„SportsDevil Kodi“ priedas: kaip per kelias minutes įdiegti „SportsDevil“.

„SportsDevil“ yra vienas geriausiai žinomų ir populiariausių tiesioginio sporto priedų. Jis jau seniai mėgstamas „Kodi“ vartotojų dėl didžiulio turinio asortimento, didžiulio šaltinių tinklo ir reputacijos, nes visada turi bent keletą veikiančių nuorodų į visus didžiausius įvykius. Ilgą laiką jis turėjo namus „Smash“ saugykloje, tačiau nuo to laiko jis buvo nepasiekiamas.

Nepraleiskite:Žiūrėkite didžiausią UFC šimtmečio kovą – Khabib vs McGregor

Tačiau dabar jis sugrįžo su naujais namais Kodil saugykloje, atnaujinta versija, bet tuo pačiu dideliu turinio ir paslaugų asortimentu, kurio vartotojai turi tikėtis ir mylėti. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip atsisiųsti naujausią versiją „SportsDevil Kodi“ priedas taip pat priminkite, kas daro „SPortsDevil“ vienu geriausių „Kodi“ prieinamų tiesioginio sporto priedų.Greitas priminimas, naudokite apsaugą

Jei planuojate žiūrėti tiesioginę sporto transliaciją naudodami „SportsDevil Kodi“ priedą, labai svarbu, kad naudotumėte ir VPN. Taip yra todėl, kad pastaraisiais mėnesiais buvo vykdomas didžiulis susidorojimas su autorių teisių pažeidimais naudojant neoficialius „Kodi“ priedus, o sporto autorių teisių turėtojai buvo šio postūmio priešakyje. Dėl to tokių priedų kaip „SportsDevil“ naudotojai gavo teisinius laiškus arba netgi susiduria su tolesniais teisiniais veiksmais dėl šių priedų naudojimo. Tačiau VPN gali pasiūlyti tam tikrą apsaugą. Jis užšifruos visus jūsų interneto duomenis ir pakeis jūsų IP adresą, o tai padės apsaugoti jūsų veiklą internete nuo smalsių akių ir galimų teisinių grėsmių. Klausimas, kurį visi „Kodi“ vartotojai turėtų užduoti sau, yra ne tai, ar pirkti VPN, o į kurį investuoti.

Geriausias „Kodi“ VPN – „IPVanish“.

Mūsų nuomone, šiuo metu geriausias „Kodi“ vartotojų VPN rinkoje yra IPVanish . Yra keletas įtikinamų priežasčių, kodėl padarėme tokią išvadą. „IPVanish“ siūlo greitą ir nuoseklų ryšio greitį, kurio reikia „Kodi“ vartotojams, norint patikimai transliuoti tiesioginį sportą ir kitą žiniasklaidos turinį. Jame taip pat yra ypač stiprus šifravimas, kuris užtikrins jūsų duomenų saugumą, o privatumo politika, užtikrinanti, kad galite būti tikri, kad tai, ką darote internete, niekur nebus įrašyta.

IPVanish serverių tinklą sudaro daugiau nei 850 serverių 60 pasaulio šalių, o tai reiškia, kad vartotojai gali atidaryti turinį iš visų populiariausių pasaulio šalių. Jie taip pat neturi jokių apribojimų nei failų tipams, nei duomenų kiekiui, o tai idealiai tinka „Kodi“ vartotojams. „IPVanish“ turi specialias programas bet kuriam įrenginiui, kuriame galbūt norėsite naudoti „Kodi“, įskaitant „Amazon Firestick“, o tai yra paskutinė priežastis, kodėl „IPVanish“ yra puikus VPN „Kodi“ vartotojams.

„IPVanish“ siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, o tai reiškia, kad turite savaitę išbandyti tai nerizikingai. Prašau Pasižymėk tai Priklausomybę sukeliančių patarimų skaitytojai gali sutaupyti didžiulius 60% pagal „IPVanish“ metinį planą , sumažinant mėnesio kainą tik iki 4,87 USD per mėnesį.

Kaip įdiegti „SportsDevil Kodi“ priedą

Ilgą laiką „SportsDevil“ dauguma vartotojų galėjo pasiekti per „Smash“ saugyklą. Tačiau išnykus šiai populiariai saugyklai, buvo trumpas laikotarpis, kai „SportsDevil“ nebuvo galima atsisiųsti. Tačiau jis išliko palaikomas, o dabar jis grįžta, radęs naujus namus Kodil saugykloje. Jį paprasta atsisiųsti ir įdiegti į savo „Kodi“ medijos leistuvą, o norint padėti viską nustatyti, čia pateikiamas paprastas žingsnis po žingsnio vadovas:

 1. Atidarykite „Kodi“ ir pasirinkite Nustatymai piktogramą, kuri atrodo kaip krumpliaratis ir yra viršutiniame kairiajame ekrano kampe.
 2. Spustelėkite Failų tvarkyklė skirtuką, kurį galite rasti ekrano apačioje, tada dukart spustelėkite Pridėti šaltinį
 3. Iššokančiame langelyje vadinamas Pridėti failo šaltinį , spustelėkite ten, kur parašyta ir tiksliai įveskite šį URL: https://kdil.co/repo/ tada spustelėkite Gerai . Šiam naujam šaltiniui turėsite suteikti pavadinimą, pvz Kodilas, ir tada spustelėkite Gerai vėl.
 4. Grįžkite į Kas yra pagrindinis puslapis ir šį kartą spustelėkite Priedai .
 5. Tada spustelėkite „Addon“ naršyklė piktogramą, kuri atrodo kaip atviras laukelis ir kurią galima rasti viršutiniame kairiajame ekrano kampe.
 6. Spustelėkite Įdiegti iš zip failo , tada pasirinkite Kodilas ir spustelėkite failą, pavadintą kodil.zip. Spustelėkite Gerai ir tai įdiegs „Kodil“ saugyklą „Kodi“.
 7. „Kodil“ saugyklos atsisiuntimas ir įdiegimas gali užtrukti kelias minutes, todėl būkite kantrūs. Kai jis bus sėkmingai įdiegtas, ekrano viršuje dešinėje pamatysite pranešimą.
 8. Dabar grįžkite į Addon naršyklė meniu ir šį kartą spustelėkite Įdiegti iš saugyklos. Tada slinkite puslapiu žemyn, kad rastumėte Kodil saugykla.
 9. Atidarykite jį ir spustelėkite Vaizdo įrašų priedai , tada slinkite žemyn ilgu priedų sąrašu, kuris dažniausiai suskirstytas į abėcėlę, kol pamatysite sąrašą SportsDevil. Jis bus po S . Spustelėkite jį, tada spustelėkite diegti ir priedas bus atsisiųstas ir įdiegtas jūsų „Kodi“. Viršutiniame dešiniajame ekrano kampe vėl pamatysite pranešimą, kai jis bus sėkmingai įdiegtas.
 10. Grįžkite į „Kodi“ pagrindinį ekraną ir pasirinkite Priedai vėl. The Sportas Velnias priedas dabar bus įtrauktas į sąrašą Vaizdo įrašų priedai ir esate pasirengęs pradėti žiūrėti tiesiogines sporto šakas.

„SportsDevil Addon“ peržiūrėta

Nepaisant trumpo neprieinamumo laikotarpio, „SportsDevil“ išlieka vienu populiariausių „Kodi“ sporto priedų. Tiems, kurie dar nėra su juo susipažinę, „SportsDevil“ techniškai nėra pats srautinio perdavimo priedas. Greičiau tai yra kaupiklis, kuris pateikia nuorodas į tiesioginius sporto srautus iš įvairių interneto vietų ir leidžia vartotojams greitai ir lengvai juos pasiekti iš vienos vietos.

„SPortsDevil“ grožis slypi paprastume ir naudojimo paprastume bei turinio gylyje. Niekur tai nėra taip akivaizdu, kaip pagrindiniame meniu, kuriame naudotojai turi tik šešias parinktis. Jie yra:

Mėgstamiausi

Tikrai tvarkinga maža funkcija, kurioje galite saugoti nuorodas į mėgstamus įvykius arba iš mėgstamų šaltinių, kad kitą kartą prisijungus būtų lengviau juos pasiekti.

Dienoraščiai

Šioje meniu parinktyje yra nuorodų į du sporto tinklaraščius vokiečių kalba, o daugumai vartotojų spustelėsite tik vieną kartą.

Pabrėžia

Čia pateikiamos nuorodos į šešias skirtingas svetaines, kuriose siūlomi svarbiausi sporto renginiai. Čia pasiekiamo turinio asortimentas nėra didžiulis, tačiau „SportsDevil“ iš tikrųjų nėra svarbiausias ir užsakomas turinys.

Tiesioginis sportas

Paskutinės trys meniu parinktys yra ten, kur dažniausiai galima rasti „SportsDevil“ veiksmą. Ir prasideda nuo svarbiausių meniu parinkčių „Live Sports“. Ši nuoroda atveria nuorodas į 14 pagrindinių svetainių, iš kurių „SportsDevil“ gauna tiesiogines sporto nuorodas. Akivaizdu, kad šios svetainės gali retkarčiais keistis, tačiau šiuo metu galimos šios svetainės:

 • Bundesliga-Streams.net
 • dimsports.eu
 • FirstRowSports.eu
 • FirstRowSports.ge
 • Live9.co
 • LiveFootball.ws
 • LiveFootballVideo.com
 • LiveTV.ru
 • LSHunter.tv
 • RojaDirecta.me
 • SportsStream365
 • StopStream.com
 • vlpboc.tv
 • VipGoal.net

Kiekvienoje iš šių svetainių pateikiamos nuorodos į platų tiesioginio sporto turinio spektrą. Kaip rodo kai kurie pavadinimai, yra keletas, kurie specializuojasi futbole, ir dar keletas, kurie taip pat yra susiję su kalba. Tačiau apskritai, jei ieškote srauto sporto renginiui, verta ištirti kiekvieną iš jų, kad rastumėte patikimiausius ir geriausios kokybės srautus. Laikui bėgant, be jokios abejonės, apsigyvensite svetainėje, kuri geriausiai aprėpia tai, ko siekiate.

Sporto televizija

Šioje skiltyje vartotojams pateikiamos nuorodos, leidžiančios žiūrėti tiesiogines pagrindinių sporto televizijos kanalų iš viso pasaulio transliacijas. Vėlgi, šaltiniai, kuriuos naudoja „SportsDevil“, gali retkarčiais keistis, tačiau kai mes jį išbandėme, galimos svetainės buvo:

 • cricfree.tv
 • CricHD.tv
 • Kriketas
 • HDFree.tv
 • iLive.to-Sports
 • MamaHD.com
 • ShowSport.com
 • sports4u.tv
 • StreamHD.eu

Kiekvienoje iš šių svetainių pateikiamos nuorodos į tiesioginius sporto televizijos kanalus, kurie dažnai yra puiki alternatyva, jei žinote, kokiame kanale vyksta renginys, kurį norite žiūrėti, bet nerandate patikimo kanalo.

Tiesioginė televizija

Šiek tiek nutrūkus nuo likusio priedo, šios meniu parinktys siūlo nuorodas į įvairias svetaines, kuriose siūlomas platus tiesioginių TV srautų pasirinkimas. Tai apima kai kuriuos sporto kanalus, bet daug daugiau. Bet kokiu atveju apsižvalgykite, bet jei ieškote bendro tiesioginio IPTV priedo, yra kitų, kurie šį darbą atlieka geriau nei „SportsDevil“.

„SportsDevil“ privalumai ir trūkumai

Trumpa „SportsDevil“ paieška „Google“ parodys, kad yra keletas labai karštų požiūrių į tai, koks geras šis priedas. Atrodo, kad tai yra neoficialių „Kodi“ priedų marmitas, daugeliui vartotojų tai patinka, tačiau tiek pat jų atsisakoma baisių sąlygų. Nors jaučiame tam tikrą simpatiją abiejų pusių požiūriams, mes tikrai labiau patenkame į „didžiųjų priedų“ stovyklą.

„SportsDevil“ turi daug pastangų. Jis nubraukia nuorodas iš daugybės svetainių, o tai reiškia, kad paprastai yra kelios nuorodos į visus didelius įvykius. Tai reiškia, kad jums neturėtų kilti problemų ieškant veikiančios nuorodos, net jei turite išbandyti keletą, kad ten patektumėte. Kai tik rasite veikiančią nuorodą, mūsų patirtis rodo, kad jų nuorodos taip pat yra gana patikimos. Kiti vartotojai tai ginčija, todėl tikėtina, kad jūsų patirtis gali priklausyti nuo jūsų interneto ryšio greičio, taigi ir nuo naudojamo VPN kokybės. Tačiau neturėjome problemų dėl buferio ir dažniausiai srautų kokybė buvo gana gera.

Tačiau mes lengvai pripažinsime, kad „SportsDirect“ nėra tobula. Neretai randama neveikiančių nuorodų, o kelių nuorodų į tą patį srautą paieška taip pat yra dažna ir dažnai varginanti patirtis. Tačiau turite atsiminti, kad „SportsDevil“ yra kaupimo svetainė, o neveikiančios nuorodos yra ne jų kaltė, o svetainės, su kuriomis jos yra prijungtos. Jei radote per daug, tiesiog išbandykite kitą svetainę ir pažiūrėkite, ar jūsų patirtis pagerėjo.

„SportsDevil“ išvada

Tuo metu, kai tiesioginiai sporto priedai yra vis labiau nykstanti rūšis, „SportsDevil“ išlieka nuolatiniu ir patikimu tiesioginių sporto srautų šaltiniu. Jame yra didžiulis turinio pasirinkimas ir nesvarbu, ar ieškote didelių sporto renginių, ar daugiau nišinio turinio, „SportsDevil“ visada pateiks. Tai nėra tobula, o neveikiančios nuorodos kartais gali būti varginančios vartotojus. Tačiau jie yra maža kaina, kurią reikia mokėti už paprastai teikiamas puikias paslaugas. Nuolatinis „SportsDevil“ populiarumas nėra atsitiktinis. Tai tikrai vis dar yra vienas geriausių tiesioginio sporto priedų šiuo metu.

Kokia jūsų patirtis su „SportsDevil“? Ar mūsų diegimo vadovas padėjo atsisiųsti naujausią versiją? Ar turėjote geros ar blogos patirties transliuodami turinį? Pasidalykite savo mintimis apie SportsDevil ir šį straipsnį toliau pateiktame komentarų laukelyje.

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose Ankstesnis Straipsnis

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“. Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“.