„Real Debrid“ „Kodi“: kaip įdiegti ir nustatyti „Real Debrid“.

„Kodi“ yra sudėtinga srautinio perdavimo platforma, tačiau būkime tikri: jos neoficialių priedų ekosistemoms būdinga daugybė blogų nuorodų. Tačiau „Real Debrid“ išvalo blogus šaltinius, todėl lengva rasti tai, ką norite žiūrėti. Šiandien parodysime, kaip pradėti naudoti „Real Debrid“, toliau pateikiame nurodymus, kaip įdiegti ir naudoti.

Rasti geros kokybės šaltinius gali būti sunku, ypač „Kodi“. Priklausomai nuo to, kurį priedą naudojate, gali prireikti rimtų bandymų ir klaidų, kol rasite mėgstamos laidos HD srautą. Čia pasirodo „Real Debrid“. Internetinė paslauga atnaujina šaltinio nuorodas, kad srautai būtų greitesni ir būtų kokybiškesnis turinys, tyliai ir fone. Tereikia greitai prisiregistruoti ir atlikti kelis konfigūracijos pakeitimus, ir būsite pasiruošę!GALUTINIS IŠPARDAVIMAS: 2 metų pasiūlymas su 70 % NUOLAIDA Gaukite #1 įvertintą VPN 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Prieš transliuodami įsigykite gerą VPN

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje privatumas niekada nėra garantija. Vykdydami tokius dalykus kaip masinio stebėjimo operacijos, įsilaužėliai ir interneto paslaugų teikėjai, renkantys informaciją apie vartotoją, niekada negalite būti pernelyg atsargūs. VPN tapo nepakeičiamu šaltiniu atkuriant jūsų kasdienės veiklos privatumą ir anonimiškumą. Jie ypač naudingi „Kodi“ vartotojams, norintiems išlikti saugūs ir nugalėti IPT ribojimą.

NordVPN– Esminis „Kodi Streams“ privatumas

„NordVPN“ – redaktorių pasirinkimas Apsilankykite nordvpn.com

Kai transliuojate su Kodi, iškeliate milžinišką raudoną vėliavą IPT, autorių teisių troliams ir kibernetiniams nusikaltėliams. Bet jūs galite transliuoti visiškai privačiai, nevaržomi savavališkų apribojimų ar kenkėjiškų veikėjųNordVPNtavo pusėje.

Iš tiesų, „NordVPN“ yra galingiausias šiuo metu rinkoje esantis privatumo sprendimas, neseniai paleidęs pažangiausią „NordLynx“ protokolą ir toliau plečiantis savo ir taip didžiulį tinklą. Iš viso 59 šalyse yra daugiau nei 5800 serverių, per kuriuos nukreipiamas jūsų srautas, o tai turi nuostabų pranašumą, nes jis yra apgaubtas nepažeidžiamu 256-AES-GCM šifravimu. Žemėje nėra IPT, įsilaužėlių ar vyriausybinės agentūros, galinčios žiauriai įsiveržti į tokį skaitmeninės gynybos lygį, todėl galite beveik laisvai naudoti „Kodi“ taip, kaip jums patinka.

Ir atspėkite, „NordVPN“ taip pat padeda. Turint tiek daug serverių, netrūksta virtualių IP adresų, kuriuos galima apgauti. Skaitmeniniu būdu persikelkite į pasirinktą šalį ir stebėkitės, kaip kadaise buvę nejudantys geoblokai akimirksniu ištirpsta į nieką. Norite žiūrėti japonišką anime? Tam yra serveris. Pasiruošę leistis į šlykščiausią Amerikos realybės televiziją? „NordVPN“ palaiko daugiau saugių mazgų JAV, nei iš viso siūlo daugelis teikėjų. Tai tikrai geriausi savo klasėje dalykai, kuriuos galima įsigyti su neprisijungimo garantija visuose jūsų mėgstamuose įrenginiuose ir už mažesnę nei sumuštinio kaina per mėnesį.

Skaitykite visą mūsų„NordVPN“ apžvalga.

Argumentai 'už'
 • Dėl labai didelio greičio tai puikus pasirinkimas 4K srautiniam perdavimui
 • Stulbinantis serverių skaičius
 • Tor per VPN, dvigubas VPN
 • Įsikūręs Panamoje
 • Galimas tiesioginių pokalbių palaikymas.
Minusai
 • Nedaug
 • Programos kartais gali būti lėtai prisijungusios.
NEPARAŠYTA SAUGUMO: „NordVPN“ yra ekonomiškiausias ir visiškai saugiausias „Kodi“ privatumo sprendimas. Gaukite didžiulę 68% nuolaidą 3 metų planui (3,71 USD per mėnesį), kurią užtikrina be rūpesčių 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Ką veikia Real Debrid?

„Real Debrid“ gali sukelti painiavą visiems, kurie „Kodi“ dar nepažįstami. Paprasčiau tariant, tai paslauga, kuri neriboja ir optimizuoja „Kodi“ priedų naudojamas nuorodas, kad galėtumėte mėgautis greitesniais, geresnės kokybės srautais nepajudindami nė piršto. „Real Debrid“ svetainėje yra atskirų funkcijų, įskaitant torrentų konvertavimo nuorodas ir URL apribojimų pašalinimo paslaugą. Sukonfigūravę jį dirbti su Kodi, galite automatiškai pasinaudoti šiais aukštesnės kokybės šaltiniais su įvairiais populiariais priedais. Pagalvokite apie tai kaip apie tylų HD atnaujinimą į mėgstamas TV laidas ir filmus.

Norėdami išnaudoti visas „Real Debrid“ galimybes, turėsite susikurti paskyrą, susieti įrenginį, tada nustatyti „Kodi“ funkcijas. Visas procesas užtruks ne ilgiau kaip kelias minutes. Tiesiog atlikite toliau nurodytus veiksmus ir greitai pasieksite greitesnius, geresnius filmų srautus!

„Real Debrid“ „Kodi 1“.

Kaip susikurti nemokamą „Real Debrid“ paskyrą

Pagal numatytuosius nustatymus „Real Debrid“ yra nemokama paslauga. Galite susikurti paskyrą vos per kelias sekundes ir mėgautis kai kuriomis pagrindinėmis svetainės funkcijomis, įskaitant tiesioginius torrentų atsisiuntimus ir pasirinkti nemokamas prieglobos svetaines, tokias kaip „YouTube“ arba „Daily Motion“. Yra net kasdieninės „Happy Hours“, kurių metu nemokami vartotojai gali nemokamai mėgautis visomis aukščiausios kokybės svetainės funkcijomis!

Tačiau norėdami išnaudoti visas „Real Debrid“ ir „Kodi“ galimybes, turėsite prisiregistruoti gauti „premium“ paskyrą. Tai kainuoja nuo 3,50 USD iki 19 USD už dvi savaites arba 180 dienų. Per tą laiką turėsite visišką ir neribotą prieigą prie visų „Real Debrid“ funkcijų, įskaitant viską nuo lygiagrečių atsisiuntimų iki atsisiuntimų eilės pradžios! Jei rimtai ketinate pagreitinti „Kodi“ srautus, „Real Debrid“ aukščiausios kokybės paskyra yra tvirta investicija.

Kiekvienas pradeda kaip nemokamas vartotojas ir gali bet kada atnaujinti. Be to, prieš konfigūruodami „Kodi“ turėsite paruošti ir patvirtinti paskyrą, todėl atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad pradėtumėte.

 1. Eikite į Real Debrid svetainė ir spustelėkite Registruotis mygtuką.
 2. Pridėkite išsamią informaciją į atidarytą meniu.
 3. Spustelėkite Prisijunk nemokamai .
 4. Patikrinkite savo el. pašto paskyrą ir spustelėkite patvirtinimo nuorodą.
 5. Grįžkite į „Real Debrid“ svetainę, spustelėkite Prisijungti , pridėkite savo informaciją ir viskas!

Kaip įdiegti „Real Debrid“ „Kodi“.

Kai paskyra paruošta naudoti, laikas nustatyti „Real Debrid“ „Kodi“. Paslauga bus iš anksto įdiegta daugeliui vartotojų, tačiau turėsite šiek tiek konfigūruoti ir pakoreguoti, kad įsitikintumėte, jog „Kodi“ ją naudoja prieš kitus sprendimus. Atlikite toliau nurodytus veiksmus ir „Real Debrid“ bus paruoštas naudoti vos per kelias akimirkas.

 1. Pagrindiniame „Kodi“ meniu spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad įeitumėte Nustatymai .
 2. Eiti į Sistemos nustatymai.
 3. Spustelėkite apatinę parinktį, kuri sako Pagrindinis kol persijungs į Ekspertas (jis jau gali būti nustatytas į šį lygį)
 4. Eikite į Priedai skyrius.
 5. Pasirinkite Tvarkyti priklausomybes dešinėje.
 6. Slinkite žemyn ir pasirinkite URLResolver . Jei jo nematote sąraše, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis, kad pridėtumėte ją prie savo sistemos, tada grįžkite ir atlikite šiuos veiksmus.
 7. Spustelėkite Konfigūruoti mygtuką apačioje. „Real Debrid“ „Kodi 2“.
 8. Pagal Universalūs Resolveriai skirtuką, slinkite žemyn, kol pamatysite Real-Debrid .
 9. Nustatykite prioritetą į 90 ir įsitikinkite, kad įjungta Real-Debrid.
 10. Spustelėkite (Pakartotinai) įgalioti mano paskyrą . Atsidarys naujas langas.
 11. Įsitikinkite, kad esate prisijungę prie „Real Debrid“ svetainės, tada apsilankykite real-debrid.com/device . „Real Debrid“ „Kodi 3“.
 12. Įveskite simbolio kodas rodomas Kodi lange į Real Debrid svetainę.
 13. Užbaikite įrenginio prieigos teisę, tada „Kodi“ ir „Real Debrid“ bus paruošti.

Kaip įdiegti URLResolver, jei jo trūksta

„URLResolver“ priedą naudoja daugybė „Kodi“ plėtinių. Jei naudojote vieną iš dešimčių skirtingų vaizdo transliuotojų, tikėtina, kad jis jau buvo įdiegtas su vienu iš tų priedų. Tačiau jei turite naują Kodi versiją arba sąraše nematote URLResolver, gali tekti ją įdiegti rankiniu būdu. Procesas yra gana paprastas ir turėtų užtrukti tik keletą akimirkų.

 1. Atidarykite „Kodi“ pasirinktame įrenginyje.
 2. Spustelėkite arba bakstelėkite krumpliaračio piktogramą, kad patektumėte į sistemos meniu.
 3. Eiti į Sistemos nustatymai > Priedai
 4. Perjunkite slankiklį šalia Nežinomi šaltiniai variantas. Jis bus paryškintas, kai bus įjungtas.
 5. Priimkite pasirodžiusį įspėjamąjį pranešimą.
 6. Žiniatinklio naršyklėje apsilankykite URLResolver kodų saugykloje, paspaudę šią nuorodą: https://github.com/kodil/kodil/tree/master/repo/script.module.urlresolver
 7. Spustelėkite naujausią puslapyje pateiktą versiją. Jis turėtų būti rodomas apačioje ir atrodyti maždaug taip: script.module.urlresolver-#.#.##.zip
 8. Spustelėkite mažą parsisiųsti mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe.
 9. Grįžę į Kodi, eikite į pagrindinį meniu ir pasirinkite Priedai .
 10. Spustelėkite atidaryto langelio piktogramą.
 11. Pasirinkite Įdiegti iš zip failo
 12. Eikite į aplanką, kuriame atsisiuntėte URLResolver ZIP failą.
 13. Pasirinkite failą ir įdiekite.
 14. Diegimas užtruks tik akimirką. Kai baigsite, atnaujinkite anksčiau pateiktas konfigūravimo instrukcijas.

Tikrasis „Debrid“ priedo suderinamumas

Priedas turi konkrečiai palaikyti „Real Debrid“, kad galėtumėte paimti tuos greitus 1080p šaltinius. Geros naujienos yra tai, kad daugybė priedų turi integruotą funkciją ir nereikės jokios papildomos konfigūracijos. Blogos naujienos yra tai, kad suderinamumas mažėja ir mažėja su naujais leidimais, o tai reiškia, kad ne visada galite pasikliauti priedu, kad palaikytumėte „Real Debrid“ nuo vienos versijos iki versijos. Geriausias pasirinkimas yra pasilikti prie mėgstamų „Kodi“ išteklių ir tikėtis „Real Debrid“.

Yra keletas priedų, kurių „Real Debrid“ palaikymas yra šiek tiek patikimesnis nei kitų. Atminkite, kad toliau pateiktas sąrašas nėra išsamus ir tai nereiškia, kad priedas visada veiks su „Real Debrid“ – tai tik gera vieta pradėti, jei norite viską išbandyti.

„Real Debrid“ „Kodi 4“.

 • S.A.L.T.S.
 • Suaugusiųjų centras
 • Bobas
 • Pramogų centras
 • Puiku ir Dandy
 • IceFilms
 • Aš stebiu
 • Sandorą

Ar saugu įdiegti „Kodi“ priedus?

„Kodi“ trečiųjų šalių priedai kai kuriose grupėse užsitarnavo ne tokią tobulą reputaciją. Nors pats „Kodi“ yra visiškai nemokamas, saugus ir legalus, nėra neįprasta susidurti su priedais, kurie pažeidžia taisykles, nukreipdami į piratinį turinį arba į savo kodą įterpdami kenkėjiškų programų. Susidūrimas su virusais nėra dažnas atvejis, tačiau verta imtis keleto pagrindinių atsargumo priemonių.

Svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, kad išliktumėte saugūs diegdami „Kodi“ priedus, yra laikytis patikimų saugyklų. Atpirkimo valdytojai patvirtina priedus prieš įtraukdami juos į savo failus, sukurdami antrą apsaugos nuo kenkėjiškų programų sluoksnį. Taip pat protinga idėja nuolat įjungtą ir aktyvią antivirusinę, ugniasienę ir VPN programinę įrangą, net kai tik naršote naują priedą. Galiausiai atsisiunčiame ir patikriname visus mūsų straipsniuose pateiktus priedus. Jei matote tai aukščiau esančiame sąraše, rašymo metu viskas veikė ir buvo saugu.

Daugiau „Real Debrid“ naudojimo būdų

Priedo suderinamumas su Real Debrid keičiasi beveik kasdien. Mes turime mėgstamus srautinio perdavimo priedus, kuriuos mėgstame naudoti, bet kaip jūs? Pasidalykite savo „Real Debrid“ mintimis ir gudrybėmis toliau pateiktuose komentaruose!

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“. Ankstesnis Straipsnis

Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus „Windows 10“.

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“. Skaityti Daugiau

Kaip įgyti nuosavybės teisę ir suteikti leidimus pasiekti failus ir aplankus sistemoje „Windows 8“.