Žiūrėkite UFC pakartojimus „Kodi“: geriausi „Kodi“ UFC ir MMA priedai

Varžybinis sportas buvo populiarus per visą žmonijos istoriją – faktas, kuris nepasikeitė šiuolaikiniame pasaulyje. Pastaraisiais metais boksas buvo vienas prieš vieną sporto šaka, kurią renkasi daugelis fotelių gerbėjų, o imtynės atsidūrė antroje vietoje. Varžybinės mišrių kovos menų kovos pamažu išpopuliarėjo dėl daugybės organizuojamų varžybų, iš kurių populiariausias yra Ultimate Fighting Championship (UFC).

Nepraleiskite:Žiūrėkite didžiausią UFC šimtmečio kovą – Khabib vs McGregor

Gaukite #1 įvertintą VPN 60% NUOLAIDA 2 metų planui

UFC – didžiausias transliacijos sportas

UFC yra įsikūrusi JAV ir pritraukia vienus garsiausių MMA kovotojų pasaulyje. Tai, ko gero, netikėtai tapo viešu reiškiniu keliose skirtingose ​​šalyse, o visuomenės informuotumas ir žiniasklaida pastaruoju metu auga. UFC sėkmė yra labiau pastebima, nes TV aprėptis daugiausia apsiriboja kabeliniais ir mokamais kanalais. Ši strategija dažnai turėjo įtakos sporto populiarumui praeityje, nes ji riboja auditoriją iki tų, kurie gali sau leisti prenumeruoti.Nepaisant to, UFC klestėjo, didžiąja dalimi dėl to, kad yra internetinių srautų ir UFC rungtynių klipų. Populiariausia internetinio srautinio perdavimo programinė įranga yra Kodi – atvirojo kodo medijos valdymo įrankis, sukurtas tam, kad trečiųjų šalių kūrėjai galėtų kurti priedus įvairiam turiniui. Su Kodi galite žiūrėti ir transliuoti tik apie bet kurią jums patinkančią TV laidą, filmą ar sporto renginį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti tinkamą priedą ir pradėti žaidimus.

Šiomis dienomis yra tiek daug „Kodi“ priedų, kaip galite būti tikri, kurie iš jų yra verti laiko? Mes praleidome valandas ieškodami įvairių galimybių, kaip transliuoti UFC rungtynes ​​Kodi. Kaip matysite toliau pateiktose rekomendacijose, keli priedai yra aukščiau už kitus, tačiau yra daugybė variantų, užtikrinančių, kad visada galėsite matyti kovas, kai tik jos prasidės.

ATSISAKYMAS: Šiuo metu ginčijamasi dėl autorių teisių saugomo turinio žiūrėjimo „Kodi“ naudojant nepalaikomus priedus. Kai kurie naudotojai gavo pranešimus apie autorių teisių pažeidimus žiūrėdami UFC ir susijusius sporto kanalus. AddictiveTips netoleruoja ir neskatina jokių autorių teisių apribojimų pažeidimų. Prieš atsisiųsdami autorių teisių saugomą medžiagą be leidimo, apsvarstykite įstatymus, aukas ir piratavimo riziką.

Visada naudokite VPN, kai transliuojate vaizdo įrašus per „Kodi“. Mūsų skaitytojai gauna išskirtinę 25% NUOLAIDA visiems IPVanish planams, tačiau daugiau apie tai sužinosite toliau.

Prieš tęsdami

Virtualūs privatūs tinklai yra paprasti, bet naudingi įrankiai, padedantys padaryti internetą saugesne naršymo vieta. VPN veikia peradresuodami jūsų internetinį srautą šifruotu keliu, kuris eina per išorinį serverį. Užuot siuntę atvirus duomenis internetu, kuriuos bet kas gali perimti, saugoti ar net parduoti, siunčiate užšifruotą srautą, kurio neįmanoma nulaužti ir labai sunku atsekti jo kilmę.

„Kodi“ vartotojai visada turėtų turėti aktyvų VPN kiekvieną kartą, kai perduoda srautą. Vien dėl šifravimo verta naudotis VPN, nes jis užmaskuoja, kuriuos srauto šaltinius pasiekiate, ir apsaugo jus, jei netyčia pasinaudotumėte neteisėtu dalyku. VPT taip pat neleidžia IPT registruoti jūsų duomenų ir dalytis jais su trečiosiomis šalimis, tarp kurių gali būti vyriausybinės agentūros. Kiekvieną kartą paleidę „Kodi“ įsitikinkite, kad turite saugų ir patikimą VPN, nes kitaip rizikuojate savo privatumu.

Ar man tikrai reikia VPN?

Mes jau pakankamai ilgai, kad sužinotume! Per daugelį metų įvertinome daugybę virtualių privačių tinklų ir sužinojome, kurios funkcijos yra naudingesnės už kitas. Žemiau pateikiami pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos pasirenkame stabilią ir saugią VPN paslaugą. Kiekvienas VPN, kurį rekomenduojame, įvertina aukščiausius balus kiekvienoje skiltyje, todėl galite visiškai pasitikėdami naršyti ir transliuoti.

 • Gerai nusistovėję VPN, turintys įrodyta, kad atblokuoja geografiškai ribotas svetaines ir apsaugo vartotojus nuo stebėjimo.
 • Stiprus šifravimas ir aukščiausios klasės privatumo praktika, įskaitant nulinius srauto žurnalus, kad būtų padidintas saugumas.
 • Prieinamas įvairiose platformose, todėl ją galima naudoti su kiekvienu „Kodi“ diegimu.
 • Greitas ryšys su nuolat patikimais, mažai vėluojančiais serveriais.
 • Platus serverių pasirinkimas visame pasaulyje.

IPVanish

Jei planuojate transliuoti UFC turinį per „Kodi“, jūsų sąrašo viršuje turėtų būti du dalykai: greitis ir privatumas. Jums reikės VPN, galinčio be pertrūkių tvarkyti HD kokybės vaizdo įrašus, ir tuo pat metu jums reikės stipraus šifravimo, kad šis srautas būtų saugus. IPVanish yra puikus abiejų šių problemų sprendimas. VPN paslauga siūlo 256 bitų AES šifravimą visiems savo ryšiams kartu su DNS nuotėkio apsauga ir automatiniu užmušimo jungikliu, kad jūsų tapatybė niekada nebūtų rodoma. Sumaišykite tai su nuliniais eismo žurnalais ir žaibišku greičiu ir gausite puikų „Kodi“ draugiškos VPN paslaugos receptą.

IPVanish funkcijos:

 • Greita, paprasta naudoti programinė įranga, skirta asmeniniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams, išmaniesiems telefonams, „Chromebook“ ir kt.
 • Neribotas pralaidumas, jokių greičio apribojimų ir jokių srauto ar vaizdo srautų apribojimų.
 • Visiškai anoniminis srautas, P2P srautas ir prieiga prie „Kodi“ priedų.
 • Didžiulis tinklas iš daugiau nei 850 serverių 60 skirtingų šalių.

IŠSKIRTINIS: Gaukite a 60% nuolaida kai užsiregistruosite 12 mėn IPVanish , tik 4,87 USD per mėnesį ! Jei nesate visiškai patenkinti paslauga, kiekvienam planui taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Geriausi „Kodi“ UFC priedai

MMA planeta

Planet MMA, anksčiau žinomas kaip UFC Finest, yra bene didžiausias ir geriausiai parduodamas MMA priedas, pasiekiamas Kodi. Jį sukūrė „DetectiveKode“ ir nuolat atnaujina visus geriausius UFC veiksmus. Turinys taip pat yra gana aukštos kokybės. Naudodami „Planet MMA“ galėsite žiūrėti „Fights Spotlight“, „Fighters Collection“, „The Pioneers of MMA“, „MMA Movies“, „UFC Report“, „Ultimate Fighter“ ir daug daugiau.

Neįtikėtinai naudinga UFC gerbėjams yra „Planet MMA“ praeities įvykių skiltis. Čia priedų parduotuvės pateikia nuorodas į ankstesnius UFC įvykius, jei praleidote svarbią kovą. Taip pat yra tiesioginių įvykių skiltis, kurioje, kai tik įmanoma, žadama transliuoti tiesioginius kovų srautus. Tai neabejotinai patikimiausias tiek archyvuoto, tiek dabartinio UFC turinio šaltinis, todėl „Planet MMA“ yra geriausia „vieno langelio“ parduotuvė Kodi ekosistemoje.

Norėdami įdiegti Planet MMA, pirmiausia turėsite įjungti nuotolinius atsisiuntimus, tada prie sistemos pridėti Ares saugyklą. Vykdykite toliau pateiktas instrukcijas, kad „Kodi“ versija būtų paruošta UFC veiksmui.

Kaip įjungti nežinomus šaltinius Kodi

 1. Atidarykite „Kodi“ ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad patektumėte į sistemos meniu.
 2. Eikite į Sistemos nustatymai > Priedai.
 3. Perjunkite slankiklį šalia parinkties Nežinomi šaltiniai.
 4. Priimkite pasirodžiusį įspėjamąjį pranešimą.

Kaip įdiegti „Planet MMA“ priedą per „Ares Project“ saugyklą

 1. Atidarykite „Kodi“ savo vietiniame įrenginyje.
 2. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad patektumėte į sistemos meniu.
 3. Eikite į Failų tvarkyklė > Pridėti šaltinį (gali reikėti spustelėti dvigubą tašką, kad pereitumėte į katalogo viršų).
 4. Įveskite šį URL tiksliai taip, kaip atrodo: https://repo.ares-project.com/magic/
 5. Pavadinkite naują saugyklą Ares.
 6. Spustelėkite Gerai.
 7. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu.
 8. Pasirinkite Priedai.
 9. Spustelėkite atidaryto langelio piktogramą meniu juostos viršuje.
 10. Pasirinkite Įdiegti iš ZIP failo.
 11. Pasirinkite Ares projekto sąrašą.
 12. Atidarykite šį failą: saugykla.aresproject.zip
 13. Įdiekite zip failą.
 14. Grįžkite į priedų meniu ir spustelėkite atidarymo laukelio piktogramą.
 15. Pasirinkite Įdiegti iš saugyklos.
 16. Sąraše raskite Ares projektą.
 17. Slinkite žemyn iki Vaizdo įrašų priedai.
 18. Pasirinkite ir įdiekite Planet MMA.
 19. Kai diegimas bus baigtas, pagrindiniame meniu galite pasiekti Planet MMA.

Sportas Velnias

„SportsDevil“ yra vienas geriausių priedų, skirtų tiesioginiam visų rūšių sportui, įskaitant UFC. Deja, šis kiekis ne visada virsta kokybe; Neįprasta, kad prieš randant tą, kuri veikia, tenka pereiti daugybę neveikiančių nuorodų. Jei galite su tuo susitaikyti, „SportsDevil“ tikrai gali pateikti neįtikėtino turinio.

Viena iš „SportsDevil“ priedo funkcijų, kuri mums ypač patiko, buvo jų tvarkaraštis, leidžiantis matyti, kuris kanalas ir kada rodo kokį įvykį. Tai naudinga visiems sporto gerbėjams, kurie nori rasti tiesioginių įvykių, o ne tik archyvuotą turinį.

Norėdami pasiekti SportsDevil ir jo UFC turinį, turėsite pridėti saugyklą, pvz., KodiUK. Tai suteiks jums prieigą prie daugybės kitų papildinių, be „SportsDevil“. Jei jau įdiegėte „KodiUK“ arba „SuperRepo“, pereikite prie 14 veiksmo.

Kaip įdiegti „SportsDevil“ „Kodi“ per „KodiUK Repo“.

 1. Atidarykite „Kodi“ savo vietiniame įrenginyje.
 2. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad patektumėte į sistemos meniu.
 3. Eikite į Failų tvarkyklė > Pridėti šaltinį (gali reikėti spustelėti dvigubą tašką, kad pereitumėte į katalogo viršų).
 4. Įveskite šį URL tiksliai taip, kaip atrodo: https://kodiuk.tv/repo
 5. Pavadinkite naują saugyklą KodiUK.
 6. Spustelėkite Gerai.
 7. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu.
 8. Pasirinkite Priedai.
 9. Spustelėkite atidaryto langelio piktogramą meniu juostos viršuje.
 10. Pasirinkite Įdiegti iš ZIP failo.
 11. Pasirinkite KodiUK.
 12. Ieškokite šio failo ir pasirinkite jį: saugykla.kodiuktv-1.0.0.zi p (atminkite, kad versijų numeriai gali keistis).
 13. Įdiekite zip failą.
 14. Grįžkite į priedų meniu ir dar kartą spustelėkite atidaryto langelio piktogramą.
 15. Pasirinkite Įdiegti iš saugyklos.
 16. Raskite KODIUKTV repo.

 1. Slinkite žemyn iki Vaizdo įrašų priedai.
 2. Pasirinkite ir įdiekite „SportsDevil“.
 3. Kai diegimas bus baigtas, „SportsDevil“ galite pasiekti iš pagrindinio meniu.

Visos imtynės

Kaip rodo pavadinimas, „All Wresting“ priedas visų pirma yra orientuotas į imtynes. Jis taip pat siūlo daug UFC turinio ir apima nemažai mokamų įvykių. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol peržiūrėsite sąsają, kad rastumėte tai, ko ieškote, bet šiek tiek kantrybės tikrai atsipirks.

Norėdami įdiegti „All Wrestling“ priedą, turėsite pridėti „SuperRepo“ prie savo „Kodi“ versijos. Jei jau turite SuperRepo, pereikite prie 14 veiksmo.

Kaip pridėti visas imtynes ​​prie Kodi

 1. Atidarykite „Kodi“ savo vietiniame įrenginyje.
 2. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad patektumėte į sistemos meniu.
 3. Eikite į Failų tvarkyklė > Pridėti šaltinį (gali reikėti spustelėti dvigubą tašką, kad pereitumėte į katalogo viršų).
 4. Įveskite šį URL tiksliai taip, kaip atrodo: https://srp.nu
 5. Pavadinkite naują saugyklą SuperRepo.
 6. Spustelėkite Gerai.
 7. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu.
 8. Pasirinkite Priedai.
 9. Spustelėkite atidaryto langelio piktogramą meniu juostos viršuje.
 10. Pasirinkite Įdiegti iš ZIP failo.
 11. Pasirinkite „SuperRepo“, po to nurodykite savo versijos pavadinimą „Kodi“.
 12. Pasirinkite Visi, kad įdiegtumėte visą „SuperRepo“ priedų rinkinį.
 13. Grįžkite į priedų meniu ir dar kartą spustelėkite atidaryto langelio piktogramą.
 14. Pasirinkite Įdiegti iš saugyklos.
 15. Raskite ir spustelėkite SuperRepo All.
 16. Slinkite žemyn iki Vaizdo įrašų priedai.
 17. Raskite „All Wrestling“ ir įdiekite.
 18. Pasiekite naują priedą iš pagrindinio meniu.

Kas yra UFC?

„Ultimate Fighting Championship“ yra pirminės mišrių kovos menų varžybos planetoje. Tiesą sakant, būtent per UFC atsirado terminas mišrūs kovos menai arba MMA. Pirmasis UFC renginys įvyko 1993 m. lapkričio 12 d. McNichols sporto arenoje Denveryje, Kolorado valstijoje. Pradinė koncepcija buvo pabandyti nustatyti efektyviausią kovinę sporto šaką „vienas prieš vieną“. Prie renginio prisijungė profesionalūs sportininkai iš įvairių kovos sluoksnių, įskaitant boksą, brazilišką džiudžitsu, sambo, imtynes, muay thai boksą, karatė ir net sumo. Taisyklės buvo minimalios, o rezultatai nevienodi, tačiau tai davė pradžią tai, kas po dešimtmečių taps viena svarbiausių sporto organizacijų.

Šiandien UFC varžybos yra pasaulinis reiškinys. Renginiai nuolat vyksta visame pasaulyje, o varžybos 2012 m. apėmė moterų UFC. Renginiai JAV, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje ir Australijoje transliuojami beveik vien tik mokant už peržiūrą arba prenumeruojant. ir kasmet jų populiarumas auga.

Kas yra Kodi?

„Kodi“ yra internetinės žiniasklaidos valdymo įrankis, kuris tapo viena iš populiariausių būdų transliuoti internetinės žiniasklaidos turinį, įskaitant archyvuotus sporto renginius ir tiesiogines transliacijas. „Kodi“ iš pradžių buvo paleista kaip „Xbox Media Center“ (XBMC) 2002 m. Kai „Microsoft“ atsisakė skelbti programinę įrangą, komanda persigrupavo ir išleido ją nemokamą, atvirą kodą ir suderinamą su daugybe įrenginių. Praėjus daugiau nei 15 metų po šio pirmojo įsikūnijimo, Kodi yra vienas novatoriškiausių, labiausiai pritaikomų ir populiariausių medijos grotuvų pasaulyje.

Viena didžiausių „Kodi“ savybių yra išplėtimas. Kūrėjai gali kurti trečiųjų šalių priedus, kurie padidina programinės įrangos funkcionalumą, pridedant viską nuo subtitrų iki naujų nustatymų ekranų, papildomų filmų šaltinių ir tiesioginių TV kanalų. Šie neoficialūs priedai pritraukia daug žmonių į „Kodi“ aplinką, tačiau dėl naudojimo paprastumo ir suderinamumo su daugeliu šiuolaikinių platformų jie išlieka.

Ar Kodi naudoti legalu?

Pastaruoju metu žiniasklaida dažnai rodo, kad Kodi naudojimas yra neteisėtas. Paprasčiau tariant, tai netiesa. Pagrindinis atsisiuntimas yra legali programinės įrangos dalis, kurią gali naudoti ar net prisidėti prie jos. Tik tada, kai patenkame į trečiųjų šalių priedus, teisėtumas tampa šiek tiek neaiškus.

Kai kurie kūrėjai sukūrė priedus, kuriuos galima naudoti srautiniu būdu ir atsisiųsti autorių teisių saugomą turinį, įskaitant tiesiogines TV transliacijas ir filmus pagal pareikalavimą. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, tai gali būti neteisėta, o bėgant metams vis daugiau teisės aktų siūloma visiškai uždrausti transliaciją.

2014 m. Europos Teisingumo Teismo sprendime padaryta išvada, kad srautinis perdavimas nepažeidžia autorių teisių, nes naudotojo įrenginyje niekas nėra nuolat saugoma. Jungtinėse Valstijose yra panašus apibrėžimas, tačiau svarbu pažymėti, kad abiejų sričių sprendimai nuolat ginčijami.

„Kodi“ naudojimas yra teisėtas, tačiau galite susidurti su priedais, kurie pažeidžia šias taisykles. Visada žinokite, kokį turinį naudojate, ir visada naudokite VPN, kad padėtumėte užšifruoti ir anonimizuoti savo veiklą.

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA) Ankstesnis Straipsnis

Nėra garso iš ausinių sistemoje „Windows 10“ (PASTATYTA)

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“. Skaityti Daugiau

Kaip rasti pradinę „Minecraft“ pasaulio vertę „Windows 10“.