Reverse Phone Lookup: ko galite pasimokyti iš vieno?

Ar kada nors buvo praleistas skambutis iš numerio, kurio neatpažįstate ir norėjote sužinoti, kas skambina? O gal kada nors norėjote sužinoti, kam jūsų partneris ar vaikai nuolat susirašinėja ir skambina, bet jie jums to nesakys? Galbūt jūs aptikote atsitiktinį telefono numerį ir galvojate, kam jis skirtas. Čia gali padėti atvirkštinė telefono paieška. Tai konfidenciali paslauga, kuri gali suteikti jums nepaprastai daug informacijos tik iš dešimties mobiliojo telefono arba fiksuotojo telefono numerio skaitmenų.

Atvirkštinės telefono paieškos yra tik viena iš viešųjų įrašų tyrimų įmonių siūlomų paslaugų. Tai įmonės, siūlančios tyrimų paslaugą, leidžiančią vartotojams greitai ir lengvai pasiekti viešai prieinamą informaciją apie žmones. Jie siūlo įvairių tipų paslaugas, įskaitant fono tikrinimą, žmonių paiešką ir atvirkštines telefono paieškas. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti apie atvirkštines telefono paieškas, įskaitant tikslią informaciją, kurią galite tikėtis sužinoti. Taip pat rekomenduosime pačioms geriausioms viešųjų įrašų tyrimų bendrovėms atlikti atvirkštinę telefono paiešką.Kaip paleisti atvirkštinę telefono paiešką

Yra įvairių būdų, kaip atlikti atvirkštinę telefono paiešką. Vienas paprastas būdas yra tiesiog įvesti telefono numerį į paieškos variklį ir pamatyti, kas pasirodo. Jei jums skambina įmonė, labai tikėtina, kad ji jums pasakys, kas tai yra. Bet jei tai yra asmens fiksuotojo ar mobiliojo telefono numeris, jums gali nepasisekti.

Šiuo atveju paprasčiausias būdas atlikti atvirkštinę telefono paiešką yra pasitelkti viešųjų įrašų tyrimų bendroves, kurios atliks darbą už jus. Šios įmonės, kurios specializuojasi atlikdamos mūsų asmens patikrinimus ir kitas viešai prieinamos informacijos paieškas, naudoja naujausias technologijas, kad greitai išnaršytų kelis šaltinius ir gautų visą informaciją, kuri yra bet kuriuo nurodytu numeriu. Tada jie pateiks jums visą informaciją lengvai suprantamoje ataskaitoje, kurią galėsite pasiekti internete arba išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Yra daug įmonių, siūlančių šią paslaugą, tačiau šiame straipsnyje išrinkome tris geriausius.

Geriausi atvirkštinės telefonų paieškos teikėjai

Greita „Google“ paieška viešųjų įrašų tyrimų kompanijų ir fono tikrinimo svetainių parodys, kad paslaugų teikėjų netrūksta. Ir nors ne visi siūlo atvirkštinės telefonų paieškos paslaugą, didžioji dauguma tai daro. Taigi, pasirinkti, kurį atvirkštinės telefono paieškos teikėją naudoti, gali būti sunkus sprendimas.

Mes atlikome jūsų darbą ir išbandėme atvirkštinės telefonų paieškos paslaugą visose pagrindinėse svetainėse, kad pabandytume nustatyti, kurie paslaugų teikėjai atlieka darbą geriausiai. Vykdydami šį procesą taip pat nustatėme pagrindinius kriterijus, kurių dauguma vartotojų ieško iš atvirkštinės telefonų paieškos teikėjo, remdamiesi tiek savo bandymų patirtimi, tiek šių paslaugų naudotojų atsiliepimais. Pagrindiniai kriterijai, kuriais naudojomės priimdami galutinį sprendimą, buvo šie:

  • Tinkamas tyrimas – Yra keletas šarlatanų, kurie iš esmės tiesiog „Google“ paieškos numerį ir pasakys, ką randa. Tai galite padaryti nemokamai, todėl nustatėme tik tuos paslaugų teikėjus, kurie imasi papildomų veiksmų ir atliko kiek įmanoma daugiau tyrimų.
  • Tikslios ir suprantamos ataskaitos– Nėra prasmės naudoti svetainę norint atlikti atvirkštinę telefono paiešką, jei informacija, kai ji grįžta, jums nėra prasminga. Todėl nustatėme tas įmones, kurios siūlo lengvai suprantamas, tikslias ir skaitomas ataskaitas. Minimalūs informacijos reikalavimai– Geriausios atvirkštinės telefonų paieškos svetainės galės suteikti jums informacijos, neatsižvelgiant į tai, kiek ar kiek mažai informacijos joms suteikiate. Mes nustatėme svetaines, kurios gali pateikti išsamias ataskaitas tik pagal telefono numerį, o daugiau informacijos pateikti nereikia. Naudojimo paprastumas– Kai kuriomis svetainėmis, siūlančiomis atvirkštinę telefono paiešką, naudotis gali būti lengviau nei kitomis. Dauguma jų pasiūlys prietaisų skydelį, kad galėtumėte lengvai pasiekti informaciją, kurią jie rado. Tačiau kai kuriose iš šių prietaisų skydelių naršyti lengviau nei kituose, todėl bandėme pasirinkti tik tas svetaines, kuriose yra paprasta naudoti vartotojo sąsaja. Geras klientų aptarnavimas– Geriausios atvirkštinės telefonų paieškos svetainės visiems klientams pasiūlys veiksmingą klientų aptarnavimo paslaugą ir patikimą ryšį su klientais.
  • Programėlės mobiliesiems – Daugelis vartotojų mums sako, kad jie labai vertina galimybę pasiekti duomenis kelyje. Taigi, mes užtikrinome, kad visi mūsų rekomenduojami paslaugų teikėjai teiktų mobiliąsias programėles kaip standartą.

Visiems skaitytojams svarbu suprasti, kad atvirkštinės telefono paieškos nėra tikslus mokslas. Negalime visiškai garantuoti, kad svetainėse, kurias rekomenduojame šiame straipsnyje, viskas visada bus gerai. Atsižvelgiant į tai, telefono numeris yra neabejotina informacija ir tol, kol jį teisingai įvedate svetainėje, nėra jokios priežasties, kodėl svetainė turėtų suklysti, atsižvelgiant į pažangias technologijas, kurias jie pateikia šioms paieškoms. Yra trys mūsų nustatytos svetainės, kuriose mūsų bandymų rezultatai rodo, kad siūlo nuolat patikimą atvirkštinio telefono paieškos paslaugą, atitinkančią visus pagrindinius aukščiau nurodytus kriterijus. Šios trys svetainės yra:

1 -Instant CheckMate

Kitas atvirkštinės telefono paieškos paslaugos teikėjas, kurį nedvejodami rekomenduojame, yra Instant CheckMate . Jie siūlo panašią paslaugą kaip „Intelius“ ir iš tikrųjų teigia, kad gali susieti telefono numerį su dar daugiau informacijos. Be asmens adreso ir asmeninės informacijos, jie taip pat teigia, kad gali sužinoti apie teistumą iš telefono numerio. Praktiškai mes nustatėme, kad ši informacija sugrįžo tik vieną ar du kartus, bet vis dėlto ji buvo įspūdinga.

„CheckMate“ taip pat vykdo vieną iš išsamiausių paieškų socialinėje žiniasklaidoje, be visų senų mėgstamiausių, ieškoma visose naujausiose naujose svetainėse. „Checkmate“ yra šiek tiek brangesnis nei rinkos vidurkis, kai ieškoma atvirkštinių telefonų, tačiau su puikiu prietaisų skydeliu ir gerai parengtomis ataskaitomis jie teikia puikias paslaugas savo klientams. Tai pagalbos paslauga, kuri teikiama visą parą telefonu arba el. paštu ir kuri mus tikrai sužavėjo. Tačiau šiuo metu jie siūlo tik mobiliąją programą, skirtą „Android“ įrenginiams, o tai gaila.

Apsilankykite Instant CheckMate

2 -Tiesos ieškiklis

Nors šiame sąraše „Truthfinder“ įvertinome trečiąja vieta, jie vis tiek siūlo puikią atvirkštinio telefono paieškos paslaugą, kuri, kaip parodė mūsų bandymai ir skaitytojų atsiliepimai, visiškai atitinka kitus šiame sąraše esančius teikėjus. Jų atvirkštinės telefono paieškos paslauga gali pasiūlyti visą įprastą informaciją ir keletą priedų, kurių nė vienas iš jų konkurentų nesiūlo. Tai apima informaciją apie kitus žmones, kurie gali būti susieti su numeriu, galimas nuotraukas, susietas su telefonu, išsamią informaciją apie savininko išsilavinimą ir darbą ir daug daugiau.

Visa tai pateikiama ataskaitoje, kurioje taip pat lengva naršyti ir kuri yra gana išsami. Jie per daug nori bandyti priversti vartotojus naujovinti į visą fono tikrinimo paslaugą, kad mums patiktų, tačiau tai neturėtų atimti nuo to, ką jie teikia standartinėje atvirkštinio telefono paieškos paslauga. „Truthfinder“ kainodara yra maždaug vidutinė, tačiau šiuo metu jie taip pat turi tik „Android“ programą. Tačiau jie taip pat siūlo visą parą klientų aptarnavimą, kuris teikiamas nemokamu numeriu ir duoda įspūdingų rezultatų.

Apsilankykite Truthfinder

3 – protingesnis

Jei šiuo metu rinkoje yra kokia nors svetainė, kurioje ICM veikia beveik sekundę, tai turi būti „Intelius“. Mūsų bandymai ir atsiliepimai, kuriuos gavome iš vartotojų, rodo, kad „Intelius“ šiuo metu siūlo geriausią atvirkštinio telefono paieškos paslaugą. Jiems nereikia daug informacijos, kad galėtų judėti. Tiks telefono numeris. Tada „Intelius“ ieškos šimtuose skirtingų duomenų šaltinių, kad sužinotų kuo daugiau informacijos apie skaičių.

Jų rezultatai įspūdingi. Be numerio pavadinimo, „Intelius“ taip pat gali rasti išsamios informacijos apie naudojamo mobiliojo telefono tipą, telefoną aptarnaujantį operatorių, savininko vardą, pavardę, adresą ir vietą ir net tokią informaciją, kaip adresų istorija, amžius, artimieji ir kt. „Intelius“ internetinis prietaisų skydelis yra prieinamas visiems vartotojams ir yra gražiai suprojektuotas ir paprastas naudoti įrankis. „Intelius“ taip pat siūlo mobiliąsias programėles tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiams. Galbūt geriausios „Intelius“ savybės yra informacijos pateikimo būdas. Nesvarbu, kiek informacijos jie atskleidė, „Intelius“ ataskaitos visada yra tikslios ir lengvai skaitomos. Jų klientų aptarnavimas taip pat yra gana įspūdingas ir su juo galima susisiekti el. paštu, telefonu arba per internetinę trikčių šalinimo paslaugą.

Kas yra atvirkštinė telefono paieška?

Atvirkštinės telefono paieškos koncepcija yra nepaprastai paprasta. Tai būdas sužinoti, kas yra asmuo ar organizacija, už atsitiktinio telefono numerio. Buvo laikas, kai šiam tikslui galėjome naudoti telefonų katalogą. Tačiau mobiliojo telefono atsiradimas ir fiksuotojo ryšio telefonų mažėjimas reiškia, kad nors katalogai vis dar egzistuoja, jie yra daug rečiau paplitę ir nėra tokie išsamūs, kaip kadaise. Taip yra todėl, kad jie neturi mobiliųjų telefonų numerių.

Atvirkštinė telefono paieška yra modernus būdas atlikti darbą. viešųjų įrašų tyrimų įmonės, pvz., tos, kurias rekomendavome aukščiau, turi prieigą prie milijonų skirtingų viešai prieinamos informacijos šaltinių. Jie gali naudoti naujausias technologijas, kad galėtų ieškoti informacijos apie bet kurį telefono numerį šiuose duomenų šaltiniuose. Ir nors nėra jokių ketaus garantijų, yra labai mažai atvejų, kai jie negali pasakyti, kas yra už numerio. Dažnai jie gali suteikti jums daug daugiau informacijos, be vardo.

Kokią informaciją galite gauti iš atvirkštinės telefono paieškos?

Daugeliu atvejų atvirkštinės telefono paieškos žmonės nori sužinoti, kas yra už numerio. Nesvarbu, ar tai fizinis asmuo, ar įmonė, sužinoję, kas jums skambina, galite greitai nuspręsti, ar norite su jais pasikalbėti, ar ne, ir ar tai yra nepageidaujamas skambutis, ar kažkas svarbesnio. Tačiau yra tam tikrų situacijų, pavyzdžiui, jei bandote išsiaiškinti, kas tai yra jūsų partneris arba vaikas nuolat skambina, galbūt norėsite sužinoti daugiau.

Jei jums to reikia, atvirkštinė telefono paieška gali atskleisti daug daugiau informacijos nei tik pavadinimas. Kadangi dauguma viešųjų įrašų tyrimų įmonių ieškos visų turimų duomenų, jos dažnai atras daug daugiau informacijos. Tai gali apimti tokius dalykus kaip adresai, adresų istorija, el. pašto adresai, socialinės žiniasklaidos paskyros, šeimyninė padėtis, profesija, giminaičiai ir daug daugiau. Žinoma, garantijų nėra ir kiekvienas numeris pateiks skirtingą informaciją, tačiau gana įprasta, kad visa atvirkštinė telefono paieška leidžia nupiešti gana aiškų asmens vaizdą tik iš jo telefono numerio.

Kodėl reikia atlikti atvirkštinę telefono paiešką?

Gali būti daugybė skirtingų priežasčių, dėl kurių galbūt norėsite atlikti atvirkštinę telefono paiešką. Jie gali būti paleisti tiek fiksuotojo, tiek mobiliojo telefono numeriais, o tai reiškia, kad yra įvairių motyvų, priklausomai nuo to, kaip susidūrėte su numeriu. Kai kurios dažniausiai pasitaikančios priežastys:

  • Praleisto skambučio arba kelių praleistų skambučių gavimas iš numerio, kurio neatpažįstate.
  • Jūsų partneris ar vaikas kelis kartus skambina tuo pačiu numeriu ir norite sužinoti, su kuo jie kalbasi ir kodėl išleidžia tokią didelę sąskaitą.
  • Kažkur randate nuorodą į telefono numerį, bet neprisimenate, kas tai yra.
  • Jūs laukiate svarbaus skambučio ir praleidote skambutį, bet nesate tikri, ar tai yra tas skambutis, kurio laukiate.
  • Sulaukėte priekabiaujančių telefono skambučių / pokštų / tylių skambučių ir norite susekti kaltininką.

Išvados

Atvirkštinė telefono paieška yra naudinga paslauga dėl įvairių priežasčių. Jie gali suteikti jums ne tik pavadinimą, esantį už numerio, bet ir įvairios papildomos informacijos. Yra daug internetinių svetainių, siūlančių atvirkštinės telefonų paieškos paslaugą, tačiau kai kurios tai daug geriau nei kitos. Šiame straipsnyje mes pabrėžėme tris geriausius šiuo metu rinkoje esančius atvirkštinės telefonų paieškos teikėjus.

Ar kada nors atlikote atvirkštinę telefono paiešką? Ar ši patirtis jums buvo sėkminga? Ar naudojote vieną iš mūsų rekomenduojamų paslaugų teikėjų? Jei taip, ar yra kokių nors atsiliepimų apie savo patirtį, kuriuo norėtumėte pasidalinti su mūsų skaitytojais? Visada laukiame visų mūsų skaitytojų komentarų ir nuomonių, tad kodėl nepasidalinus jais su mumis naudodami toliau esančius komentarų laukelius.

Kaip gauti NEMOKAMĄ VPN 30 dienų

Jei, pavyzdžiui, keliaujant, VPN jums reikia trumpam, mūsų aukščiausios kokybės VPN galite gauti nemokamai.„NordVPN“ apima 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.Turėsite sumokėti už prenumeratą, tai faktas, bet tai leidžiavisišką prieigą 30 dienų, o tada atšauksite, kad būtų grąžintos visos lėšos. Jų be klausimų atšaukimo politika atitinka savo pavadinimą.

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai) Ankstesnis Straipsnis

„Steam“ nereaguoja: kaip ištaisyti, kad „Steam“ neveikia kompiuteryje (8 galimi sprendimai)

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą Skaityti Daugiau

„PC Remote“ – naudokite „Windows Phone 7“ įrenginį kaip kompiuterio nuotolinio valdymo pultą