti medijos programas, pvz., „YouTube“, įvairius medijos leistuvus ir net „Zune“. Norėdami atlikti šias užduotis, taip pat galite perkelti pelės žymeklį, tačiau specializuoti šių paslaugų valdikliai tikrai supaprastina reikalus.
  • Nuotolinio valdymo pulteliu galima valdyti kompiuterio garsumą arba visiškai jį nutildyti. Tokiu būdu valdomas bendras sistemos garsas, o pakeitimai taikomi visoms šiuo metu veikiančioms programoms.
  • Kompiuterio išjungimas arba įjungimas budėjimo arba užmigdymo režimu.
  • „Power Point“ skaidrių peržiūra ir valdymas.

Visa tai gali atrodyti pernelyg nereikšminga „Android“ naudotojui, tačiau WP7 vartotojui ši programa yra beveik tobula, ypač atsižvelgiant į tai, kad ji nemokama.

Atsisiųskite „PC Remote“, skirtą „Windows Phone“.

Atsisiųskite kompiuterio nuotolinio darbalaukio programą

Gaukite kasdienių patarimų savo gautuosiuose. Naujienlaiškis Prisijunkite 35 000+ kiti skaitytojai
Kaip paleisti „Plex Media Server“ NAS Ankstesnis Straipsnis

Kaip paleisti „Plex Media Server“ NAS

Kaip susieti valdiklį su klaviatūros klavišais sistemoje „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip susieti valdiklį su klaviatūros klavišais sistemoje „Windows 10“.