Ką JK vyriausybė žino apie jus?

Nepriklausomai nuo to, ar šalis už interneto laisvę yra aukšta, ar žema, nacionalinę priežiūrą vykdo beveik kiekviena vyriausybė. Tai dažnai daroma siekiant užkirsti kelią terorizmui, kovoti su nusikalstamumu ir apsaugoti gyventojus, tačiau istorija parodė, kad asmenys ir organizacijos piktnaudžiauja savo įgaliojimais ir piktnaudžiauja mūsų asmens duomenimis. Tai kelia akivaizdų klausimą: ką mano vyriausybė žino apie mane ir kaip ji naudoja šią informaciją?

JK vyriausybė vykdo vieną kruopščiausių ir visur labiausiai paplitusių duomenų stebėjimo strategijų pasaulyje. Duomenų rinkimas apima viską nuo teistumo įrašų iki DNR ir kelionių istorijos. Kad apsisaugotumėte nuo sekimo, jums reikia aukščiausios kokybės VPN paslaugos, kuri užšifruotų jūsų duomenis ir suteiktų ne JK IP. Tai apsaugos jus ir padės apeiti regioninius apribojimus, apeiti cenzūros blokus ir pasiekti geriausius internetinius pasiūlymus. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasirinkti geriausią VPN, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, pateiksime paslaugų teikėjo rekomendacijas ir paaiškinsime, ką JK vyriausybė daro ir nežino apie jus.Duomenų apsaugos geriausio VPN pasirinkimas

Kalbant apie duomenų apsaugą JK, paprastas nemokamas VPN jo nesumažės. Jei norite pasinaudoti griežtomis JK vyriausybės saugumo funkcijomis, jums reikalingos toliau pateiktos funkcijos.

 • Stiprus šifravimas – ieškokite karinio lygio šifravimo, pvz., 256 bitų AES technologijos. Tai užtikrins, kad niekas, pradedant vyriausybe ir baigiant jūsų IPT, negalės pasiekti jūsų duomenų.
 • Nulinis registravimas – nulinio registravimo politika apsaugos jus nuo vyriausybės ar jūsų interneto paslaugų teikėjo sekimo internete. Būtinai pasirinkite VPN teikėją, kurio neprisijungimo politika apima viską nuo srauto iki IP adresų iki naršymo istorijos.
 • Įmontuotos apsaugos funkcijos– yra keletas saugos funkcijų, kurios leis jums išlikti saugiems internete. Pavyzdžiui, apsauga nuo DNS nutekėjimo užtikrina, kad nė viena duomenų užklausa neperduodama jūsų IPT. Tokie priedai yra naudinga duomenų apsaugos priemonė. Greitis –VPN linkęs sulėtinti jūsų interneto ryšį. Tačiau geras paslaugų teikėjas padarys šį skirtumą nepastebimą. Pasirinkite tiekėją, turintį didelį ryšio greitį, be pralaidumo apribojimų ir be greičio apribojimų ar droselio. Serverio tinklas– Trumpai tariant, kuo didesnis serverių tinklas, tuo daugiau galimybių turite tiek greičio, tiek vietos atžvilgiu. Ši funkcija taip pat leis jums apeiti regioninius apribojimus ir įveikti griežtus cenzūros blokus.

Mūsų VPN rekomendacijos JK

Dabar, kai esate susipažinę su svarbiausiomis VPN saugos funkcijomis, peržiūrėkite mūsų geriausias teikėjų rekomendacijas, kaip apsaugoti jūsų duomenis nuo JK vyriausybės.

1. „ExpressVPN“.

Apsilankykite expressvpn.com

„ExpressVPN“ yra mūsų pasirinkimas, norint apsaugoti jūsų duomenis JK. Pirma, paslaugų teikėjas yra įsikūręs Britų Mergelių salose – vietoje, kuri nepriklauso JK jurisdikcijai ir kuriai netaikomi penkių, devynių ir keturiolikos akių stebėjimo susitarimai. Tai reiškia, kad nė viena iš aljanso vyriausybių negali sekti jūsų duomenų ar saugoti jų žurnalų ilgą laiką. Be to, paslauga naudoja 256 bitų AES šifravimą, kuris laikomas nepažeidžiamu. Stipriausiam pasaulyje superkompiuteriui prireiktų milijonų metų, kad net pabandytų jį nulaužti. Šifravimo protokolai apima OpenVPN UDP ir TCP, taip pat labiau į saugumą orientuotus protokolus, tokius kaip SSTP. „ExpressVPN“ neprisijungimo politika yra viena geriausių pramonėje, apimanti jūsų srautą, DNS užklausas, IP adresus ir naršymo istoriją. Tai reiškia, kad JK policija, interneto paslaugų teikėjai ir vyriausybės pareigūnai negalės matyti jokios jūsų veiklos internete arba atsekti jos tapatybę.

Be didžiausio dėmesio privatumui, „ExpressVPN“, kaip rodo pavadinimas, yra žaibiškas. Turėdami daugiau nei 2000 serverių tinklą 94 šalyse, galite gauti IP adresą beveik iš bet kurios pasaulio vietos, o ryšys visada bus vienas greičiausių. Be to, „ExpressVPN“ neriboja pralaidumo ir nenaudoja greičio apribojimų ir neriboja ryšio. Yra specialių programų visoms pagrindinėms sistemoms, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Android“, „Chrome“, „Safari“ ir net žaidimų pultus bei išmaniuosius televizorius. Turite galimybę vienu metu prijungti iki trijų įrenginių, todėl jūsų duomenys bus apsaugoti, nesvarbu, iš kur naršysite.

Argumentai 'už'
 • SPECIALUS PASIŪLYMAS: 3 mėnesiai nemokamai (49% nuolaida – nuoroda žemiau)
 • Super greitas, patikimas ryšys
 • Palaiko VISUS įrenginius
 • Griežta asmeninės informacijos neprisijungimo politika
 • Puikus palaikymas (24/7 pokalbiai).
Minusai
 • Didelės išlaidos mėnesiniams vartotojams.

Skaitykite daugiau apie tiekėjo karinio lygio saugumą mūsų „ExpressVPN“ apžvalgoje.

GERIAUSIAI JK:„ExpressVPN“ leidžia saugiai atblokuoti svetaines neprarandant saugumo ir privatumo. Gaukite 49 % nuolaidą metiniam planui ir 3 papildomus mėnesius nemokamai.

2. „NordVPN“.

Apsilankykite nordvpn.com

„NordVPN“ yra pirmasis saugumo teikėjas, kuris yra vienas geriausių JK. Didžiulis 5200 ir daugiau serverių tinklas 62 šalyse apima įvairius specialius serverius, skirtus privatumui. Pavyzdžiui, užblokuoti serveriai slepia faktą, kad naudojate VPN, ir padeda jums likti nuo radaro. Dvigubas VPN perkelia jūsų duomenis per du tarpinius serverius ir visam srautui prideda papildomą šifravimo sluoksnį. Taikykite nulinio registravimo politiką, kuri yra viena geriausių VPN istorijoje, ir gausite labai aukštą JK vyriausybės apsaugos lygį. Be to, „NordVPN“ yra Panamoje, kuri yra neutrali vyriausybė, kuriai netaikomi penkių, devynių ir keturiolikos akių stebėjimo susitarimai tarp pagrindinių vyriausybių. Dėl to „NordVPN“ nėra apsaugotas nuo bet kokių pašalinimo užklausų.

„NordVPN“ taip pat lengva ir intuityvu naudoti. Programa turi paprastą, stilingą vartotojo sąsają, kuri yra įspūdinga, atsižvelgiant į tai, kokia turtinga paslauga. Mobilioji programinė įranga yra praktiškai tokia pat pažangi, kaip ir darbalaukio versija, o tai paprastai nėra VPN teikėjų atveju. „NordVPN“ galima naudoti „Mac OS“, „Windows“, „Android“, „iOS“ ir net „RaspberryPi“. Tai taip pat leidžia vienu metu prijungti didžiulius 6 įrenginius ir neriboja pralaidumo ar serverio perjungimo, todėl tai yra ideali paslauga kasdieniam naudojimui.

Argumentai 'už'
 • Optimizuoti serveriai „Netflix“ atblokavimui
 • Dauguma VPN serverių su skirtingais IP adresais
 • 256 bitų AES šifravimas su puikiu persiuntimo slaptumu
 • Griežta nulio žurnalų politika tiek srautui, tiek metaduomenims
 • Pinigų grąžinimo garantija (30 dienų).
Minusai
 • Automatinis serverio pasirinkimas gali būti nepatikimas
 • Lėšų grąžinimas gali užtrukti 30 dienų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalgą.

Neįtikėtina VERTĖ:„NordVPN“ siūlo geriausias saugos funkcijas rinkoje ir turi didžiausią serverių tinklą iš visų VPN teikėjų. Su mūsų specialiu pasiūlymu sutaupykite 70% nuo 3 metų plano.

3. „CyberGhost“.

Apsilankykite cyberghost.com

„CyberGhost“ yra viena patikimiausių VPN paslaugų – ją paleisti yra nepaprastai patogu. Paleidę galite pasirinkti iš 6 skirtingų iš anksto sukonfigūruotų profilių, kurių kiekvienas yra pritaikytas skirtingiems naudojimo atvejams. Pavyzdžiui, galite pasirinkti apsaugoti savo „Wi-Fi“ ryšį arba naršyti anonimiškai, kad įsitikintumėte, jog jūsų duomenys yra apsaugoti nuo JK vyriausybės ir jūsų IPT. Be to, šiuos profilius galima tinkinti naudojant perjungiklius, kurie gali dar labiau apsaugoti jūsų privatumą, pvz., blokuoti internetinį stebėjimą arba blokuoti kenkėjiškas svetaines.

Nors „CyberGhost“ naujokams patinka dėl savo paprastos sąsajos, jame tiek pat gausu pagrindinių funkcijų, kaip ir kiti pramonės lyderiai. Teikėjas naudoja karinio lygio 256 bitų AES šifravimą, todėl jūsų duomenys niekam neprieinami, nebent jūs jų savo noru perduotumėte. Be to, „CyberGhost“ neprisijungimo politika apima beveik viską, nuo laiko žymų iki jūsų el. pašto adreso. Didžiulis serverių tinklas, sudarytas iš daugiau nei 3100 mazgų 59 šalyse, suteikia platų IP adresų pasirinkimą, todėl jums niekada nereikės atskleisti tikrojo. Kitos saugos funkcijos apima ryšio apsaugą, užmušimo jungiklį ir internetinį sekimo blokatorių – visa tai apsaugos jūsų informaciją visą laiką, kai naudojatės VPN paslauga.

Argumentai 'už'
 • MAZA KAINA: 6 PAPILDOMI nemokami mėnesiai (79 % nuolaida – nuoroda žemiau)
 • Įperkami planai
 • 2 048 bitų RSA raktai ir SHA256 autentifikavimas
 • Nėra žurnalų politikos
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.
Minusai
 • Negalima atblokuoti kai kurių kitų srautinio perdavimo svetainių.

Peržiūrėkite visą mūsų „CyberGhost“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie jos privatumo funkcijas.

IŠSKIRTINĖ NUOLAIDA:„CyberGhost“ siūlo neįtikėtiną interneto apsaugą ir reikalauja minimalių vartotojų pastangų. Prisiregistruokite su didžiule 77% nuolaida 3 metų planui.

4. Privatus VPN

Apsilankykite adresu privatevpn.com

„PrivateVPN“ suteikia savo vartotojams puikų saugumo ir greičio balansą, nesvarbu, ar esate JK, ar kitoje Sandraugos šalyje. Paslauga naudoja 2048 bitų šifravimą su AES-256, kad jūsų duomenys visada būtų apsaugoti už kriptografijos šydo su daugiau raktų kombinacijų nei atomų žinomoje visatoje. VPN protokolai apima Open VPN UDP ir TCP, PPTP ir L2TP/IPSec, kurie yra greiti ir padeda įveikti cenzūros blokus. Be to, „PrivateVPN“ nulinio registravimo politika užtikrina, kad vyriausybė ar jūsų IPT negalės rasti jūsų srauto žurnalų, nes beveik nė vienas iš jų nebus saugomas serverių duomenų bazėje. Papildomos saugos funkcijos apima automatinį užmušimo jungiklį ir įmontuotą DNS apsaugą nuo nutekėjimo.

„PrivateVPN“ turi šiek tiek kuklesnį serverių tinklą, kuriame iš viso yra 100 ir daugiau serverių 59 ir daugiau šalyse, tačiau minėti serveriai užtikrina visą greitį ir galią, kurios jums gali prireikti. Be to, galėsite išlikti saugūs ir anonimiški prisijungę prie įvairių vietų. „PrivateVPN“ neriboja pralaidumo, greičio ar net serverio perjungimo, todėl neišvengiamas VPN paslaugos sulėtėjimas bus sunkiai pastebimas. Teikėjas turi specialias programas visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms ir įrenginiams, o jei norite išvengti visų rūpesčių, galite pasirinkti nemokamą nuotolinę sąranką, atliekamą už jus.

Peržiūrėkite visą mūsų „PrivateVPN“ apžvalgą.

DIDŽUS SĄLYGOS:„PrivateVPN“ leidžia patikimai atblokuoti srautinio perdavimo svetaines ir apeiti regioninius blokus nepakenkiant privatumui. Prisiregistruokite gauti metinį planą su 65 % nuolaida ir gaukite papildomą mėnesį nemokamai.

5. PureVPN

Apsilankykite purevpn.com

„PureVPN“ paslauga siūlo keletą geriausių privatumo funkcijų rinkoje. Teikėjas naudoja pažangiausią 256 bitų AES šifravimą, todėl jokie vyriausybiniai lurkeriai ar IPT negali pasiekti jūsų duomenų bet kuriuo metu. Neregistravimo politika yra išsami ir užtikrina, kad niekas negalėtų atsekti, ką darėte internete. Kartu šifravimas ir nulinis registravimas reiškia, kad trečiosioms šalims labai sunku pasiekti jūsų duomenis. Papildomos funkcijos apima automatinį užmušimo jungiklį, kuris automatiškai išjungs jūsų internetą, jei atsijungsite, todėl niekuomet nerizikuojate būti sekami to nesuvokdami.

Kartu su įspūdingu saugos funkcijų asortimentu yra įspūdingas PureVPN nuosavas 2000 ir daugiau serverių tinklas 140 šalių. Tinklas apima beveik visas pasaulio vietas, todėl gausite daugybę IP adresų, įskaitant tuos, kurie yra iš duomenų saugumo šalininkų, tokių kaip Švedija. „PureVPN“ galima naudoti darbalaukio ir mobiliosiose programose, taip pat naršyklės plėtiniuose. Be to, teikėjo 24 valandų tiesioginio pokalbio palaikymas padės išspręsti bet kokias ryšio problemas, kai jos iškyla, todėl jums nebereikės naršyti be VPN.

TIK SKAITYTOJAMS:„PureVPN“ siūlo greitį ir saugumą didžiuliame tinkle, taip pat daugybę unikalių kibernetinio saugumo funkcijų. Su mūsų specialiu pasiūlymu gaukite 73 % nuolaidą metiniam planui.

Ar teisėta vyriausybei sekti mano informaciją?

Trumpas atsakymas yra taip. 2016 m Tyrimo įgaliojimų įstatymas buvo įvestas siekiant apriboti žvalgybos agentūrų stebėjimo galias. Tačiau šis veiksmas iš tikrųjų privertė telefonų bendroves ir interneto paslaugų teikėjus pradėti saugoti svetainių įrašus mažiausiai 12 mėnesių. Tai iš tikrųjų reiškia, kad JK vyriausybė dabar turi įrašus apie kiekvieną svetainę, kurią kiekvienas asmuo aplankė per tą laiką, įskaitant telefono skambučių metaduomenis. Tarkime, kad apsilankėte svetainėje. Vyriausybė turės prieigą prie laiko, kai lankėtės puslapyje, kiek laiko naršėte, jūsų IP adresą ir kitą informaciją apie jūsų įrenginį ir jo ryšį. Nors šiame įraše nėra tikrojo URL, bazinis domenas bus rodomas jų duomenų bazėje.

VPN su stipriomis saugos funkcijomis yra vienas iš vienintelių įrankių, galinčių padėti išvengti tokio pobūdžio privatumo pažeidimo. Tai užtikrins jūsų duomenų apsaugą stipriu šifravimu ir užtikrins, kad jokie jūsų duomenų žurnalai nebūtų saugomi vyriausybei, jūsų IPT ar kibernetiniams nusikaltėliams. Kadangi internete pateikiame daug svarbios informacijos, įskaitant kredito kortelės duomenis, tokia privatumo priemonė atrodo labiau privaloma nei rekomenduojama.

Kas dar gali pasiekti mano asmeninę informaciją?

Nors JK vyriausybė turi savo būdus rinkti informaciją apie savo piliečius, informacijos rinkimas gali būti daug paprasčiau, nei atrodo. Kelios trečiosios šalys gali suteikti vyriausybės pareigūnams daugiau nei pakankamai informacijos, įskaitant „Google“, CCTV ir kai kurias nacionalines duomenų bazes.

Google

Kaip tikriausiai jau žinote, „Google“ apie jus žino viską. Naudodami platų „Google“ siūlomų programų, produktų ir paslaugų asortimentą, jie visada turi prieigą prie privačios informacijos. Pavyzdžiui, jei naudojate „Gmail“ kaip el. pašto paslaugą, ji turi prieigą prie visko, pradedant susitikimais, kontaktais ir net pokalbiais su kitais vartotojais. Trumpai tariant, „Google“ gali lengvai sukurti profilį iš visos jūsų internetinės informacijos. Toliau pateikiamas sąrašas dalykų, kuriuos JK vyriausybė gali sužinoti apie jus, jei gaus prieigą prie „Google“ įrašų.

 • Paieškos istorija
 • Naršymo istorija
 • Kontaktai, el. laiškai (visi) ir kiti pokalbiai
 • Lankytos vietos (per Google žemėlapius)
 • Kaip tu atrodai ir tavo balsas
 • Srautiniai vaizdo įrašai ir skaitomos naujienos

Nacionalinės duomenų bazės

JK vyriausybė turi daugybę nacionalinių duomenų bazių, kurios visos yra kontroliuojamos pagal 2012 m. laisvių apsaugos įstatymas . Šios duomenų bazės renka skirtingą informaciją apie piliečius, tačiau tai tik parodo, kad jokie jūsų asmens duomenys nėra apsaugoti. Dalis šiose duomenų bazėse saugomos informacijos apima:

 • Ginčai dėl užimtumo, imigracijos statuso ir darbovietės
 • Pajamos, asmeniniai finansiniai įrašai ir kredito įrašai
 • Paso informacija, kelionės į užsienį ir jūsų gyvenamoji vieta
 • Nuosprendžių registrai ir duomenys apie suėmimą
 • Visi medicininiai įrašai, įskaitant apsilankymus ligoninėje ir informaciją apie šeimos narius
 • DNR
 • Transporto priemonių sekimas – tinklas, kasdien užfiksuojantis apie 30 mln

CCTV

Vaizdo stebėjimo kameros JK naudojamos kaip saugumo priemonė, siekiant sekti nusikalstamą veiklą. Visoje šalyje yra nuo 4 iki 6 milijonų kamerų, todėl JK yra vienas didžiausių CCTV tinklų visame pasaulyje. Tačiau stebėtina, kad daugumą šių kamerų valdo įmonės ir asmenys. Kiekvienas gali už nedidelį mokestį gauti vaizdo stebėjimo filmuotą medžiagą, kurioje jie užfiksuoti pagal Duomenų apsaugos įstatymą, o jei jūsų įmonė naudoja šias kameras, turite informuoti žmones, kad jie gali būti įrašyti.

Išvada

Kaip paaiškėjo, nepaisant savo demokratinės politinės pozicijos, JK apie savo piliečius žino daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jei šiuo metu gyvenate Didžiojoje Britanijoje, vyriausybė turi apie jus surinkusi daug informacijos, įskaitant jūsų adresą ir net naršymo internete istoriją. Be to, JK dalyvavimas „Penkių akių“ aljanse dar labiau sumažina jūsų privatumo lygį, nes šios vyriausybės turėjo atvejų, kai šnipinėjo viena kitos piliečius.

Norėdami užtikrinti, kad jūsų saugumas visada būtų nepažeistas, o informacija išliks saugi, turėsite užšifruoti savo internetinius duomenis ir įsitikinti, kad jūsų IPT nesaugo jų internete. Tam jums reikės kokybiško VPN. Bet kuris iš mūsų rekomenduojamų paslaugų teikėjų ne tik suteiks jums galimybę valdyti savo duomenis, bet ir atgaus privatumą.

Kaip gauti NEMOKAMĄ VPN 30 dienų

Jei, pavyzdžiui, keliaujant, VPN jums reikia trumpam, mūsų aukščiausios kokybės VPN galite gauti nemokamai.„NordVPN“ apima 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.Turėsite sumokėti už prenumeratą, tai faktas, bet tai leidžiavisišką prieigą 30 dienų, o tada atšauksite, kad būtų grąžintos visos lėšos. Jų be klausimų atšaukimo politika atitinka savo pavadinimą.

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose Ankstesnis Straipsnis

Kaip naudoti „Microsoft Teams“ padalintą ekraną susitikimuose

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“. Skaityti Daugiau

Kaip pataisyti CBS All Access neveikiantį „Amazon Firestick“.